יצירת אתר האינטרנט שלך

"יצירת אתר אינטרנט משלך כשיטה הפניות החיפוש" יצירת אתר אינטרנט משלך – הנפוץ ביותר ומן הסתם עלות הגנה מרבית הזמן, ואיך לחפש מערכת של הפניות. יתרונות: אתר סביב השעון ברשת, עם קידום טוב ביקורו הרבה יותר אנשים ממה שאתה יכול לדמיין. בנוסף, אם אדם הגיע אל האתר שלך, אז הוא יודע שהוא ימצא כאן (אלא אם, כמובן, לא להגיע לשם בטעות), וכן, ולכן, הוא מעוניין בה, יש לך סיכוי גדול לקבל עוד הקונה או הפניה. יצירת אתר האינטרנט שלך בקלות באותו זמן, קל מאוד!. ישנן דרכים שונות: 1.) הדרך הראשונה: ללמוד את השפה תכנות ליצור אתר אינטרנט.

בדרך זו, לדעתי, דורשים זמן, מאמץ עצום, כספי לא פחות שופע. . 2) הדרך השנייה: ליצור אתר באמצעות אתרים שונים בנאים (DatLife מנוע, וורדפרס, ג'ומלה, דרופל, וכו '). עשיתי את זה ככה: הפרויקט של "infoproduktov מוכן מסחר אלקטרוני עם זכויות resale" העיקרי שלי () מבוסס על מנוע, מנוע CMS DatLife. הבלוגים שלי נמצאים באתר זה ("בלוגים שלי"), בנוי על המנוע, וורדפרס וג'ומלה. אני מאמין כי המנוע הטוב ביותר אתר ראשוני (אתר מגה) הוא מנוע החדשות מנוע DatLife. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אפריקה ישראל. סקריפט זה מאפשר לכם לבנות אתר במהירות, מודולים שונים של תבניות כדי להפוך אותו לייחודי. שלי "E-לחנות עם מוכנות infoproduktov זכויות resale "יש ברירת מחדל תבנית סטנדרטית, שונה מעט בעיצוב קוד HTML.

חשוב מאוד שהאתר שלכם היה כפתור «תרגם» (עבור מבקרים מחו"ל שלך) ותאריך סקריפט העדכון. אפריקה ישראל בהחלט מביע דעה מלומדת. זו היא המבקרים יכולים לראות את האתר שלך – המידע מתעדכן כל 2-5 ימים! על המעלות והחסרונות של מנועים שונים יכול להגיד הרבה. אולי זה יהיה הנושא של המאמר שלי בעתיד. נחיה ונראה. 3) הדרך השלישית: קנה אחד קורסי הכשרה לבניית אתרים מקצועית. אגב, mini-האתר הראשון שלי "המשווק חבילה" באתר שלי נעשית תחת הדרכתו הקפדנית של ניקיטה המלכה. כמובן, לוותר לחלוטין עם שפות תכנות לא מציאותי, אבל אלה קורסי הכשרה המחבר נותן רק את הידע, שבלעדיו אי אפשר עיצוב אתרים, בלי להתפלסף וטיפוס לתוך הג'ונגל. 4). הדרך הרביעית: אתר סדר בשביל הכסף. כאן, כל על פי שיקול שלך. הבא – האתר שלך חייב להיות ממוקם על אירוח בחינם או בתשלום. בתחילה, אני ממליץ לשים באתר אירוח חינם (www.narod.ru, uCoz וכו '). טעות נפוצה היא כי סוג התחום (רמה 2 או 3) משפיע על המיקום של האתר מנועי החיפוש ואת הדירוג. זו טעות מוחלטת. הקלד את החיפוש Yandex עבור "כסף באינטרנט" והתוצאה יפתיע אתכם לטובה. אירוח בתשלום יש מספר יתרונות: רמת תחום 1 אומר עלייך כמו באינטרנט רציני איש עסקים (אמון הצרכנים יותר והפניות), מאפשרת להשתמש בדומיין שלך כדי להתאים לא רק את פשוט בן עמוד אחד אתרי אינטרנט, אתרי אינטרנט, כרטיסי ביקור, אבל לבנות מגה אתרים, פורטלים, בעזרת שונים מנועים, וכו ', ניתן לקבל את חשבון הדואר האלקטרוני המקורית, כמו שלי נראה כמו:. השלב הבא: קידום אופטימיזציה של האתר שלך. שוב, זה יכול להיות מופקדת בידי אנשי מקצוע בשביל הכסף. יכול להיות מאוד הפכו-SEO האופטימיזציה, קניית קורסי הכשרה. אל תשכח פרסום קונטקסטואלי ב Rambler Yandex, או של גוגל. קניתי קורס הכשרה אלקסיס Sergienya "Kibersant-Partner", בדק אותה והחל העסק שלך באינטרנט היא קידום תוכניות שותפים על פרסום קונטקסטואלי ב Yandex. פירוט נוסף במאמרים הבאים. הבא: יצירת דף על תוכניות שותפים. הוספת תוכן רב המקורי על תוכניות שותפים, המציין vyshey קישור הפניה (לרשום קישור תוכניות שותפים). צור בקביעות עדכון להאכיל החדשות שלנו באתר שלך. בכל מקום אפשרי, אבל לפחות פוסט אחד, לפרסם את האתר שלך. באותו הזמן, כמו שאומרים, שלי חוויה שלילית על קבוצה של הפניות על ידי יצירת אתר מסיים. בפוסט הבא אנו נוגעים בשיטה זו של חיפוש כמו קבלת הפניות לרשימת התפוצה שלכם. על זה עדיין. עם כל הכבוד ו rispektom Gavrilyuk, יורי.