חבילת תוכנה "בית הספר לעסקים"

יזמים רבים ברוסיה הצורך של חינוך עצמי בשעות הפנאי שלהם קצר. בתי ספר לעסקים, קורסים, סמינרים – לא מתאים לכולם, לא יזמים רבים מאוד יש מספיק זמן אימון כזה. לא תמיד חברת טבע. מה אתה עושה? אפשרות נשארת עצמי, סוג של תוכנית עסקית חינוכית שבה הוראה שקורה לעתים קרובות על בסיס של ניסוי וטעייה שלהם. כיום, כמעט כל יזם בעל מחשב אישי וגישה אינטרנט. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שרי אריסון. ברשת בחיפוש אחר מידע נחוץ תשובות לשאלות שלך לעשות אנשי עסקים ללכת מספר אינסופי של משאבי אינטרנט. אבל אם זה נוח זה? איך, מתי ב מה טופס זה עשוי להיות מועיל לחנך את עצמנו? איזו דרך חינוך עצמי הוא פשוט ביותר ויעיל עבור המנהל, הבעלים של העסק, שותף, יזם? כיום, היא נושאת קומפקטי קל התוכנית מידע עבור ה-PC יש לבוא עם שום דבר. במיוחד כאשר מרכיב שימושי של המוביל כמו תמציתי ואינפורמטיבי, הוא ארגן והרחיב בנושאים וקל למצוא ולעכל.

חבילת תוכנה "בית הספר לעסקים" – הוכחה כבדת משקל! , PC "בית הספר לעסקים" – הוא תשובות מדויקות לכל השאלות של בעסקי הבנייה. זהו ממשק נוח, פונקציונלי המשתמש, לשנות את ערכת הנושא , אינדוקס רישום, חיפוש ושמירת נמצא במועדפים. זוהי חקיקה הדרושים, התייעצויות עם עורכי דין, תבניות מסמכים, סגוליות ניהול, חשבונאות וביקורת באופן פשוט וזול הטופס. זה יותר מ 150 במבחן הזמן ההפעלה רעיונות עסקיים שלהם עם הפרטים חישובים של יעילות כלכלית. זה יותר מ -200 ספרים בתחומים והיבטים שונים של יזמות.

זוהי משפטי דיסק התקנה של יותר מ -40 תוכניות עבור עסקים קטנים ובינוניים. אלו הם הכלים של יותר מ -400 אתרים עסקיים ופורטלים על קישורים באינטרנט שנבחרו במיוחד. חבילת התוכנה "בית הספר לעסקים" – זה מעשי מאוד ואמין – ב עת אתה יכול להסתכל על זה מזווה חכם ואינם כוללים צוות בשכר של יועצים ויועצים. חבילת התוכנה "בית הספר לעסקים" בתקליטור – זה את המידע הטוב ביותר פתרונות חינוכיים מתחיל והחזיק כבר יזם.