ניהול ועבודת צוות

תחושת שייכות לצוות שורד לאורך זמן, אף אחד חדל שייך אותו צוות, התחושה של נאמנות נשמרת. ניהול חייב להיות זהיר מאוד בתרגיל הפונקציות שלהן שילוב בצוות עבודה טובה, הפיכתה להשגת המטרות להגדיר עבור ביצועים, הישימות ואת הפרודוקטיביות של החברה תחת תשלום שלהם. עליך לוודא לכידות, דינמיקה של צוות מבטיח תוצאות, שבו כל חבר צוות מזוהה לחלוטין לא רק עם ההתחייבויות שלהם, משימות שיש לבצע, אך עם הקבוצה, שילוב עצמו כך מאמצים משותפים לתת תוצאות מועיל לכולם. בחברות רבות ונצואלה, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות, הבחין היעדרות של צוותים משולבים, אחידים, גם קצת אינטגרציה בין אלה, ניהול הבאת כתוצאה מכך, רציני התנגשויות הארגונית המשפיעים על התנהגות, האקלים הארגוני של החברה, ללא-פרודוקטיביות, עלויות. מכאן, החשיבות של להתעמק בנושא זה כך בזמן הנוכחי להזדהות יותר עם שלהם צוותי עבודה וניהול לקחת בחשבון היבטים מסוימים שהתפתחה דרך במאמר. חוקרים בנושא מזכיר לנו כמה היבטים חשובים אשר ראויים להיחשב, מאז שלה הגדרה, שיקולים כלליים, טווח, הגדרות ההשפעה, קונספט, טווח מגדיר צוות לפי Katzenbach וק' סמית "מספר קטן של אנשים עם כישורים משלימים מחויבים למטרה, המטרה של עבודה משותפת ואחריות של התכנון והעצמה משותף". מצידו, לואיס Riquelme פריץ מגדירה את זה כמו: "עבודת צוות היא קבוצה של אנשים אשר משתפים פעולה כדי להשיג תוצאה הכוללת יחידה" מתעניין נקודת אקטואלי, לקחת בחשבון, כי עבודת צוות, הפכה בשנים האחרונות לאחד seahorses של קרב "גורואים" המינהל, יחד עם תהליך תכנון מחדש, תכנון אסטרטגי, וכו '.

במילים אחרות, אופנה, משהו שאנשים בארגונים, נראה כי היא משתמשת, אבל פעמים רבות שלא תשתמש. זוהי אחת הסיבות לכישלון של יוזמות רבות בארגונים. ליישם משהו מבלי לקחת בחשבון שזה ריאלי ליצור דחייה על ידי ההבדלים התרבותיים, לכן, מבלי לספק הפעולות הדרושות להקטין את רמת הדחייה. עבודת צוות היא מצב של ניהול, אם הוא הבין ככזה, עם הקשיים והיתרונות אותו יש, יכול להיות כלי מהותית לשיפור מתמשך של איכות. התרומה של עבודת צוות היא המפתח כדי לשפר את איכות פנימי וחיצוני כאשר מוגדר כראוי את מגבלות והיקף אודות מה אנחנו מתכוונים איכות וציוד, כיצד להשיג אותם מנזס Analy מזכיר לנו, החשיבות שיש הבדל ברור בין מה הוא עבודת צוות, עבודת צוות.; אז עבודת צוות קשורה יותר ההליכים, טכניקות ואסטרטגיות המשתמשת קבוצה מסוימת של אנשים כדי להשיג את המטרות שלהם.

