הלחץ נכנס על ידי הפה

בטח שמעתם את הביטוי: אנחנו מה שאנחנו אוכלים, זה נכון, אני הייתי מוסיף לספר לי. כי אתה אוכל, אני אגיד לך מי אתה, מאז כל המזון שאנחנו אוכלים מומר הדם, השרירים, רקמות, כוח לחיות, בקיצור בכל התאים שמהם מורכב הגוף שלנו. מערכת העצבים ו פאוור: מזונות לקחת יכול להשפיע על היכולת שלנו להתמודד עם הלחץ. המערכת שלנו עצבני זה נבנה על ידי מיליון תאי עצב בודדים עבור לשרוד אחד הוא חובה של המזון, הבריאות של כל תא עצב תלויה של הקבלה של אותם חומרים מזינים הולם חייבים לנתח. דם המשלוחים חומרים מזינים אלו לתאי עצב, סופג את הפסולת.

הדם מקבל חומרים מזינים אלו של האוכל אוכלים לקטוף אותם בעיקר מהם קירות המעי. הדם ינוקו של חומרי פסולת איסוף תאים על-ידי הכבד והריאות. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע. הדבר החשוב ביותר לזכור הוא כי הדם הוא נייטרלי מערכת התחבורה, כן לאכול מזונות רעילים, דם תאסוף את הרעלים האלו, ייקח אותם לתאי עצב כזה, כאילו הם חומרים מזינים. אם אין כל מחסור מזונות שאתם אוכלים, הדם מגיע פשוט בשערים של התא בידיים ריקות. אז מה שאת אוכלת קובע איזה דם המשלוחים עצבים תאים או רעלנים או חומרים מזינים, לכן זה כדי לחזק את מערכת העצבים יש צורך בתאי העצב צריך חומרים מזינים ואני לא צריך רעלנים או חומרים אחרים, ולכן יש לכלול בתזונה שלנו את החומרים המזינים הנחוצים לבריאות של מערכת העצבים ולא לכלול מזיקים. ישנם מזון מיוחד זה מכסה בעיקר את הצרכים של מערכת העצבים כל עשיר במינרלים, ויטמינים המדע הוכיח להאכיל מערכת העצבים, ולכן להקל על הלחץ.

המזון אנו מציעים בקונדליני יוגה יש שפע של חומרים מזינים מועיל למערכת העצבים. על-ידי. Elo?sa Chavarr?a Sobre המחבר: Elo?sa DRA. Chavarria הוא מומחה פסיכותרפיה הגשטאלט, רב-טוראי, המאסטר של קונדליני יוגה. סייעה מאות אנשים כדי לפתור שלהם מתח חרדה וכן תוצאות רע של החיים. לקרוא יותר את המאמרים שלו, זה יאפשר לך לקבל מידע נוסף אודות אופן לפתור כל הביקור הזה:.