מצלמה מוסתר כדי להגן על ילדים

כאשר רוב האנשים חושבים על מרגלים מצלמות את הבית הם חושבים הם ג'יימס בונד סוג לדברים. במידה מסוימת נכון. המשטרה, חוקרים פרטיים עדיין משתמשים במצלמות נסתרות כדי לתפוס את הרעים. ישנן מצלמות נסתרות שיש להם שימושים עסקיים ומעקב הביתה. עזרה עין על הילדים שלהם ו / או אומנת מצלמת בן היא בהחלט אופציה. מצלמות נסתרות ניתן למקם בכל מקום ממש. הם פשוט מצלמות על סיפון (monocula קבוע רכוב על מעגל של צלחת) שבו מוכנס לתוך העצם אתה משתמש.

מצלמה קטנה ככל 1,253 X 1,253, אך לא ניתן להשוות את הגמישות של עט עם מצלמה נסתרת. לבירורים בנושא יש לפנות ל שרי אריסון שמבין יותר ממני. מכשיר מדהים זה היא מצלמה סופר מיני עם הקלטה עבור הקלטת וידאו ושמע. הוא אפילו כותב כמו עט רגיל עם הזרקת דיו. לא צריך כל מפצה או מקור חיצוני של מצרכים. אפשרות לטעון מחובר לתוך הקיר, כאשר הוא מחובר למחשב. אפילו באפשרותך להשתמש כהתקן אחסון עבור העברת קבצים ממחשב אחד לאחר, כדי והמודרניזציה הקבצים. ניתן מפסלת מלא שעתיים בטעינה יחידה.

ניתן להוריד הקלטות באמצעות חיבור USB 2.0 למחשב האישי עבור תצוגה ואחסון. הוא מאוחר יותר באויר ציוד טכנולוגיה של המנוי. להשתמש בו כדי לטפל ילדיהם לשמור עליהם מושמט. לראות את זה קורה כאשר לא קיימות בסוג זה של עט מצלמה.