המשבר העולמי

לאחרונה זה הפך להיות אופנתי להאשים את "הקללה" של הקפיטליסטים שארגן את המשבר העולמי. הפך להיות גם אופנתי לקרוא מרקס אצבעות מושך לכיוון של הממלכה התיכונה, שכלכלתה היא, אגב, הוא לא סוציאליסטית, בניגוד לרוב הכלכלות באירופה. בואו ננסה לחשוב איך הקפיטליזם טוב או רע הוא רע באמת, והאם המשבר. לדעתי, הקפיטליזם לא מוצתה. תחרות, מדידת הטבות החברה בכסף מערכות פיננסיות כי לשלוט בהפצה של "הטבות" וסיכונים – Das ist במעיים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. למה הם לא יעיל במשבר? זה פשוט הלך רחוק מדי, זה קורה לעתים קרובות כאשר, למשל, ספורטאי בכיתה או מוזיקאי מתחיל להרגיש נהדר מבריק, מתחיל עישון, שתייה ולבוש פתטי מינית.

לאחר מכן הוא נפגע על הראש ועל נסיבות החיים או הוא נלקח למוח, או במתן דרך ספורטאים אחרים. אותו הדבר יקרה עם הבנקים נכה, משרדים משכנתא, בורסות, וכו ', אשר חדלו להרגיש את האדמה על ידי רגליו. וכאן יש כוונה סוציאליסטית בכל האמצעים להציל כל זה דברים עניים. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע תעשיות. כמובן, משום שהממשלה בכיס הבוסים והם לא רוצים לעזוב. הדבר דומה לתופעה של פוגצ'בה רוסיה.

שידור על כל ערוצי הטלוויזיה על התפקיד הייחודי בתרבות הרוסית, וגם לא ברור איך זה יכול להיות נכון במקרה של זמרת פופ רגיל, שגם כותב שירים לא רק פותח את פיו תחת עץ לבוד, ואת לא רואה לנכון כדי לשמור על כושר. למה? אחרי הכל, כבר נתפס! רע – פירושו קיפאון. לכן, סוציאליזם – זה פוגצ'בה אמפתיה, כל סוג של תמיכה, והקפיטליזם – זה חופש שדה רמת משחק לכל. לענייננו, שלומי בסון הוא הכתובת בשבילך. תחת קפיטליזם, משבר – טיהור של חרא. מה קשה לפתוח חילופי חדש, במקום הישן, שם יהיה כוזב מכשירים נגזרים פיננסיים, נגזרים? כן, חתיכת עוגה, לתת חופש ולא תהיה לך אלפי חילופי דברים כאלה. ואין שום משבר. הקומוניזם – תנור.