ברצלונה 2008 סונאר

כמו בכל שנה, הקיץ הוא כבר כאן. מה מביא את הקיץ? הקיץ מביא מזג אוויר טוב; הקיץ מביא את החג תמיד המיוחל ומחוצה לה זמן קצר, שורה של פסטיבלי מוסיקה פסטיבלים לכולם, עם כל סוגי מקצבים ומוסיקה. עוד מידע על ישראל בכר ניתן למצוא באינטרנט. ועכשיו תורו של סונאר 2008! 19-21 ביוני, יהיה לנו מזל ליהנות האומנים הטובים ביותר של מוסיקה אלקטרונית בברצלונה. חמש-עשרה שנה, הסונר הפך לאחד מהפסטיבלים המופלאות ביותר של סצנת המוזיקה. רק האמנים הטובים ביותר יכולים להרשות לעצמם להשתתף בפסטיבל זה מדהים כי אף אחד לא צריך לפספס. לעודד אתכם לגלות מה קורה שם! הכי טוב בברצלונה זו המהדורה החמש-עשרה של S?nar מיוחד, מתמקד בשני נושאים, בעיקרון: הגורם הנשי במוזיקה היום, כמו גם את hybridism ז'אנרים, subgenres המוזיקלי ואת השפעת גומלין בין הקולנוע לבין טכנולוגיות חדשות.

דמויות של רמת צדק, Yelle, דיפלומטי או בנים Noize לתת זריקה של כוח היברידית המבקשים הארגון. אבל הנשים הם גיבוריו של מהדורה זו: divas מעורערים של גולדפראפ פופ מודרני או רושין Musphy; את זוהר נעדר או הדיווה החדשה של ושנסונים, קמיל ייתן לנו תוכנית של יותר טעים עבור מהדורה זו. כמו שזה לא יכול להיות פחות, סגנונות וצלילים אחרים נעביר אותך הגבולות של יקומים חדשים. אנחנו להדגיש אמנים כמו יאזו והבנקים מייק יחד עם ג'ף מילס, חיימה Collum ואחיו בן Collum עם דארן אמרסון (לשעבר חבר התחתון), Kayne Westm Dj Medhi, Daedelus, Discodeine, Kalabrese, טס לוטוס, ניאון ניאון, Yelle, הרקולס & אהבים, דבוק הברנש, Shackelton ועוד רבים אבל הסונר לא רק פסטיבל מוזיקה! הציבור מוזמן להשתתף במגוון רחב של מוצגים אינטראקטיביים ומראה רבים אחרים. בלילה, אנשים יכולים לרקוד לקצב של הקבוצות, תקליטנים ועוד VJs סצנת המוזיקה המפורסמת של היום; במהלך היום, יוצגו תערוכות יותר מ-50 עם הנושא המיוחד של מהדורה זו: הקולנוע. ברצלונה קולנוע מעבר לסרטי קולנוע או צליל ואור הם שני מייצגת המרגשים ביותר של מהדורה זו. 'הקולנוע מעבר קולנוע' היא הכותרת תחתיו התוכן של הדגימות SonarMtica, Sonorama – הממוקם אומנות ממרכז סנטה Mnica בברצלונה – וללא אמנות דיגיטלית של ספריית מדיה מסעדת ? la carte. התערוכה 'העתיד בעבר קולנוע', SonarMtica הטרנספורטים למבקרים היקום המרתק של התמונה בתנועת precinematografico של המאה ה-19 דרך העיניים של האמנות של אמנים עכשוויים של המדיה החדשה.

אור וצליל הם המכנה המשותף של המתקנים, הופעות של Sonorama, אשר ממוקמת ב- potentialities של אור צירו מכוננת. את הולכת להפסיד? רק פרט קטן כדי לפתור את הזול! לאן אתה חושב להישאר? ברצלונה הוא מלא תיירים עקב חופשת הקיץ, הסונר הדבר הוא הרבה יותר מורכב. כאן תוכלו למצוא חדרי האירוח מושלם שיתאים לצרכים שלך. לבקר באתר כדי להשכיר וליהנות משהייתכם.