איך לעשות כסף עם בלוג

היום של היום אנשים רבים יודעים מה הם בלוגים, מיליוני אנשים ברחבי העולם יש בלוג באינטרנט ואת רוצה לכתוב על הנושאים המועדפים שלהם. אבל dabias שניתן עם בלוג? במאמר זה נוכל לראות שאפשר לעשות כסף הכתיבה ולמרות לא מבטיח כי תהיה עשיר אם אתה יכול להרוויח קצת כסף נוספת תמיד שימושי. הצעד הראשון כדי להיות מסוגל לעשות כסף עם בלוג כמובן להתחיל וכתיבה, אם כבר יש בלוג וברצונך צבר כ- utiliarlo כדי להרוויח כסף, באפשרותך לדלג על החלק הזה כמו אני יסביר את היסודות כדי ליצור את הבלוג שלך. הדבר הראשון שאתה צריך הוא שירות של אירוח או אירוח, זה חלל לאינטרנט שבהם באפשרותך לאחסן את הבלוג שלך. זה היה בעבר מאוד יקר, אך לאחרונה המחירים נפלו.

אבל אם אתה מתחיל אולי לא רוצה להוציא כסף על לינה, אל תדאג, יש שירותי האינטרנט שבו אתה יכול לקבל אירוח חינם. הפופולרי ביותר הוא blogger.com, wordpress.com אחרים טוב מאמר זה יעשה שימוש בשם blogger.com דוגמה. זה קל מאוד מתחילים לכתוב ולפרסם במהירות מבלי לקחת זמן רב כדי להגדיר את ההתקנה של הבלוג. בקר באתר האינטרנט blogger.com ההצטרפות, זה לגמרי בחינם. לאחר שכבר נרשמת יש בו בסעיף לפרסם ואתה להתחיל לכתוב, שאתה יכול לכתוב על כל נושא שהוא לטעמך. חשוב להבין שאם אתה רוצה לעשות כסף באינטרנט שאתה צריך לכתוב בקביעות להציע תוכן טוב לקוראים שלך, אחרת אף אחד לא יבקר את הבלוג שלך, ולכן לא יהיה רווחי. מעתה ואילך אני הולך להניח כי כבר יש לך בלוג עם מספר כניסות, אומר על עשרים, האנשים מתחילים לבקר בדף שלך.

? ? דרך קלה M´SA משתמש בתוכנית adsense של גוגל. מה זה גוגל אדסנס? זוהי תוכנית פרסום בו חברות פרסום הרישום שלהם, והבעלים של אתר אינטרנט או בלוג יכול להרוויח כסף כאשר אנשים על כל פרסומות כאלו. זה כל כך קל. לשים adsense בבלוג שלך יש רק לבקר באתר של adsense, אוגר, יש לתת לך ההוראות הנחוצות כדי configuraralo, אך אין לך רגשות, כמו שאמרתי אם אין תנועה רבה לא להרוויח הרבה. כך הדבר החשוב הוא להתחיל לייצר תנועה לבלוג שלך, לספר כל החברים שלך כדי לקרוא אותו והם ממליצים עליה, פרסום של הדף האינטרנט בספריה או לשלוח אותו אל רשת חברתית. לכן אם אתה רוצה לעשות כסף באינטרנט הכתיבה, אך מעל לכל לפרסם לדף שלך, הוא החשוב ביותר. לקבלת עצות נוספות להרוויח כסף באינטרנט, בקר t דף שלי"