לחשוב מחדש על האוניברסיטה בהווה

אדם חכם הוא מי שומר על ההיגיון שלו צלול וברור ורואה את הדברים כפי שהם באמת. הוא מקשיב כדי עצה זו: החיים הוא אתגר, לפגוש אותו!. החיים היא אהבה לשתף אותו!. החיים הם חלום לעשות את זה!. החיים הם משחק, משחק זה! סאטיה סאי באבא לחיות רגע שבו הם רבים manifested עוויתות בפוליטית, כלכלית, טכנולוגית, תרבותית, עם דינאמי גדול בתרחישים שבהם הם אינטראקציה, תרחישים יותר ויותר להיות סוער, עצבני, מאתגר, דרישת אנשי מקצוע והמיומן, הכשרה בהתאם לדרישות של ימינו, שבו האוניברסיטאות יש תפקיד שלהם עם הדרכה, היווצרות של אנשי מקצוע מחויבים לתרום משתנה, המרות הנחוצות כדי להבטיח תוצאות חיוביות.

במקרה ונצואלה אשר נוגע לנו, יותר מתמיד, הכאן ועכשיו, זה הוא הצורך יש אוניברסיטאות מצוינות אקדמית, להבטיח כי להציל את הדעיכה סבל בשנים האחרונות באקדמיים, המחקר שלה, תוצאה של הנטישה שלה, השתתפות, מחויבות אתגרים גדולים כי הם מתעוררים, עם קורונל אלקאזאר הנשיא הנוכחי הוגו צ'אבס ניהול בקור המדינה. היום יותר אמור להופיע אוניברסיטאות עם תפקיד דינמי יותר, מחויבות, מאי פעם, שבה אגב הצעות, דעות, ידע favouring הארץ, הבעיות העיקריות שהוא פונה, בריאות התרבותי, הכלכלי, טכני, חברתי וחינוך. הם חייבים ולהירתם לספק דרך אקדמיים רקע טוב עם ידע עדכני, מקצועי מסוגל לענות על ביקוש זה, הנדרש כדי להתמודד עם תופעות של תרחיש הסוערת, תחרות בינלאומית, פיתוח טכנולוגי, אי-יציבות פוליטית כל האתגרים הנובעים מן המציאות הגלובלית הנוכחית. פעולת commit של הרשויות אחראי לניהול חינוכי אוניברסיטאות, יש להם לחשוב מחדש דרך כיצד צריך לפעול את האוניברסיטאות כיום, כגון לחנך את המנהיגים של מחר, מי תהיה על הכוונת המדינה, מתן מה מייצג את הערכה עצמית, אסרטיביות, טופס התחייבות בהתאם לדרישות שהפיק התחומים לקראת ידע לצרכים הנוכחיים. יש רשויות לבצע אבחנה על התנהגותם הפעלה חינוכית, אודות תחומי האחריות שלהם, פונקציות לביצוע, סקור שלהם מבנים ומערכות ניהול ביצועים, ניצול נכון של שלהם הון והכישרון האנושי, הגדרת הפרופילים של אנשי מקצוע שונים ויוצרים בהתאם לדרישות מה קיים. לעצור כדי לבדוק כיצד התבצעה הפעולה שלו, שבו היו חולשות שלה, איך הם להיות ממונף הזדמנויות החוזק שלהם, מתמודדים עם איומים, מה הייתה התוצאה חיובית טופל כראוי. רשויות האוניברסיטה יש לשבור את הטבור של המחויבות עם קבוצות כוח, חסות פוליטית, הבריתות, ידידות, עם כל דבר מה התדרדר ב- pro להשגתו של מצוינות אקדמית, צריכה להינתן מעבר מנהיגות חינוכית, יותר פרואקטיבית, חדש עם תרומות חדשות אשר תעודד שימוש נוסף של המחקר של המחויבות לספק פתרונות לבעיות שונות בפני המדינה בכל המגזרים. .

אתה לא יכול לעבור על ידי מעיניהם כאשר דנו, עם העזרה של החינוך, האדם חייב ללמוד להיות, לחיות, לדעת ולעשות בעולם מעבר החברה מידע כדי להפוך החברה ידע. דיוק, זהו האתגר הגדול של שינוי חינוכי, לא יהיה אפשרי אם הוא אינו מופעל למטה, כל בית הספר, כל מורה, כל סטודנט. היא לא הארגון, חשוב כפי שהוא, שבו אתה חי את זהותו, אך בקהילה האקדמית, וזה אשר מבטיח כי המוסד הוא בחיים. הקהילה יודע, הוא אשר מגלם את זהות, לא פעיל מסמכים, פרוייקטים, או מבנים. אנחנו צריכים לא מוזר לדוגמה, הצהרות של CEIPA Universitaria Fundaci?n של מדיין, קולומביה, כשהוא אומר, כי האפשרויות של פיתוח של העמים תלויים, רמת השכלה של אנשיה. עכשיו כי החינוך חדל להיות עניין הספר בהחלט להפוך שדה של התערבות חברתית, עם זאת, ההנחה היא חידוש פדגוגי, ללא תחרות היסטוריה, אשר צריך לעשות הוא מסוגל עמוד השדרה כראוי ופיתוח סימולטני של אפשרויות אישיות ועמדות חברתיות, ומכאן, כי לא אמור להפתיע אותנו, מי מתעקש לזכור, שזה בלתי אפשרי לחנך מבלי קדימה כמה מטרות: מחנכת משהו. יש לו שום השכלה ללא קשר עם תחושה. מטרת החינוך היא החקירה, רכישת מיומנויות. צמא זה עבור תחושה מהווה הכישרון המוסרי אשר צריך לספוג את כל החינוך. החינוך עצמו לא מחזיק וטוב רדיקלי: תלוי את מטרותיה. צריך להיות כי פעילות חינוכית, כפי מדגיש אותו דוח על-ידי אונסק ו, צריך לנסח להניח את המושגים החדשים של פיתוח, התקדמות, חתירה להציג מודלים לפיתוח בר-קיימא המותאמות למצב שלהם בחברה כל אחד. האוניברסיטאות דרך היווצרות של אנשי מקצוע מחויבות הקהילה שלהם, המדינה, צריך לתרום באופן משמעותי דו-קיום, סובלנות, סולידריות בין אנשים ועמים. החינוך חייב להיות תהליך מתמשך, כפי שפורט, כך זה נמשך כמו החיים של הגבר, כדי לעזור לך לחיות לפי ערכי מכריז. האוניברסיטה חייבים להיות מסוגלים לתקשר עם תרבויות החיים כי היקפי זה ואוניברסיטת לא שלך יכול להיות מוקרבת הרוח פרגמטיזם ריק מתוכן תרבות, צריך להיות קשוב לשינויים, לקידום המדע, שיש מורים מחויבת המשימה של מביא את הידע שלהם כאשר הם יודעים לפרש את הצורך התרחיש שלך. אתה צריך לדעת לנצל הזדמנויות כי הסביבה להתבטא דרך פעמים רבות הטעויות להפוך שחקנים אחרים, כמו המדינה, מוסדות, ארגונים. צריך הנוכחי רשויות האוניברסיטה, מנותקים האטרקציה היוצר בפיגורטיביות, כיוזם יותר, לתת דרך מצוינות אקדמית המקדמת האוניברסיטה ועל המדינה. עליך לקבוע את עצמו למטרות קו עם המציאות החברתית ואת מאוד גם מציינת סנצ'ו Juana, עם תרבות, לייצג את האמצעים להשגתם.