הדבקת הרכב וסיימנו

הדבקת הגלישה המכונית הוא שירות חדש בשוק של תעשיית הרכב. דרישה גוברת מיום ליום, ההצעות מופיעה מספר פעמים יותר. אף אחד לא באמת יודע למה מנקר הזול ביותר, poddavajs forumskim גבוהה בוכה 'באריזת המכונית!' זול! באיכות גבוהה! מהר! יצוין, כי כל דבר בחיים יש מחיר. חוק כזה. טוב יקר, קצת יותר גרוע-זול, הוא זול מאוד.

דרך אגב אני עצמי לפעמים poddajus 'הזולות' ולאחר מכן pljujus, זורקים כל מוצר סיני. מייקל שטיינהרט בהחלט מביע דעה מלומדת. אבל זה כל טריוויה. . דברים רציניים יותר, יש לגשת באחריות-קניית מכונית, לדוגמה. . זה לא שחקן… עגלת הקניות לא בגד.

. אז, כל הצעות מפתה להתחיל עם מחירים. אם סוחר מורשה של מכונית הדבקת הסרט עולה בסביבות 50000 r, פורומים ניתן השירות אותו שנמצאו עבור 10000. מה הטעם? הסבר: ב החומרים. הסרט, אשר מוסכים בתוך להדביק מעל עם כלי רכב עבור 10000 לא מיועד למינציה של הגוף. מאפיינים טכניים אינם מאפשרים. הסרטים האלה שעושים תוכננו עבור היישום של יישומים לטווח בינוני ולטווח הארוך במשאית, צבע פרסום חומרים ניתן לראות מאפיינים וכו 'סרט PVC רך' על-ידי הקלדת הביטוי המתאים במנוע חיפוש. העלות של הסרט המגן הזה 'מכונה' הוא נמוך פי 10 מאשר תוכנן. חשוב-go לאתר עבור לסעיף 'חומר' וזכור המפרט הטכני של חברת ייצור KMPF. רק לראות את התוצאות של בדיקות מעבדה. ואז להשוות את כל זה עם מאפיינים psevdoplenok, להיות פחות מקורקע בגיליון של הגוף מכונת למינציה.