בלוגר או וורדפרס?

בעת הפעלת בלוג יש לבחור הפלטפורמה שעליה אנו נשתמש כדי למנוע הפתעות יזם פעם אחת בבלוג שלנו. הפלטפורמות בלוגים חינם החשוב ביותר 2 ו. אבל יש לא מעט הבדלים בין שניהם. אפשר להחליט אם אנחנו הולכים להיות המארחים שלנו או להשתמש חשבון חינם בפלטפורמות אלה שני. בשני המקרים באפשרותך להשתמש בלוגר ו- WordPress, אך עם הבדלים. נניח כי אנו ישנם (בדרך כלל) המארח. טבע בהחלט מביע דעה מלומדת. במקרה של בחירת וורדפרס צריך לדעת מראש כי: אנחנו לא נוגעים בקוד פנימי של הבלוג שלנו; אנחנו רק לבחור תבנית עיצוב בין ההצעות שאנו מציעים.

אנו לא מוסיפים פרסומות (גם ייתכן מקרה כי אנחנו רוצים לשים לנו בעולם של פרסום באינטרנט ולנסות להרוויח כסף נוספת). נצטרך למזג שלנו (להבין, כלי קטן אנו ניתן לשלב בבלוג שלנו, במיוחד באזורים סרגלים צידיים) בבלוג של ווידג'טים מעניינים. הוא מאפשר לנו לעקוב טוב ביקורים שהתקבלו. אם על-ידי נגד ברצוננו להשתמש בלוגר, אנו יודעים כי: אנו יכולים לגעת את קוד פנימי של הבלוג שלנו, כמו גם בחר הצוות בין ההצעות חינם רבים הנמצאים ברשת. לעומת זאת, ישראל בכר בהחלט מבין את הסיפור. קוד פנימי של הבלוג בלוגר יש את הייחוד שלו והופך הצורך מעט אימון.

באפשרותך להוסיף גאדג'טים הבלוג שלנו (אותו הדבר כמו יישומונים וורדפרס אבל בשם אחר, אמנם מעט פחות טוב מאשר הוורדפרס). אנחנו יכולים להוסיף פרסום שכן מותר על-ידי Adsense (גוגל) וגם חברות אחרות (זכור כי אנו להוסיף את הקוד שאנו רוצים…). ההכללה של מאמרים על שתי פלטפורמות היא מאוד פשוטה ומהירה. אבל, בהתאם querrais מה לעשות ורמת ידע במחשב שלך לבחור פלטפורמה כזה או אחר. לבסוף, אם יש לנו משלנו המארח יכול: או ליצור חשבון חינם ב- Blogger או וורדפרס וניתוב מחדש לתחום שלנו (קיימת אפשרות זו בתוך התצורה של שניהם). לחלופין, להתקין WordPress ב האירוח שלנו ועל כן מכן, נגיעה את הקוד בו אנו רוצים; וכן הוספת פרסום או מה. הוא שלך לגמרי. העצה שלי: אם לא רוצה לסבך את החיים ולא המארח: משתמש בלוגר. אם אתה להתמודד עם תכנות PHP של ערכת הנושא מארחת.. אל תהססו: וורדפרס!