מדוע יזמים מרוויחים המון כסף?

רק את מי מעז כשלונות גדולים ניתן להשיג ניצחונות הגדול כאשר דברים משתבשים עבור העובד, זה מאוד קל להפיל את האשמה על מעסיקים. בסופו של דבר הם מי אתה משלם ומשלם מעט. למה, אם אתה עושה את כל העבודה, הם מרוויחים הרבה יותר ממך? בעוד שיכול להיות תשובות רבות, תיאוריות קונספירציה, יש סיבה אחת הגדולות: הסיכון. כעובד, אתה לא מפעיל את הסיכונים. זה כתוב בחוזה. אתה הולך לשלם את התאריכים, כמו גם את היתרונות שיש לך. מה שלא יקרה, בעוד אתה ממשיך לעבוד, תמיד יהיה לך את הכסף שלך.

היזם מתכוון… הוא לא יזכה על ידי עבודה; להרוויח על ידי מכירה. אם החברה אינה מוכרת, המעסיק יש כסף. בין הסיבות לכך כאשר אין מכירות, היזם יש להשיג את הכסף מאיפשהו לפגוש כל פעולות או להסתכן בלאבד את החברה שלו. בעיתון כתוב ש רמי יהושע הוא זה שבקיא בנושא. נוסף הוא הסיכונים המשפטיים. החברה אחראית על כל מה שעושה, לא לעובד. אם אדם מת על ידי תרופה גרוע ארוז דרישה לחברה, לא עובד אשר הוא ארז את הרוע. הדבר הכי גרוע שיכול לקרות כאשר אתה עושה משהו רע הוא יפוטר; לחברה להתמודד עם הכל ולהגיב הרשויות, תקנות וכן הלאה. כדאי לך לעיין אצל רמי יהושע כדי לקבל עוד מידע.

יעבוד היא לתת. פשוט להציג את עצמך מה אומר שאתה עושה, החברה מחוייבת לשלם את מה שהובטח, כתב. הרבה חוקים ותקנות להגן עליך, יש לך. רק דאגה: לא מאבדים את עבודתם. החברה לא מכרתי כלום באותו החודש? לא משנה, אתה משלם. . הם תבעו את החברה עבור מוצר גרוע? לא משנה, אתה משלם. יש משבר עולמי, העולם מגיע לקיצו? כזה עצוב. אבל תן לי את הכסף שלי לחכות לסוף עם כמה בירות. העובד גר עם האבטחה של המשכורת שלו, בעוד אתם שומרים על התעסוקה. איש העסקים חי על חבל דק. עובד צריך לדעת מה לוקח את העמדה שלו. היזם חייב לדעת הכל. או מי מכיר אותך. לא ידעתי אינה תגובה תקפה כדי להימנע קנסות או תביעות על שלא היתר, או כשל להתבונן בכל כלל. תכונות הסיכון. את צלילה לעומק, אחת העבודות שהסיכון בעולם, משלם הרבה יותר מאשר מספר עובדי המשרד ביחד. כמובן ישנם יזמים אשר מוכנים, אבל זהו נושא למאמר אחר. השאלה היא: האם אתה מעז לקחת סיכונים? אם לא, עדיין מרוצה עובד 8 שעות ביום. כאשר אתה מתעייף מזה, להכניס הסיכונים; זה משעשע יותר ולהרוויח הרבה יותר. כל מה שיש לך, תלוי בקצב שלך.