גוגל מוכללים הטוב ביותר

ב- 2007 גוגל שכרו את אד Lu, אסטרונאוטית מנאס א. אד תואר באסטרופיזיקה על ידי אוניברסיטת סטנפורד, היה 6 חודשים ב- ISS אחרי האסון של קולומביה. כיום, זה עובד המהנדס הראשי, לשעבר האסטרונאוט ביצעה פרויקטים רבים מול גוגל, שיתופי פעולה יישומים כגון Google Earth או Google Sky, כלים כגון PowerMeter, שירות מנתח את המידע מוני לחיסכון באנרגיה. ג'ושוע שכטר הוא היוצר של אחד הדפים החשובים ביותר של השנים האחרונות, טעים מאוד. האיש הזה הצטרף גוגל לאחר הרכישה של סימניות חברתי פופולרי על ידי שירות יאהו! לאחר האירועים האחרונים, בשנים האחרונות התפרקה ב יהושע החליט להצטרף את G.

נהדר ב- Google תרמה את הידע שלהם ואת הניסיון עוזר לגבש כלים חדשים. המומחה בבינה מלאכותית, ריי קורצווייל אשר טענו בזמנו כי כמה עשרות שנים יהיו מכונות בהכרה, הצטרפו גם גוגל. נחשב על ידי רבים כל גורו טכנולוגית teamed כדי לעזור לפתח את המיוחל "מתרגם אוניברסלי". הנס הזה של טכנולוגיה ידועה בזכות תחזיות הטכנולוגית שלה תעוזה החל להורדה המוח של הפרט במערכת המחשב. היא שכרה את המהנדס הראשי של הדפדפן פיירפוקס, בן Goodger, לספק את כל הידע שלו ליצירתו של הדפדפן Google Chrome.

פיירפוקס הוא דפדפן חינם שזכתה חסידים שלהם תכונות מיוחדות וכדי לקבל פחות התקפות של שודדי ים מחשב. גוגל שכרו גם מחשב רבים של הדפדפן Internet Explorer כדי להתחרות נגד זה. שירלי טילמן, פרופסור לביולוגיה מולקולרית ומנהלים לשעבר וולט דיסני הצטרפו גם גוגל כחלק של הדירקטוריון. האישה הזו היא חלק של עמותות רבות חשיבות רבה כגון האקדמיה המלכותית למדע או החוויה המכון של Medicina.Su בתור מרצה וחוקר הייתה חשיבות מכרעת עבור גוגל. כיום, אחד תוספות יותר חלום והוא סקרן שזה סת מקפרלן, היוצר של סדרת ציורים אביה של משפחה, אבא אמריקאי. אמן זה חתמה ברית עם גוגל כדי להפוך קטן פרקים בסדרה רק שיכולים להיות מוצגים דרך adsense.