רכב משומש או חדש

אז אתה מחליט לקנות מכונית, לא מקומי, אבל לפחות שהורכב ברוסיה. הם כולם בגאווה קראו לנו 'החוץ'. היתרון העיקרי של כמעט כל יד שנייה מכוניות זרות הוא די הגיוניים היחס מחיר-איכות. אדם יכול לרכוש מכונית טובה מאוד עבור הכסף שלך, על אשר בקלות ירכב במשך מספר שנים. אך כאן, המחוקקים שלנו. לא הצלחתי לעמוד בפיתוי לגרום בעיות ונכנסו שמסי הגיונית על מכוניות משומשות. באופן טבעי כל זה צעקות על להציל את תעשיית הרכב הרוסי. כוונות טובות מאוד.

אבל כידוע, שם טוב כוונות סללה את הכביש. חוץ תעשיית הרכב המקומי, לעומת עמיתיהם 'בחו ל', לא משחרר מכוניות, אבל, במקום זאת, עגלות עם סוסים מקורה, את המנוע, אשר גם הוא לא רחוק… . כן, וזה לא סוד זה אותו הדבר שלו כמו כל רכב (כמעט) עשר שנים בקלות obstavit חדש לחלוטין אפילו פנים רכב נוסע. באותו שוק מכוניות משומשות קל להשביע גם התובעניים ביותר של כל לפי דרישה. אנשים עם כמעט כל רמה של הכנסה יוכלו לבחור לעצמך מכונית מכובדת.

אבל אז שוב לא בלי המחוקקים שלנו-ככל למכונית, ככל זה כפוף לתעריפי גבוהה. ב פלוס מכוניות משומשות אומר כי זה זול יותר לשמור ולתקן, אתה יכול להמר על זה יד שנייה חלקי חילוף, השומרת על תיקונים שוב. (כי מעט אנשים רוצה לשים על חלקי 'יד שנייה' רכב חדש שלהם). שוב שמירה על האזעקה, זה יכול להיות זול יותר של המוסך לא בהכרח לרכוש. בפועל, יד שנייה רכב הוא למדי מכונית סבירה בהתאמה את הבחירה הטובה ביותר עבור רוב הקונים. ובכן, אם המכונית תוך 2-3 שנים, אתה יכול לא להניח שזה כמעט מכונית חדשה! עכשיו קצת על מכוניות חדשות. כמובן המכונה החדשה יש הרבה יותר יתרונות מאשר חסרונות. כמובן הדבר העיקרי היתרון הוא החידוש שלו: בידיעה כי אף אחד לא חייב לעוף. כי אתה תהיה הראשון שיושב ממש מאחורי ההגה שלה. שוב, אתה בטוח שזה מבצעית במלואו ומוכן לשימוש. המכונית החדשה התקנת כל ממותגים, "מקורית" חלקי חילוף ורכיבים הרכבות, כי הכל חדש. אחרי הכל, בעת רכישת רכב משומש, מה מוסתר תחת מכסה המנוע של שלדת אי אפשר לדעת בוודאות: בעל יכול להחליף חלקים מסוימים, פשוט לשים במקומם, לא פרטים אלה אשר צריכים להיות 'doezdila' לפני המכירה. יתר על כן, באופן אוטומטי, הביטוי מאוד 'רכב חדש' מרמז על חוסר המעורבות בתאונות, לכן, זה לא יש נזק מוסתרים, כפי שהוא יכול להיות עם מכונית יד שנייה. כן ואז על כל רכב חדש אחריות היא חובה.