היכן לאחסן את האופנוע שלך?

הבעיה לאופנוענים רבים-היכן לאחסן את האופנוע שלך? לדוגמה, אני רוצה לקנות אופנוע, אבל אני גר בעיר ואין לי מוסך. מוסך בערים אין הרוב המכריע של בעלי המכוניות לקבל היתר בנייה לא ממשי, קצת על אחריותך מעורב samostroem. . ובכן, הרוב להשאיר את הרכב שלכם, בחניונים, או פשוט תחת הכניסה (זה יכול להיות רכב של כל הכיתה, ערך-מ "אגורה" אגרטל, שווה גם היה כמעט גרוש, מכוניות יוקרה בסדר יקר יותר 100 אלף דולר). מה רוכבי אופנוע? רבים למצוא כמה חברים או מכרים עם המוסך או לשכור מוסך עבור החברה מ 5-10 אנשים. בקיץ, קצת גם לשמור על האופנוע בחניה, תחת כיפת השמיים, הכי מגניבה בחיפוש דוכן עבור שלו "סוס הברזל".

כאשר אני קונה אופנוע (היה זה סתיו), רק הבעיה העיקרית היתה איפה לשים האופנוע לחורף. אני גר גורד שחקים טיפוסי, המוסך לא. מאחורי הבית יש בניין מספר מוסכים-לא מורשה, אבל שטח חניון פרטי הינם קשה למצוא, ולבנות זה לא מסוכן-בכל עת לדרוש נשיאה. יציאה המצב התברר מיכל ופשוט יחסית זול 5-טון. כמובן, הוא לא מתאים לכל אורך האופנוע שלה הוא כ- 2.5 מטרים, אבל רוב כלי רכב מנועיים להיכנס במיכל כזה בקלות ובבטחה. מיכל Shhirina 2.1 מטר, גובה יותר 2 מטרים יותר מדי נוח. ושם הוא לאן לפנות. לרכוש מיכל אני יעלה פחות אלפי דולרים (בכל עיר על המודעות אתה חושב שתוכל למצוא את מיכל כזה), הוא כבר היה עם רצפות עץ, חיווט בתוך המתג, נורות (ככל הנראה מיכל לי מוגש על חומרה מינימרקט וחנות מחסן).

שמתי את זה מאחורי הבית, כמעט תחת המרפסת שלה, ליד החניון. אני אקרע את זה למטה. זה לא נדל ן, במקרה חירום שניתן ב-30 דקות מנוף להתגורר בכל מקום אחר. כאן הוא כזה מוסך נוחה ופשוטה עבור אופנועים יכולים לספק כמעט לכל רוכב.