נציג הפיקוח הטכני

בית כפרי טיוטה מורכב משלושה חלקים עיקריים: – חטיבת אדריכלי: ציורים בסיסי בסעיף זה הן תוכניות של דירות גג, חזיתות המפרט הביתה, מדרגות בכניסה, כמה מרכיבים אדריכליים פרטים. – סעיף בונה: היא ציוריו – תוכנית החפירה, תוכנית בסיס, תכניות, לוחות הרצפה וציפויים, בניית קירות ועמודים, חלקים ומכלולים הנושא אלמנטים מבניים. – אגף הנדסה: כולל חלקים עיקריים – הכוח הפנימי אספקה, אספקת מים, ביוב, חימום ואוורור. השלמות של סעיף זה עשוי, במקרים מסוימים להאריך (אופציונלי) סעיפים קטנים – רשתות הנדסה חיצוני, רובם באיכות גבוהה ושירותים. עלות החלקים ופיתוח של פתרונות עיצוב אדריכלי החל 15-20 $ עבור שטח 1m2 הפנים.

הנדסה סעיף בשבילך צריך לשלם $ 6 עד 10. עם זאת, הפקת פרויקט גמר היא לא רבים של חברות אלו מזכירים את הערך ללקוח יישום של עבודות הפרויקט שלהם. שירותים כאלה בסופו של דבר אתה שולח אלבומים הציורים, אשר ביצע אותו על ההמלצות שלך ההשתתפות הישירה שלך, אז אתה נשאר לבד עם העלות של בניית בית החלומות שלכם בלי לחכות "מחיר סוגיית" זה לא היה דומה לעלות, אתה מוכן לשלם. כדי להימנע מבעיות כאלה והוצאות ליופי 'בלתי אפשרי', עליך לצרף לתהליך של תכנון מומחה עצמאי מול הפיקוח הטכני. אדריכלים – אנשי מקצוע יצירתי.

לפעמים, העיצוב במרדף אחר היופי מעורר אותם כך ראשו לופתת את מעצבי ובוני עם בעיות של תרגום רעיונות יצירתיים. כאשר אתה יוצר רצפה לשרטט תוכניות אתה זוכר את הכלל הבסיסי: קטן שטח הפנים, זול יותר את המחיר של בית בבנייה, כלומר, כל סנטימטר של שטח בבנייה ודקורציה של הבית יעלה לפחות 1500 $. כמובן זה לא הכרחי כדי למזער את החלל "בתולות הברזל", ו לנפח להם כלום. תשומת לב מיוחדת צריך להיות משולם על הפרטים של חזיתות – מה מעניין ויפה יותר, התגלמות שלהם במקרה. השימוש לבנים פנים מיובאים נדירים, נחושת, או בלעדי קירוי – עולה העלות המשוערת. מרתפים המכשיר אדמה מים רוויים מוביל יישום של סוגי יקר של עבודה ויישום של חומרי איטום. יש ניואנסים רבים יותר של ארכיטקטורה היא נראית לך, אבל זה משפיע ישירות על עלות בניית בית. בעזרת פיקוח מומחה טכני הם שאפשר להתגבר עליו. עדיף להימנע החלטות אדריכלי כזה בשלב מוקדם העיצוב. מעצבים – היפוכו של האדריכלים. חישובים אלה מוגבלים מבנים תומכים, ולפעמים perestrahovyvayas, עושים את חלקם עם מרווח כזה שהקבלן בקושי יכול להסביר למה זה כל כך יקר לבנות לך מחיר. השימוש במידע התייחסות מיושן לעתים קרובות, הם שכבו בפרויקט כביש חומרים לבנייה, לא לטרוח מחשבות על שווי השוק שלהם. בנאי קל יותר לצבוע הישן, במבחן הזמן אסיפות בפרוייקט, מאשר לפתח משהו חדש, מתקדמת וחסכונית. אדריכלים ומעצבי מעוניינים חוזק ואמינות של בית העתיד שלך, שהם מספקים "לא כאב כיס" – זה ראוי לשבח, אבל בתנאים של אינפלציה קבועה, עליית עלויות הבנייה חומרים, כגון פתרונות אדריכלי ועיצוב להגדיל באופן משמעותי את עלות הבנייה, ולפעמים להפחית את זה בכלל על 'לא'. יש צורך להרחיב את הדיבור על רכישת סיים את הפרוייקט. העלות של זה נע בין 500 ל -4,000 דולר, תלוי את האלבום "להשלים". רכישת פרויקט כזה, אתה מקבל – 'חזיר לתקוע ", כמו פרויקטים אלה לעתים קרובות צריכים להביא "על הדעת", במיוחד "פתרונות עיצוביים". בעיות כאלה יכולות להיפתר בקלות עם עזרה של מומחה עצמאי בפיקוח הטכני של האדם תמיד לזהות את האזורים הבעייתיים של הפרויקט ונקודת לך אותם. קל לתקן שגיאות בשלב העיצוב מאשר לתקן את מהלך הבנייה, או לחפש דרכים מתוך מצבים קשים, כי ניתן היה למנוע. לא לקמץ על שירותי פיקוח טכני בעיצוב אדריכלי וחתכים הנדסה! במהלך הבנייה זה יחסוך לכם משאבים חומריים ניכרים!