כמה חסרונות השימוש מייספייס

האם ברצונך להחזיק אתר אינטרנט אישי קל לעדכן? האם את אוהבת את המוזיקה שלה ורוצה לשחק מהמוסיקה האהובה עליכם באתר האינטרנט האישי שלך? האם אתה אוהב חילופי הודעות עם החברים שלך באינטרנט ועם מי יודע מזה? למרות מעניין, אף אחת מן התכונות או עניין טכנולוגיית מידע, מחשבים, נראה מספיק להחזיק יחד למען הקהילה באינטרנט. עם זאת, מייספייס מנוהל זה. MySpace מאוד לנוער, הם לא לאבד אפילו דקה של החשיבה שלך שינה אם זה מושך אנשים שהם חושבים הפסקת קצובה על כבודם, בקהילה. . לכן. מייספייס אינה לכולם, גם אם יש להם עניין טכנולוגיית מידע ומחשבים. אך בני נוער אינם מטורף ותכונות משאלות תמיד שם, בקצות אצבעותיך.

עם זאת, ראוי להזכיר כי מייספייס יש מגבלות חשוב עבור מי הם אוהדים של העיצוב, כי MySspace אינה מיועדת לכל צורך. מי שרוצה להציג בצורה מקצועי, עובד הזר של המחשב, אותם מחשבים, ואני רוצה שליטה מלאה בעיצוב של הדף שלך צריך להקים אתרי אינטרנט משלהם בחלק אחר. בנוסף, פרסום נרחב, די מעצבן, אז נותר לראות אם באמת, מודל עסקי המבוסס על פרסום MySpace מאפשר להם להישאר בעסקים בטווח הארוך. יתר על כן, Myspace כבר חוותה בעיות הקשורות אבטחה, מדעי המחשב וניהול את הצמיחה שלה בעבר. האתר לעיתים קרובות עבד לאט והיו מחשבים/שרתים באופן זמני מבצע. MySpace ביקורת נרחב בעבר, בדגש על מקרים של הטרדות וסוגיות סביב בני נוער MySpace פרופילים. האתר הוא דורש להם משתמשים יש של גיל מינימום לפחות 14 שנים, וזה לא תוכל לבצע חיפושים של משתמשים תחת 18. מדיניות טובה, אך העבודה רק אם ילדים ומתבגרים לא משקרות לגבי הגיל שלך.

השאלה היא, הייתי מצפה לזה? ? אתרי אינטרנט בכל דרך הופכים שוטרים לפקח גיל המשתמשים שלה? . לא ממש- נדרש על פי חוק, אז הם יכולים אפילו אישור ברמת הממשלה, אבל העובדה היא שיש לא מדויק בכל דרך שבה מנהלי אתרים יכולים לדעת את גילך האמיתי של המשתמשים. לומר זאת בבוטות, זה הסיבה למה ילדים צריכים ההורים: אז לטפל בהם. שמור בכספת ילדים באינטרנט הוא אחד של האחריות העיקריים של ההורים, אחריות שמחליפה את אינו נתמך אם נדרשת השגחה צמודה. עם זאת, לקבלת מידע נוסף אודות הדרכים היעילות כדי להגביל גישה לאינטרנט עבור הילדים שלהם, אתה יכול תמיד להתייעץ עם ספק שירותי האינטרנט שלך או כל טכנאי עיבוד נתונים ומחשבים. הורים צריכים לחנך בני נוער על הצורך לשמור בסוד את המידע האישי של פרופילי המייספייס שלהם, כמה הורים יכולים לבחור אפילו כדי לאסור את ילדיהם המתבגרים המקיימים פרופילים ב- MySpace. להכיר את הילדים, להגביל את הגישה שלהם לאינטרנט באופן שמתאים לגיל שלהם, לשמור על מחשבים בחדר למראה כל אמצעים בהכרח הממשלה כדי למנוע בעיות ולשמור את האבטחה ואת הצוות..