חשיבות עכשיו

זמן עם החיים עומדים בפני לנו את הזמן נוכח העכשיו, היבט זה לא ניתן לעקוף, אשר חייב את לניצול מכסימלי, לספק לך תשומת לב, להשתמש בו בית ספר של החינוך נפש על זה מביא אותנו מעניין, נכתב, היכן מציין Ahoraa הוא הדבר היחיד אשר מעולם לא יכול לברוח, הערך הקבוע הגורם היחיד בחיים שלנו. עובר איזה מעבר, שינוי אפילו החיים שלנו, יש דבר בטוח: תמיד הוא עכשיו. שכן לא ניתן להימלט מן ההווה, למה לא קבלו אותו, להיות חבר שלו? כאשר אתה חבר של הרגע הנוכחי, הכתיבה בולטת, לך להרגיש בבית בכל מקום שאתה נמצא. אם לא נוח לך בהווה, אתם תרגישו חוסר נוחות בכל מקום שתלך. הרגע הנוכחי הוא כפי שהוא. . תמיד.

אתה נותן לזה להיות? להיחשב מציינת, כי החלוקה של החיים של העבר, ההווה והעתיד היא עבודתו של המוח, בסופו של דבר, הוא אשלייתי. עבר ועתיד הם חשבו, הפשטות נפשית. אפשר רק להחזיר את העבר כאשר הוא מיועד, אשר אינן לנו אחראי בהחלט החיים עד אנו אחראים על הרגע הזה, בהווה. זאת משום בהווה היא המקום היחיד בו יש חיים. האחריות היא של אמצעי זה הרגע ולא העצם היא באופן פנימי ecualidadu בהווה, לא לדבר על. עם מה שיש.

זה אומר להיות מזדהים עם החיים. עכשיו זה כמו כי לא יכול להיות דרך אחרת. עכשיו פיזיקאים לאשר מה הבודהיסטים תמיד לדעת: אין אירועים מבודדים של דברים. מתחת לפני השטח הופעות, כל אותם הדברים מחוברים ביניהם, הם חלק של כל היקום הפיק את הטופס שלוקח הפעם בהעכשיו צריך לבטא את בנו להיות מרהיבים, ערים, באמצעות הפוטנציאל שלנו; מביע לנו מרוב אושר, מחייך בקלות. בוהק האור שלנו, זו הזדמנות זה תינתן לנו. אל תשכח, כי הדבר היחיד באמת קיים והוא אמיתי הוא ההווה. מה שאתה חווה ברגע זה ממש. אותו דבר עכשיו! כאשר אתה מתקרב הרגע הזה מן המחשבה כבר יש לו פותח ¦ pasadoa במה שהיה. כדי באמת חי בהווה חייבת ללמוד לחיות מכל הלב, לתת הלב שולח ¦ mentea על לסמוך על האינטואיציה שלך, לאמץ את הבלתי נודע. מי לנהל למצות את ההווה הם האנשים שנשארו לזרום כבר נכתב, ידועה, כי רוב האנשים פשוט לחיות או נהנה ההווה, הם חלק ניכר מהזמן נפשית לכודה בעבר על ידי ניתוח ללא הרף משחזר מה היה. מה שקרה אתמול, בשבוע שעבר, אשר אמר לפני חודש, האדם כזה בקשרי גומלין של העבר נגמר רע או שזה זיכרון יפה. העבר ניתן במקרים מסוימים שולטים, תנאי במלואו לתוך החיים של ההווה. עבור מי שחי בעבר האשמה נוטה להיות הרגשה מאוד נוכח. פונקציות אשמה כצל, אשר ללא הרף מחשיכה את החיים כאן ועכשיו. אקרד טולה, אותנו נזכר, זה העכשיו זה הדבר היחיד אשר מעולם לא יכול לברוח, הערך הקבוע הגורם היחיד בחיים שלנו. בוא איזה במאי, על ידי יותר, כי משנה לך את החיים, אין דבר בטוח; . זה תמיד עכשיו אושו אמר, כי הקיום שלה לא יודע שום דבר של העבר או של העתיד; רק יודע של ההווה. עכשיו הוא היחיד כאן החללית בחלל רק וזמן. ברגע תפנה את זה כאן ועכשיו, אתה תיפול לתוך סוג של טירוף, אתה נכנס חתיכות והחיים שלך תהפוך גיהינום. אתה להיות מוצב: העתיד למשוך חלק ממך, ואת העבר של האחר. לגמור סכיזופרני, ואז לחלק. בחיים שלך לא תהיה יותר מאשר עגמת נפש עמוקה, רעידות, חרדה ומתח. לא חושב שאתה את האושר, ואף לא על אקסטזה, כי האחרון אינה קיימת. בסופו של דבר, הספר חינוך נפשי, נותן לנו, כשאנחנו נכנסים עם תשומת הלב שלנו בהווה, אנחנו מבינים שהחיים קדושים. כאשר אנחנו נמצאים, יש קדושה בכל דבר אשר אנו תופסים. כמו עוד תחיי בהווה, יותר תוכלו להרגיש את השמחה פשוטה אך עמוקה של להיות, ואת קדושת כל החיים. הרוב המכריע של העם מבולבל העכשיו עם מה לוקח מקום בהווה, אך הם שני דברים שונים. כבר עמוק יותר כי מה שקורה בה. זה המרחב שבו הדברים קורים. . ולכן, זה לא חייב להיות מבולבל בתוכן הפעם עם ההווה. עכשיו הוא עמוק יותר תוכן הנובעים בתוכו. מהנדס תעשייה, עו ד. EGADE (ITESM) UC הדוקטורט בחינוך פרופסור וחוקר את הלימודים באזור של UC פרצופים. יועץ – יועץ עסקי Deproimca EXATEC