הבנת ועול של הכלב שלך

להפוך את הגור שלך הדרכה כיף וקל, זכור כי הגור שלך. מתאמץ כדי להתחבר איתך בדרכים אחרות זה לנבוח או העברה זנבו. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רמי יהושע. זכור כי הכלב שלך גם מנסה לתקשר עם האוזניים שלו, כפות רגליים, זנב והפה. כאן להעביר מדריך קטן שפת הגוף של הכלב שלך ומשמעותו: דומיננטי: תוכלו להבחין מתי כלב יש דומיננטי גישה כאשר יש לך את האוזניים שלך עמד לפנים, שלו פקוחות או אינטנסיבי פתייני, גופו נוקשה וזקוף עם שערות מסתמרת ולעצור את הזנב. גם נמוך ותוקפנית נובח יכול לתת לך את האות של הגישה שלך. ידידותי: כלב ידידותי יש אוזניים למעלה, עיניים פתוח וקשוב, חיוך על פניך, לזוז הזנב להפוך כמה צלילים כגון נביחה או ליילל. Playful: איך הרגליים הקדמיות שקרן בחזרה וזנב התנועה לציין ברור בוא נשחק!. Sub: המשרד האוזניים הגב, אנטרה-cerrados עיניים ורגליים מורמות הם סימן ברור של כניעה מוגזמת.

הכלב אינו ההומור הטוב ביותר, אבל אתה לא צ'יפ. אגרסיבי: כלב אגרסיבי יש את האוזניים שלו בחזרה לגעת הראש שלו, העיניים מכוונות או מאיים, הגוף קדימה, פתוח בפה ומראה את השיניים שלו ואת זנבו זקוף, ללא תנועה. והדי מילל נפוצים. מודאג: מלווה מייבבים, אוזניים דחוס, שערות מסתמרת מהר לנבוח אומר אני מודאגת או משהו לא בסדר. פחד: כלב מראה פחד עם עמדה נמוך, זנב, אחורה שפופות, על-ידי הפעלת הראש ועם לתלמידיהם. לעתים קרובות, כלבים נביחות של פחד אם הם במצב קשה כמו למשל: נעול או נשמר. הדגיש: כלב הדגיש בדרך כלל יש שלהם האוזניים נמוכה, לפתוח את הפה של נשימה נסער.

יש להם גם הזנב נמוך, כתפיים הנופל גופה מול הקדמי, עמדה מתוחה, בוודאי עד אתה רועד. שעכשיו אתה יודע יותר על המאמץ שעושה את הכלב שלך להבין מה אתה מרגיש, לנסות לשלב את זה בבית שלך אימון יומי. על פי הגישה שלהם, תראה את זה ביום או זמן מתאים ללמד אותך דברים חדשים. גישה מעט כנוע. לא רע מאז זה אומר כי הכלב שלך יודע שאתה אחראי אם אתה רואה כי הכלב שלך הוא לחוץ או עוינת, עליך להפסיק את האימונים ולאחר לנחם אותו. אם התאמנת יותר מ-15 דקות, לקחת הפסקה. כדי לחזור להפעלה להשיג דברים יותר רגועה או בדרך אחרת. משתמשים בידע שאתה מקבל כל יום. לצפות את הכלב שלך בנסיבות שונות, מהר מאוד תגלו מה אתה אוהב? מה אתה לא, מה שהופך את זה לשנות מצב רוח. יכול לנקוט פעולות מציעים מה מפיק הנאה, מעודד את זה לבין אז לאמן אותו בהרגעים שבהם מרגישים הכי נוח. לגלות את כל הסודות כדי לאמן את הכלב שלך עם אילוף כלבים ב: תודה רבה, יום יפה! S?nchez באפריל.