אתגר קשה להישאר בניו יורק

שלבוש עשוי לשאול אותך לבקר בניו יורק, מגיעים עם מטען של מתחיל ללכת העיר בחיפוש אחר מקום לינה, מקום תפסת. אבל המצב אינו חיובי כפי שאתה יכול לדמיין את זה. בניו יורק יש יותר מ 70,000 החדרים של מלון מספיק כדי לארח עיר שלמה, כל יום הוא גדל עוד יותר. ימים רגיל ומקובל, רמת תפוסת המלון הוא 90%, בשעות השיא (כמו האביב, חג ההודיה וחג המולד לשבור), כי רמת הוא כנראה של 105%. אז אלא אם כן רוצה לקחת לך העבודה של לארח אותך חדש ג'רזי (יותר זול, אבל יותר רחוק) בחדר.

מלון, זה הכי טוב הוא לגרום להם משימות ולחקור היטב לאן ללכת לעצור מתי יגיע לניו יורק: מתחייבים לפני המסע. תחילה ששום דבר, לבחור שכונה המתאימה כוונותיהם של הטיול (נופש, קניות, עסקים, אמנות), מבקש אז לינה בצימרים בפרט במסגרת התקציב, זה אפשרי. עובדה זו לא משימה כמשימה אפשרי גם ככה לדמיין לפעמים. בדרך כלל זה הפך אותם מקומות יקרים יותר, נמצא אותם מלונות נקרא בוטיק, שבו תהיה יותר ליד החיים רחוב של ניו יורק, שבו יקבלו תשומת לב טוב מאוד עם אקלים נעים. אם זה לא משכנע.

אותך, הם תמיד אופציה אכסניות, אכסניות. שם תוכלו למצוא חדרי מוטל קטן אל מחוזות סביבה הממוקמות לצרכים שלך קצת אפילו (כפי שהשם מרמז) מציע ארוחת בוקר, וכן גם ארוחת צהריים כלולה. למי אין בעיה ב לבזבז הרבה כסף במלונות, זה טוב יש לזכור כי בחירה של מלון טוב עם שוער טוב, זה כמו חברה טובה בעיר: שרתים יודע הכל, ואני יכול לעזור לך להשיג ברחבי העיר, נותן לך מידע רב-ערך, גורם לך להרוויח זמן. מתוך מחזות מומלצת למסעדות לאן ללכת עם החברה שלך. החזרות: לפני פיצול נסיעות לניו-יורק, יש כבר החליט היכן לארח אותך. לא מומלץ לשוטט בעיר עם שלך מזוודות, מחפש היכן ללון. לא רק כי זה לא בריא בשבילך, אבל אתה תרגיש כל-כך המומה מכמות האפשרויות, סביר מאוד כי סיום אירוח לך במקרה הרע מקום אפשרי. מאת: מיה קילה.