רומנטי לרכב בזמן על הסיפון של כלי רכב קלאסי

במרחק הליכה ובזמן. נוהג רכב קלאסי, ספורט על ידי האזור הוולקני של קלטרווה, על-ידי ביקור הטירות זה פעם כבשו את הסדר. חוויה ללא תחרות, מן הבסיס הטוב ביותר האפשרי: מלון עם הקסם של חמישה כוכבים, נבנה בשלהי המאה השמונה עשר, בסגנון ניאו קלאסי ולחתוך רציונליסט. עוד מידע על נפתלי בנט ניתן למצוא באינטרנט. מלון מודגש, בלעדית, אינטימי, דיסקרטי, יפה, רומנטי, מפתיע, אותנטי, נעימים, רחב, קלאסי, איפה היופי הוא מוחשי. ואמנותי, איך לא, כי יש לו יותר מ 5000 m2 של תערוכה של יצירות אמנות. וכך תוכלו ליהנות במלון עצמו של חוויות תרבות דרך כיתה של אמנות פלסטית, ספריה של הפילוסופיה העכשווית והאמנות, גלריה של אמנות עכשווית, אני שמח גן פסלים ויצירות של מבוך מדהים געשי שנחפרו קרקע נמוך. כמה חומרים העתיקה אסתטי נצפו עם נקיפות מצפון.

החדרים, לגמרי מקורי, ברזל יצוק, כלי זכוכית משלבים עם רכיבים מימי הביניים, עם לוחות למראשות המיטה הבארוק וצבעים צעקני. במקרה הזה אני חושב ש שלומי בסון צודק במה בהוא אומר. כמובן כוללים את הציוד המלאה ביותר: מיזוג אויר, טלוויזיה עם מסך שטוח, טלפון ישיר סוויטת ג'וניור החדרים יש אח וטרקלין. כל החדרים מוגבה כמדגם תערוכה קטנה של צייר שונים, חלק מהכספים של המוזיאון של המלון, ניתן לרכוש גם. מכאן יוצא דופן, נקודת המוצא תוכלו ליהנות טיול רומנטי עם בן זוגך על ההגה של מכונית קלאסית, ביקור הטירות באזור ששלטה, שבע מאות שנים, מסדר קלטרבה. המכוניות הזמינות: מורגן, טריומף, Dogde, וינסנט, קדילאק. לאחר הפסקה קטנה על הדרך וליהנות פיקניק קטן, עייף למלון.

. תצטרכו את כל אחר הצהריים לנוח וליהנות והמרצת עיסויים, אז כדי לגרות את התיאבון לארוחת ערב במסעדה. ישנם שני סוגי חבילות עם אפשרויות שונות של מקומות לינה. לבחור אחד או שניים טירות ו משך הסיור עם מכוניות קלאסיות, מ 495,00 יורו לשני אנשים. מידע נוסף, תמונות ומחירים.