פארקה נאסיונאל דה Caba?eros, חזון אישי

בין המחוזות של Ciudad Real טולדו, 86 עמים כובשים חלק שטחו המוגן, הפארק הלאומי Caba?eros יש בין המטרות העיקריות שלה את preservancion של מינים מהחי והצומח, זקן ידוע (do חסרה זקן ?o?), שונר, הקיסרית הנשר, מצוי אורובו שחור או ליבנה או טקסוס. לא מאמין בכוחה של היעד, למרות כמה דברים מחייבים לחשוב מחדש על אותם עקרונות פילוסופיים של כל אשר. אחד הדברים האלה התרחש כאן, ב- Caba?eros, בעוד עדיין לא אף אחד ולא הפארק הלאומי. זה קרה, בשנת 1988, הודות למאמציו ענק של ארגוני הסביבה ויש לחץ stop יוזמה הולך להמיר מהחווה הישנה הזאת הלורדים של מונטס דה טולדו במחנה אימונים צבאיים. במקום זה מפותח בהפארק הלאומי.

לא רק בתחום איכות הסביבה. תודה, אבל זה כל-כך הולך. להציל את המערכת האקולוגית של Caba?eros, מינים, בקצב שלה, נופיה. היד של האיש, עם זאת, הוא האריך השתלטה על האזור, למרות של בדרך מתונה וברת קיימא. בר-קיימא עבור שימור חיות הבר וצמח נשאר אחריותם; בינוני, כי הקבוצה של חברות תיירות פעיל גסטרונומי הצליח לעצור את הדחפים השוק עצמו כך את הפארק הלאומי להמשיך להסתמך על שבחים, ביקורים ויתרונות לכל הזנים.

יזמים להרוויח כסף, מבקרים יודע הנוף וליהנות ממנו. בעלי החיים הם עדיין בחיים. איזון זה, לפעמים פועל, ראוי, לפחות אני חושב כך, לזהות את היתרונות שבו אתה, החל אותן קבוצות איכות הסביבה הצליחו לשמור את זה מבלי לשנות שום דבר, הכל הרבה יותר מאשר שינוי. מצד שני, בסופו של דבר, התושבים יכולים לעסוק עסקאות אחרות, הם יכולים לדחות תחנות כוח גרעיניות, מציע להם עתיד, גם לאפשר שלהם מאפיינים עבור, ובכך לתרום להתפתחות של תיירות כפרית Ciudad Real, טולדו. כל ערך.