גברים: איך להתלבש טוב יותר

החליפה היא המלך מובהקים, לגבר. מעיל (אמריקאית) צריך מתאימות בצורה מושלמת הכתפיים ולאחר נפילת צריך להיות לפחות סגור עד טווח של הברכיים. כלומר, לכסות את כיסי מכנסיו,. תחושות, זרועות ישרות, חייבים להגיע הבובות, בזרועות כפופות, לחשוף את האזיקים של החולצה (ואת ובכך ללבוש התאומים או כולל את). נפילת העוקבים באותו יהא לכסות את המושב של המכנסיים.

המכנסיים צריך להיות בגובה של העקב של הנעל. זה יהיה קצר, צופה גרביים, ולא הנגררים על ידי אדמה (שלוש אצבעות לפחות מעל הגובה של הרצפה). אנחנו חייבים לא להסחף על-ידי ואופנות, הם לפעמים להטיל אורכים מסוימים במכנסיים כי הם אסתטי קטן. הצלב-מעילים הם קלאסיים יותר אופנתי פחות מאשר קווים ישרים שהועבר. הם גם יותר "רשמית" מאשר סטרייטים. ז'קט קרוס שמלות על-ידי קריסה, בדרך כלל, כל הלחצנים (או לפחות שניים לחצני). כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע. שמלת מעיל ישר על-ידי הצמדת רק את הלחצן העליון, או הממונים שני, בהתאם מספר הלחצנים. במקרה הזה אני חושב ש חברת טבע צודק במה בהוא אומר.

אם לא להדק את זה באופן מלא, הם חייבים תמיד עזב מבלי והידק את הלחצנים בתחתית. אם המעיל הוא לנו בסדר מעט, דבר שבדרך קורה כאשר לקח להביא אותו אנחנו שינינו את הגודל, הדבר הטוב ביותר הוא לא להיות השתרשות. הוא מכוער מאוד מתחים אלה כאשר מורגש קט לנו הידוק, אנו לחצן אותנו. דשי ו makings משתנים לעתים קרובות עם אופנה, אבל כל לשמור על סגנון דומה מאוד. בדי אביר התלבושות הטוב ביותר הם צמר, פלנל, פשתן, כותנה או האלפקות (יש יצירות ו תערובות אחרים).לגבי הציור יכול להיות pata דה גאלו, ויילס, ועוד. זה תלוי הטעם של האדם. לגבי חולצות ביותר הם כותנה ומשי (על אף שעם תערובות סינתטי נמצאים בשימוש נרחב). גרביים אמור להתאים נעלי או מכנסיים, יהיה, על פי שאר הבגדים, כהה. צריך לשלב את החגורה עם הנעליים. למרות הצג של ספורט, לא בטל יותר לחצן אחד חולצתו. שום דבר לא אסתטי הוא רואה את החזה, על ידי דק מאוד כי אתה (וגם שלא לדבר על אם אתה שיער שופע על החזה). הימנע משילוב ציורים עם פסים, לא לערבב יותר משלושה צבעים בכל פעם. אותו הדבר קורה עם עניבות, הימנעו משילוב עניבות עם חולצות מודפסות או עניבה מפוספס וחולצה של חותמת. ללבוש חליפה, יישומי plug-in בשימוש יהיה תאומים או cubre-botones pin עניבה. טבעות, המינימום (ברית או סולו). וזכור לשים מה אתה לשים, לשמור על טעם טוב, מבלי לאבד את הסגנון האישי שלהם.