המהפכה Usenet או רגרסיה על הטכנולוגיה הישנה?

קבוצת דיון הוא touted על ידי עמודים רבים כמו טכנולוגיה חדש ומהפכני, המצאה, במיוחד באזור של ההסדר והורדות. לבירורים בנושא יש לפנות ל חברת טבע שמבין יותר ממני. אבל קבוצת דיון האם באמת כל כך מהפכני, ייחודי ומיוחד? למעשה, Usenet אינה המצאה חדשה. המקור חוזר לשנת 1971. חובבי טכנולוגיה שלושה טרוסקוט, Bollovin, אליס יצר את הרכבות הראשונה של Usenet בארצות הברית. באותו הזמן, הוא שימש כמו לחבר שני מחשבים שבהם יכול לתקשר אחד עם השני ומחליפים מידע דרך קווי טלפון הקיים.

הזמנים האלה חלפו במהירות, קבוצת דיון התפתח לוח גדול, שחור, שבו מיליוני אנשים פגשו, החליפו את הידע שלהם אחד עם השני ולשוחח אחד עם השני. הדברים האלה זה לא עד היום. Usenet היא אחת הרשתות הגדולות עם ערכת נתונים גדול יותר. ספק Usenet חדש, כגון Alphaload או UseNeXT להפוך אלה datasets את הידע של איך גישה אלה היא קלה לביצוע, לטובתך. קורא קבוצות דיון לשימוש, אשר מהווים את הבסיס לגישה Usenet, היו פשוט מתוכנת מצד הספק. באמצעות תוכנה זו, זו זכות פשוט למצוא קל ומובן בג'ונגל העצום Usenet. בנוסף את הספק ואת הדיון, חיבור אינטרנט קיים הוא תנאי נוסף לגישה Usenet. יש חיבור לאינטרנט במהירות של רק Mbps או פחות, אז ניתן לקבל נתונים מ- Usenet רק במהירות הזאת.

עם זאת יש לי חיבור מהיר יותר של מספר מגה, אז מהירות הורדה מ- Usenet הוא גם מהיר, לחיסכון בזמן. טעות נפוצה מתרחשת ביחס לחוקיות Usenet. גם קבוצת דיון הוא רק משפטי כמו רשת האינטרנט. ספקי ה-Usenet שמותרים כמו בתור ספק האינטרנט שלך. זה הופך קריטי כאשר הם מכסים את עצמם עם חומרים המוגנים בזכויות יוצרים, אשר זמין ללא ספק ב Usenet, ולהוריד. זה לא חוקי, גם אם אתה על שלך לשלם עבור גישה Usenet. נכון, ספק Usenet יש גישה אם הם טוענים כי הגישה הוא אנונימי. פרימת בהחלט אינה קיימת, כנראה לא יגיע. בטוח יותר מאשר השימוש בקובץ שיתוף תוכניות, איפה כל משתמש יכול להיכנס דרך שני עכברים לוחץ לכתובת ה-IP שלך, עם זאת.