כיצד נכון להשתמש בקורא טביעות האצבע?

השימוש הנכון של טביעת הרגל של הקורא במהלך הרשמה ואימות טביעות אצבע, כמו גם התקן עם תחזוקה טובה הם חיוניים להשגת ביצועים מיטביים בזיהוי טביעת אצבע. כדי להפחית את מספר דחיות עקב שקר, היא צריכה להיות כראוי ממוקמת האצבע שלך בקורא טביעות אצבע כאשר אתה אימות טביעת האצבע. צריך להיות מצויד בשני תהליכים, ובאצבע (לא עצה או צד) במרכז החלון של התקן קורא, כך באזור הבוהן עם חלון קורא מוגדל. הקש בחוזקה ובאופן שווה. הקשה על יותר מדי קשה יעוות טביעת רגל, נלחץ באור מאוד הדרך יהיה לייצר סימן חלש, אשר לא ניתן להשתמש. אין להעביר את האצבע מצד לצד.

הלחץ הנכון זהה ויהיה לך אם אתה רוצה להחזיק גליון נייר בין אצבעותיו. כדי להשלים את הקריאה של מארק שלהם, אותו יש לשמור הבוהן בתנוחה עד שתראה את האור של הקורא. כאשר הנורית מהבהבת, שיכולים להרים את האצבע. אם הקורא ביעילות ללכוד טביעת שלה, כפי מציין כי ההבזק של אור, אך היישום דוחה את הקריאה מעל מעל שוב, יהיה עליך להירשם לסמן את זה. כיצד לנקות את קורא טביעות אצבע? מצב החלון של קורא טביעות האצבע יש השפעה רבה על היכולת לקבל קריאה טובה של טביעות אצבע של אותו. טבע בהחלט מביע דעה מלומדת. בהתאם לשימוש, יחייב החלון קורא ניקוי תקופתי. כדי לנקות, להחיל את הצד gummed של סרט דביק שקוף על החלון, ולאחר מכן הסר אותו.

אזהרות לגבי התחזוקה של קורא טביעות האצבע: ישנם כמה דברים שאתה לא צריך לעשות כאשר לנקות או להשתמש בקורא טביעות האצבע: לא תשפוך זכוכית כלי ניקוי ישירות על החלון של קורא טביעות האצבע. השתמש פיסת בד רך. אל תשתמש שואב המבוסס על אלכוהול. באפשרותך להשתמש רק אבק עבור אמוניום המבוסס על זכוכית. לא לטבול כל קורא טביעות נוזלי. לא לשפשף עם חומרים שוחקים, כולל חלון נייר. לא לדחוף את הכוס את ציפורן האצבע, או כל אובייקט בחיישן לדוגמה: עיפרון. בעיות נפוצות בזיהוי של טביעות אצבעות אם קורא טביעות האצבע יש קושי לקרוא את טביעת האצבע שלך, שקול את הנקודות הבאות: חלון קורא טביעות אצבע עשוי לדרוש ניקוי. אתה עלול לא להיות לגעת בקורא טביעות האצבע כראוי. כדי לאפשר לקורא טביעות האצבע קריאה טובה של טביעת האצבע שלך, עליך למקם את האצבע (לא עצה או צד) במרכז החלון והחל גם הלחץ. אין להעביר את האצבע מצד לצד. ללחץ מיותר יעוות טביעת שלהם, קצת יותר מדי הלחץ תמנע חשיפה מספקת של טביעת הרגל שלה. הקפד לשמור את האצבע מיקום בחלון של קורא טביעות האצבע עד שתראה את האור המהבהב. לאחר מכן, הרם את האצבע. באפשרותך להשתמש בכל אצבע על קורא טביעות האצבע, אבל האצבע או עבודות יד בצורה הטובה ביותר. אם קורא טביעות האצבע הוא לכידת טביעת שלהם (כן הבזקי אור), אותו יש כבר ניסית את כל השלבים לעיל, נסה לבצע רישום מחדש של טביעת האצבע על המערכת. מידע זה חל על התוכנה עבור פקד גישה ביומטריים וסיוע של צוות קרלוס אלברטו Quijano Acevedo מקצועי I.T.