זו אהבה

מה זאת אהבה? קודם האהבה היא לא רגש. . אני מרגישה פחד כאשר אני בטוח יקרה לי אני שמח, אבל ברגע עצוב לי שעברתי, עצב גם עברה. אהבה לא קורה. האהבה, או לא. אהבה השותף נשוי.-לאחרונה פעלו על כיס המרה של אשתי 24 באוגוסט השנה, בית החולים סנטה רוזה מחוז ב Lince של לימה מטרופוליטן.

תמיד הייתי בטוחה של אהבה כי אני מרגיש כלפי אשתי, אבל אחרי חי כל מה לחיות איתה, תוכל לתת לי יש ולחוות את הוודאות של זה. נהלים עבור אירוע זה בבית החולים הזה נמשך כחודשיים, והחל באחד האירועים הללו לרופא במשרד לאשר את האהבה. אני מרגיש את אישתי. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. -מינוי זה הרופא לא הופיע, ועל האחות למנהל המשרד אמר לנו לנו ולאחרים, אנחנו ליטף את tirage (מקום שבו נותנים את האזכורים) כדי לשנות את הפעילות, אבל להגיע קרוב יותר אל המקום נהרס לנו העיתונים פגישה. אדריאנה, את אשתי, פרצו בבכי, נכנס ייאוש ואמר כי כבר לא רוצה להמשיך עם זה. לראות את אשתי כי המדינה נתנה לי הרבה כאב. לא רוצה לראות אותו סובל, החלו לאשר כל כך כי הוא רוצה. לאחר ביצוע ההליכים תוכננה בשביל דייט אפשרי של מחנה ריכוז.

(שבת, 22 באוגוסט). באותו היום יצאנו מוקדם בבוקר, השניים וחצי של הערב כבר היה במיטה שלהם קומה. בבית חולים של המדינה כגון ביקורים הם 12 היום בשעה שלוש אחר הצהריים. רק אני הייתי איתה עוד חצי שעה, פשוטו כמשמעו הצביעו לנו לכל המבקרים. כדי לקבל לבית שלנו, כדי להתחיל הייתי שקט, המחשבה כי אדריאנה, אשתי היתה משפחה לפגישה, אבל כפי ברגע החלה להעביר את השעות, וכדי לשקר לי, הייסורים הוא אחז של עלי די יש זה הרבה שרצו לאשתי. בנישואים כמו שלנו, שיש לנו כמעט אף פעם לא מופרדים, לאחר 27 שנים של נישואים, במיוחד בנסיבות אלה, לי היה קשה מאוד, אני בטוח שהיא גם. באותו הלילה יכולה רק לישון . שעתיים. בכל עת קיבלנו דיווח על ידי טלפונים סלולריים שלנו, שליחת הודעות טקסט, אומר לנו מתי שרצינו, ו extra??bamos. א לאחר הביקור, כבר ידעת כי הוא ינותח ביום המחרת בשעה 9 בבוקר; לדבר עם ראש קומה ושאלתי אותה אם יכולתי לראות את אשתי עד הם לקחו אותה לחדר הניתוח, הוא סיפר לי כי מעדיף ברגע שהגעתי לכנות רוצים להפוך אותי להיכנס. למחרת הגעתי מוקדם בשבע בבוקר עם הוודאות של היכולת לראות את אשתי לפני המופעלות, וזה לא היה כל כך; נאמר לי שאני יכול רק לראות אותו לעבור מחדר ההמתנה חירום. . תשע, עשר בבוקר, ראיתי אותה. לעבור ולהעביר אותי לדלת החירום אשר מעניק לאולם בחלק התחתון היא חדר הניתוח. ראיתי ורדים ידו גרם לי שלום שלח לי נשיקה מעופפת, לא יכולתי להתאפק אבל אני התיישבתי והתחלתי לבכות. כל האהבה. אני מרגיש את אישתי מצאה ביטוייה באותו הזמן. ואני אני בטוח שלה, גם אם ראית בא לידי ביטוי. שתיים וחצי אחר הצהריים, הלכתי הקול כבר עוזב חדר ההתאוששות, הם נשאו אותה למיטה שלה, כי הכל הלך טוב. אתה די הטווח במיטה שלה, (כי שוויון כי לעקרון, רק יכול היה לראות הרחוק), לאחר שהותקנה היא, זה מלווה עד שלושה אותם אחר הצהריים זה היה הביקור, אז אותנו זרקו על כל הביקורים אותם. עבורי היה קשה מאוד כאב שיש הרגיש. להשאיר אותה לבד בתוך גרשיים, כפי שהיה של חולים אחרים בחדר של נשים ואחיות אליה לאחר המופעלות. למחרת בבוקר שקיבלתי את השיחה שלך לפלאפון שלי, אומר לי באותו יום כבר נתת לו גבוהה. אני מודה לאלוהים כי אנחנו שוב ביחד, וגם להודות לאל שמשרת הקשיות של בית החולים כדי ולאשר אהבה סנט עבור אשתי. הבריחה פרטים רבים לי פתאום כל החוויה הזו, אבל אני חושב שהדבר העיקרי הוא לפרסם שלא רק במהלך זמנים קשים היא שאנחנו. נותנים חשבון כמה אנו אוהבים את בן הזוג שלנו. לזוגות אשר מפקפקים באהבה עלולים להיתקל לעבר בן זוגך, עזבתי את השאלות האלה- איך אנחנו מתנהגים לראות לסבול את בן הזוג שלנו? האם אנחנו רוצים לראות את זה או לראות את זה תמיד בשמחה? אנחנו רוצים להתגבר כמו אנשים? עוד דבר אחד. אהבה היא לא. הוא חי.