בעוד הצוות, כרוך קבוצה של אנשים עם מיומנויות ותחומי פונקציות כדי לפתח הגשמת המטרות העליונות. Aulafacil.com גם אומר כי עבודת צוות כוללת קבוצה של אנשים עובדים בתיאום ביצוע פרוייקט. לחץ כאן טבע ומצא עוד . הצוות מגיב התוצאה הסופית, לא כל אחד מחברי שלה בצורה עצמאית. כל חבר מתמחה באזור מסוים המשפיע על הפרוייקט. כל חבר צוות הוא האחראי לפעילות, רק אם כל אחד מהם מילא תפקידם ניתן יהיה לקחת את הפרויקט קדימה אנו נזכרים מדי, יהיה מודע לכך, כי עבודת צוות מבוססת על "5 c's": משלימים את החסר: כל חבר שולט חבילה מסוימים של הפרוייקט. כל הכישורים האלה יש צורך להביא את העבודה קדימה. תיאום: הקבוצה של אנשי מקצוע, עם מנחה בראש, לפעול מאורגנת במטרה לקחת הפרויקט קדימה. תקשורת: עבודת צוות דורש תקשורת פתוחה בין כל חבריה, חיוני כדי לתאם הופעות בודדות שונים. הצוות פועל כמו מכונה עם גלגלי שיניים שונים; כל אחד צריך לעבוד בצורה מושלמת, אם אחד כושל כושל המחשב. בטחון: כל אדם מסתמך על לעשות טוב שאר חבריו. אמון זה הוביל אותו להסכים לשים את ההצלחה של הצוות הברק אישי משלו. כל חבר הוא לעשות את הטוב ביותר של עצמו, לא רוצה להתבלט על פי גילם, אך מכיוון נותן אמון כי הם יעשו את אותו הדבר; הוא יודע כי זה הדרך היחידה הצוות יכול להשיג את מטרתו. מחויבות: כל חבר מתחייב לתרום את הטוב ביותר של עצמו, כדי לעשות כל מאמץ כדי להביא את העבודה קדימה. הארגון (חברה, האוניברסיטה, בית חולים, וכו ') שהוקצתה למחשב את מימוש פרוייקט מסוים: הצוות מקבל מטרה מסוימת, אבל לעתים קרובות יש אוטונומיה כדי להיות מתוכננת, מבנה העבודה. צוות מגיב התוצאות שהושגו אך נהנה חופש כדי לארגן את עצמה כפי שימצא לנכון ביותר. בתוך השוליים מסוימים, ייקח הצוות שלהם החלטות עצמו מבלי שיהיה כל הזמן מבקש הרשאה רמות גבוהות יותר. בעיתון כתוב ש מייקל שטיינהרט הוא זה שבקיא בנושא. אסור לנו לשכוח מצויר, אם יש משהו המאפיינת את צוותי עבודה היא שהם לא המוצר המוגמר (אלא אם כן מסתיים מטרתו או נמס הציוד). צוותי עבודה הם התוצאה של אינטראקציה מורכבת בין האנשים להתקיים באותו מקום באותו הזמן (רוב הפעמים).אנשים אלה אריגה רשת מורכבת, קישור אינטרנט שיש לו, כמו כל תהליך של אינטראקציה אנושית, עליות ומורדות, נדנדות שלהם, האטרקציות שלה דחייה שלו. כל אדם משלב את הצוות על-פי ידע וניסיון משלהם, חייב לבטא אותם עם ידע וניסיון של אחרים. באותו זמן, משתלב של מודל ארגוני תרבות נתונה, ערכים ונורמות אשר חלים על יחסי, כי בהזדמנויות רבות שבניגוד עם הפרט. מנכ ל תמיד צריך להיות מודע כי כל חברי הצוות צריך לדעת כי הם חלק מקבוצת; לכן, חייב לעמוד כל אחד את התפקיד שלך מבלי לאבד את הרעיון של ציוד. לשם כך, יש להכיר את המאפיינים הבאים: 1. להיות מסוגל להקים משביע רצון היחסים עם חברי הצוות. 2 להיות נאמן עם עצמו ועם אחרים. 3. צורך הרוח של ביקורת ביקורת עצמית ובונה. 4 יש חוש האחריות לקיים המטרות. 5 היכולת להגדרה עצמית, אופטימיות, יוזמה אחיזה. 6 יש שלמות, להתגברות על חרדה. מסקנות הניהול צריך לדעת לשלב עם הצוות שלך, לספק את הסיוע הדרוש להם, שמור אותם מונעים, אחידים, משולב כזה דרך כי כל חבר זה מזוהה לחלוטין עם הפונקציות שלה, פעילויות לך לבצע, ומאחד מאמצים לאפשר את המטרות שנקבעו. זה אסור שיישכח, כי מנהל טוב עם מעשיו מפתחת צוותים, באמצעות תערובת נכונה של נאמנות, מוטיבציה, בטחון כי כל בני האדם צריך להאמין ולקחת מהקוראן יעדי הקבוצה.