כיצד לרזות: 8 טיפים כדי להשיג את זה לאכול

רבים מאיתנו משתוקק לדעת כיצד לרדת במשקל מהר, אנחנו לדמיין אלפי שיעורי אירובי, יוצא לפעול בבקרים, תרגילים מורכבים, מכונות כסף, וכו '. גם אני אגיד לך משהו, הכלי העיקרי הוא הקרוב ביותר האף שלך שבו אתה יכול לדמיין: הפה שלך. לשרוף שומן יכולה להיות מושגת על-ידי אכילה, כאן אני נותן 8 טריקים כדי להשיג מטרה זו. 1. לאכול לאט לאכול לאט יעזרו הגוף לקלוט מזון, ומאפשר לך להרגיש שובע מהר בלי אכילת יתר. לוקח את זה במרחק של 10 דקות על הבטן שלך אמרת המוח שלך כי הוא מלא, לאכול לאט אנחנו נותנים את הזמן הדרוש כה ערנית, מבלי שתצטרך לשמש אותנו יותר. יש לך זמן הארוחה, הרגע שבו תוכלו ליהנות, לשכוח את התחייבויותיך, להשאיר מתח ולהאכיל את עצמך בשקט. 2 לאכול 5 – 6 פעמים ביום אל תתנו הסוכר שלך רמות ליפול בין הארוחות.

לאכול יותר לעתים קרובות, מזון מתאים (עם אינדקס גליקמי נמוך), מאפשר כי רמות הסוכר שלך הם נשמרים לאורך כל היום, ולוודא כי לך להישאר פעיל בשעות אחר הצהריים (לא שינה או שהפיהוק) בעוד לך לרדת במשקל. זכור כי אתה סובל קוצים הסוכר בדם שלך כאשר אתה לאכול פחמימות מעודן, ואת זה פוטנציאל (אם לא לעשות כל פעילות גופנית) יאוחסנו כשומן. הטריק הזה חיוני לענות לך כיצד לרדת במשקל במהירות 3. Adesayuna! לאכול ארוחת בוקר טוב וחזק להתחיל את היום, יעזרו הגוף להמרצה נוספת עבור מה מוכנים להתחיל את היום, בעיקר אם אתה רוצה לעשות תרגילים בבוקר. עליך למלא את הטנק של הגוף שלך בבוקר. אל תתנו הגוף שלך הולך hungers, כי אתה עייף לך מזון לאחר מכן, כי הגוף שלך הופך להיות במצב של הישרדות ודרושה אנרגיה. 4 מאט כמו השמש שוקעת בדיוק כפי חשוב לאכול ארוחת בוקר טובה, חשוב לצמצם את כמות המזון כמו היום חולף. היא מתכננת פילר, ארוחת בוקר עשירה, ארוחת צהריים, ומקטין את החלקים לארוחת ערב.

זכור כאשר היא מתקרבת הזמן ללכת לישון את חילוף החומרים מאט אותו ושלא תהיה לך הזדמנות לשרוף קלוריות לארוחת ערב כמו ושרפו הבוקר. 5 תאריך 3 שעות זהו טריק מדהים אז אתה יודע כיצד לרזות: אינם צורכים יותר קלוריות 3 שעות לפני השינה. אם לא, יכול לשאת את הרעב, לאכול כמה זרעים ללא מלח (שקדים, בוטנים) או כף 100% חמאת בוטנים טבעית (ללא סוכר מצורפת). לאכול באיכות טובה ונארזים מוסרים לך לאוכל או כי להישאר ללא פחמימות פשוטות כגון שלג, גלידה, עוגות, עוגות, עוגיות או לחם. התמקדות 6 אוכלים משהו ירוק בכל מאכל משלבת כמה ירקות כהה ירוק בארוחות. אני מציע, תרד או חסה, ברוקולי, אספרגוס. כל ירקות אלה ייתן את הגוף של קבוצה מעולה של ויטמינים וחומרים מזינים, בהמקורות באותו זמן גבוהה של סיבים; גם רמות הסוכר שלך להישאר יציב לאחר אכילה. זוכר אותו, ירקות ירוקים בכל מזון. 7 Splenda בשימוש כ- softner, כאשר אתם מבקשים להחליף סוכר מאמינים לי ניסו רבים תחליפי סוכר במשך שנים רבות, לא מוצר N יש טעם סוכר כמו Splenda. תעזור הרבה כאשר ברצונך לעשות אור קינוחים או ימתיקו אלה תותים, או אוכמניות, מבלי להרגיש רגשי אשמה. כמובן כל סוג של משקה. SPLENDA מכיל קלוריות לא ולאחר מכן יהיה פיקנטי כדי להשיג את זה על שריפת השומן. זה לא כנראה בטלוויזיה אבל עם esplendas תוכל לדעת בדיוק כיצד לרזות מהר. 8 לערבב את האוכל שלך להיות בטוח כי אם אתה הולך לאכול מזון עם הרבה פחמימות, הוסף סוג כלשהו של חלבון. לדוגמה, כריך עם פרוסה טוב של בשר חזיר או עוף וגבינה. המסקנה אולי אתה תוהה: אבל היי, איפה כדי לקבל אימון הגדול מדריך תזונה פנומנלי, או השגרתי מה בצע, אילו תרגילים אני עושה, אני מתחיל ובלתי מנוסה, מה בדיוק יכול לאכול כדי לשרוף שומן, ב איזה אמצעים, חלקים, וכו ', ועוד. לבסוף, יש לך את התשובה לבקר. אם אתה באמת רוצה לתת סיבוב של 180 מעלות בשנה הגוף שלך לחכות יותר! ולהוריד מדריך מדהים זה. אין סודות, רק את הנוסחה המדויקת. כיצד לרזות מהר? לדעת הכל עליך מליסה Barrantes הוא אישי, מאמן אישי מקצועי בנושאים הקשורים השליטה של משקל, אובדן של שומן ושמירה על כושר.