מוצרי מטבח

VKB המלכותי, אומר על עצמם: „Wir מציעים לך באופן מפתיע, מוצרים מעוצב innovatively הן מבחינה חזותית, וכן werden…“ הוגנת מבחינה פונקציונלית במאמרים של המותג לך דרישות רגילים לקוחות המודרנית, צייר דרך טיפול חכם לבטל. VKB זאת, רויאל מציע שמדפיה כולל משקפיים אשר ניתן לענוד אותה ביד אחת כך פתיחת דלתות עוד בעיה. אם עשוי פלדת אל-חלד או זכוכית, שניהם אידיאליים לשימוש יומיומי. כאן כמו גם כל מאמרים אחרים של המותג, המוטו הוא: „Das הסוד טמון את החוויה. VKB המלכותי, רעיונות תזונה. "ל. מבוסס על גביע מוצלחת & צנצנות אחסון מאגר מזכוכית VKB פורסם גירסה חדשה של anodised אלומיניום 2007 המלכותי. הטנקים יש קנה מידה מוכלל המכסה, כמו גם המודלים של זכוכית, ניתן לסידור בערימה, ניתן לשלב בצורה מושלמת עם זה.

מוצרים כגון סדרות סיר, זמין בצבעים שונים, מציעים מספר פונקציות אחד. באפשרותך חיסכון מחסנית לך שטח, בקלות עם כידון רובה חכם נעילת מביצועי ומערכת מים חמים בטוח, מצוידים מדידה קנה מידה למלא אחד הם דורשים בדיוק. 5%25D7%259F%2B2013%26newwindow%3D1%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26biw%3D1372%26bih%3D659'>שרי אריסון שמבין יותר ממני. העיצוב של כלי הוענק במחירים בינלאומיים. ב פחות גם באופן פונקציונלי, בקבוקים dosing הם „Squeeze“ באים רטבים להפליא, פשוט לערבב, לאחסן ולאחר מכן שירת. מצביע על כך גם היא המראה של, שוב, מה הופך VKB המלכותי. תמיד, בכל מקום ניתן להשתמש ופונקציות של מספר אחת. שמרת כל כך מציק גם העברת, הרבה מתרחץ או מקום.

באפשרותך לעצב ולאחר מתאים לצייד מטבח עם VKB המלכותי. לבשל את טווח מלא עם ממש נחמדה מכיל גם סכין בלוקים עם משולב להבים פלסטיק, מעטפות צבעוניות עם משולב כף, אוכל לפני הטלוויזיה כך שיכיל כל סכין לשפוך מגשים, אשר עלולים להכיל אפילו ביד אחת ללא משהו. כי זוהי רק דגימה קטנה של מה בקוק מאוד יפה על-ידי VKB המלכותית תחת בטווח המלא ניתן למצוא, ניתן לך לחשוב. המותג להתגאות להיות מאז 1789 בשוק. בשנת 1858, הוכר החברה המלכותית מאז 2005 VKB המלכותי כמותג בינלאומי וימצא את עצמו. לכן, מעצבים צעירים תפקיד ביצירת מאמר ראשי, עם רעיונות חדשני להביא עיצוב מודרני במטבח. פרסים להציג לאחר מכן איזו השפעה חיובית יש שיתוף פעולה זה. העיצוב, את חיים דה l'art גרנד פרי פרס העיצוב של נקודה אדומה כבר מאופיין VKB המלכותי.