כיצד למנוע וירוס (h1n1)

במאמר זה שאני אעשה כבוד לאחד את התזה שלי (כדי להשלים את הרפואה הטבעית), אשר היה תחת הכותרת האיש יכסה כאילו היית חולה. בכותרת זו, המפתח הוא לא נגוע השפעת (H1N1). במהלך השבועות האחרונים. אני עברתי על הדפוס פוארטו ריקו המדינה ואת החדשות הבינלאומי והבחנתי כי כל אנשי מקצוע הבריאות מומלץ אותו הדבר; לא לבקר במקומות ציבוריים לא יהיה נחוץ, לחטא את הידיים באופן קבוע, לא לקחת הידיים לפנים, אם אתה מתעטש, לכסות עם מגבת האמה או חד פעמיים, וכו ', וכו ', וכו ', ואני עדיין לא מזכירים כי הכל זה לשמוע אותו ברדיו, העיתונות וכן ברחוב כל הזמן ואתה רוצה לדעת כי ועליהם לעקוב כל ההמלצות. אבל זה קורה עדיין לא קראתי על כל בריאות מקצועי שמדבר על המפתח האמיתי כדי לא להידבק בווירוס הזה נורא; מוטציה נוראה זו. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . המפתח כדי לא להדביק הוא בדיוק בתוך אכפתיות היא כאילו כבר היא הייתה נגועה בוירוס כדי (H1N1). שמור על עצמך כאילו שהיית חולה! לצערי ברפואה המסורתית אינה מספקת אמצעי מניעה ברמה אורגני.

הרופא עשוי לרשום תרופה אנטי ויראליים לחולה שאין וירוס, לא בגלל השימוש של התרופות הוא מזיק לבריאות. מסיבה זו הרופא יש לחכות כי התפשטות החולה הוא עם הנגיף ואז יש את הסמכות ואת ההגנה במשפט, על סיכון איברים אחרים של המטופל עם השימוש של התרופה. אמנם נכון כי התרופה יכולה להרוג את הווירוס, זה פחות נכון זה עלול להשפיע על איברים בריאים אחרים. אבל להבהיר את זה לא יכול להאשים את הרפואי לפי המתכון שלה, היא ציות את חובתה, האחראי על זה אתה צריך מרשם הוא החולה לא מטפלים. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע שמבין יותר ממני. רופאים נטורופתית ללמד אותנו כדי למנוע מחלות, חולים כדאי לבקר אותנו כאשר הם בריאים, דרך לקחת את התרופות שלנו, לשמר את הבריאות ואת אף פעם לא צריך לנקוט כדי התרופה פולשנית או חירום, כגון מעלותו ברפואה הצורך (מסורתית) זה אמור היום כי אנשים אינם זהירים.

אבל החברה המודרנית אינה מונעת מחלות; הרופא והן החולה, מצפה כי האחרון חולה אז להתחיל לטפל בתסמינים, בלי ללכת הגורם האמיתי של המחלה. אז עם כל הסביר בעבר רציתי להעלות את המודעות של החלק החשוב של מניעת המחלה. המפתחות לתת מתחת צריך להיות במעקב במשך החיים בלי קשר שם הוא ה שפעת (H1N1) או לא: 1. ניקוי אורגני – משאיר את הגוף שלך חינם של זיהומים עשוי לייצג (מזון) קרקע פורייה לוירוס. כל וירוסים, חיידקים וסוגים אחרים של מיקרואורגניזמים מזיקים לבריאות ניזונים פסולת שנותר מן המזון שאנו צורכים וכי הגוף לא היה מסוגל להוציא. במקרה הזה אני חושב ש מייקל שטיינהרט צודק במה בהוא אומר. פסולת אלה מומרים רעלנים אשר אוכל מעולה לאיתור וירוסים, כולל המוטציה (H1N1). הצעד הראשון כדי לשמור על הגוף נקי הוא בטוח לפנות בין 15-30 דקות לאחר מכן בכל ארוחה, לקחת לפחות שני ליטר של מים אלקליין ביום. זה ימנע לעלייה הרעלת אך אינה מבטיחה כי רעלים שהצטברו כבר מגורשים, ולכן יש צורך להשתמש מסוימים תוספי המעודדים הריקון של הגוף. 2. תזונה – לשמור על הגוף שלנו, ניזונים (שלח יומי 90 מזינים) כי זה צריך. זה להשיג זאת על ידי תזונה המבוססת על פירות, ירקות, מיצים טריים, סלטים, ירקות, זרעים, מדגנים, גרגרים. עקב כימיקלים והורמונים המשמשים היום בחקלאות התעלמות הזמן שלקח מזון (כנראה טבעי) מאז שנקטפו זה עד שהגיע ידיו, אנחנו ספק ביחס ערך תזונתי לך. לכן ממליצים על תוספי תזונה שיבטיחו את כל החומרים המזינים בין ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן, חומצות אמינו, העיכול וחילוף אנזימים. 3. חיזוק המערכת החיסונית – שני השלבים מעל הרצון לגרום זה שלנו המערכת החיסונית מתחזקת. אבל כמו ההידרדרות זה עברו שניהם, כל כך הרבה שנים, אנחנו צריכים את העזרה של תוספי מזון המסייעים לחיזוק המערכת החיסונית שלנו. זה יכול להמליץ צריכת; אכינצאה, חותם הזהב (חותם זהב), אלו-ורה וגורמים העברה. 4. alkalize את הגוף-זה הצעד הרביעי הוא alkalize הגוף שלנו (שמירה על Ph 7.). התגלה מדעית מאשר כל אנטיגן לא יכול לשרוד בגוף אלקליין. הגוף שלנו הוא אלקליין מטבעו, אבל בזכות הדיאטה מודרני עתיר סוכרים, שומנים, קמח מעודן ועוד כל מיני מרכיבים מלאכותיים, גופנו להיות חומצי (Ph נמוך מ- 7.) ולהיות קרקע פורייה עבור חיידקים, וירוסים, כל סוגי מיקרו אורגניזמים או אנטיגנים. . אתה אחד מהם מזון האהוב הם חיידקים, אנטיגנים אחרים (כולל וירוסים כדי-H1N1) הוא הסוכר מעודן, עד כי ברפואה טבעית לנסות אותם, כיבים בעור, (בעיקר אצל אנשים מוגבלים), עם סוכר. . למה? כי החיידק שגורם כיבת, מיד להפסיק לאכול את רקמת ומתחיל לאכול את המאכל האהוב שלו, אשר הוא הסוכר. בדרך זו העור מתחיל שוב לצאת ולרפא כיבים במהירות. בשילוב נשתמש אבקת סולפה כדי להשמיד אותם. הצלחנו alkalize הגוף שלנו תוך שמירה על מאכל טבעיים כגון כמתואר בפיסקאות הקודמות באמצעות תוספי תזונה עבור אפקטים אלה. 5. להגן עלינו עם אנטיביוטיקה-זה זה יש באמצעות תוספי מזון כמו כסף colloidal, טבעי לחלוטין, הידועה בשם אחד אנטיביוטיקה יעיל יותר כנגד כל סוג של אנטיגנים. המשימה שלנו כמו אנשי מקצוע בתחום בריאות טבעית, היא כדי למנוע לא צריכה להתמודד עם. אני מקווה עצות אלה מפתחות כדי לסייע לך למנוע סבל מיותר. אם יש שאלות ביחס תוספי מזון, מינון לקחת או דיאטה לעקוב אחר עשוי לבקר באתר שלנו ולבקש את המידע.