נסיעת המבחן הראשון BMW סדרה 5-Gran Turismo חדש

חיצונית, יותר טוב אולי זה נשמע מוזר, אבל בכביש GT 5 נראה הרבה יותר טוב על הדוכן של התצוגה. עם זאת, כידוע, כל יראה מכירות. ברצוני ליידע את הקונים לבחור את המכונית הזאת יותר האור איזון הגוף, אז נראה אטרקטיבי יותר, כמו גם הגלגלים 18 אינץ מרבי זמין, בגלל המכונית היא בבירור לא מעט. לעומת זאת, טבע תעשיות בהחלט מבין את הסיפור. 5-סדרת GT היא אחת hatchbacks האחרונים עם דלתות ללא מסגרות החלונות. זה בהחלט נראה מרשים, אבל רק על דלת הכניסה, אחורי חלונות משולשים שנותרו הם לא מנקים. באותו זמן במכונית הוא תמיד שקט בשלטון, הפחתת רעש ברמה הגבוהה ביותר.

פשוט לא כל כך נוח יהיה ללא המצלמה האחורית תצוגה, כי גבוה ממוקם החלון האחורי אינו מאפשר לך לראות את הירכתיים של המכונית. מנגל כאן יוצא דופן, ניתן לפתוח לחלוטין (כמו ב- hjetchbekah רגיל), בסיום המחצית (שניהם סדאן). עם זאת, BMW היא לא החברה הראשונה סוג זה של שהטיל תא המטען, בשוק בהצלחה למכירה סקודה מעולה הדור השני. בתוך המכונית נראית מרשימה לא פחות מבחוץ. היקר גימור חומרים, ארגונומיה טובה למושב הנהג, מושבים מעולים, עם תמיכה לרוחב בולטת ועוד. מקום אחורי פה רק מעובד לשני נוסעים, מכירים די והותר, בעל כורחה מעלה אסוציאציות עם סדרת ה 7. חזק יותר. הרכב יהיה זמין עם כלי רכב בנזין ודיזל.

שני בקבוקי תבערה מנועי V6 3 ליטר טורבו (535i) ו- bi-turbocharged 4.4 ליטר V8 (550i). עם יחידת 3 ליטר, מדורג-302 כ"ס, המכונית מאיצה מאות 6.3 שניות, ועם 4.4-ליטר (400 HP) 5.5 שניות. של דיזל מנועי יהיה זמין יחידת רק 3 ליטר (530 d) מדורג ב 245 כוחות סוס, ידוע כי יהיו m-גירסה, אין gearbox ידני, רק 8 צעדים אוטומטי המיקלע זד אף, ידועה 760Li. הבאר Fished, אבל לא ללא מאמץ. נסיעת מבחן ש-5 GT הראה ישירה המכונה מתנהג כצפוי, עם זאת, זה אמור להיכנס סיבוב במהירות גבוהה כמו המכונית מדגים understeer. המתלה GT הוא 3 רמות קשיחות: נוחות, רגיל והספורט. כאשר אתה מתקין את מצב נוחות המכונה הופכת valkaja יותר ונוטה VG. במצב רגיל היא פשרה טובה בין ספורט ונוח והופך את הנהג מרגיש יותר מאובטח. לאחר מכן, כאשר הדרך מפותלת, רצוי לכלול את מצב ספורט, אשר הופך את המתלים נוקשים יותר ומשפר את מנגנון משוב על דוושת הגז. בסופו של דבר, אני רוצה לומר את זה המאמצים של היזם לא היו לשווא, המכונה התברר להיות מרגש מאוד ואת המכוונת נגד אנשים שאין להם מספיק מקום בסדרת ה 7- ו X 5 גדול מדי. אם אתה אחד מהאנשים האלה, BMW סדרה 5-Gran Turismo הוא בשבילך.