איך להצליח בבורסה, השקעה בנדל"ן במוסקבה

חבר המתגורר במוסקבה, אמר לאחרונה: "כן, אם אני יודע כי מחירי הדירות במוסקבה יגדל כך, הייתי מוכרת את זה, יש חובות ורכש דירה. היום היה נמכר הכל נעשה מיליונר. " אחרי שראיתי את הפיתוח של מניות של חברות רוסיות מאז 1998, עיניו אורו עוד יותר. לא, זה היה צריך לקנות מניות, לא דירה … בחצר כמו שיש לנו היום, שנת 2007. מחירי הדירות במוסקבה החל לרדת בהדרגה, את התשואה שוק המניות לא נראה כל כך ברור מדי. על ידי מזמין חבר לקנות מניות היום, הוא בהדגשה העיר: "לא, זה מאוחר מדי. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. .

עכשיו המחירים רק ליפול "על הצמיחה העתידית של דירות במוסקבה, הוא גם סבור:" ובכן, לא Xruschevka יכול לעלות הרבה – לא יכול … "אני מניחה, כל אחד מחליט לעצמו מה חשוב לו יותר – את ההפקדה בבנק, השקעה במניות או בנדל"ן. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. במקרה זה, הוא מסתכן את עצמו ואת הכסף שלו. במקביל יש כולה מבצע של האנליסטים אשר לחזות את ההתפתחות של השווקים הפיננסיים. עם זאת, כמה "גורו" לנהל משנה לשנה על מנת להפוך את תחזיות הנכון. זה "גורו" מזכירים לנו כי זה הוא הראשון להמליץ ??שהם קונים מניות דל ב 1989 ומכר אותם ב -1999.

שומרי שהשקיעו $ 5000 אז היו בעלי הון של 4.5 מיליון דולר. כמו כן, אנו יכולים לומר על מעשיהם של מיקרוסופט או גוגל. כאשר זה לא לב עצוב, אבל הכוכבים הם רק יחידות, ורוב המומחים אחרים המומחיות שלהם, פשוט ללכת לאבדון. מאיפה באים "גורו" מי יכול לחזות במדויק את הרווחים בעתיד? למעשה, הכל הרבה יותר פשוט: בעולם הפיננסי יש עשרות אלפי מנהלים, אשר כל שנה לעשות 'חכמה' התחזיות שלהם. נניח כי מחצית מהמנהלים מרוויח, וחצי הפסד. שימוש חוקי סטטיסטיקה מתמטית, ההערכה היא כי בתוך חמש שנים כל 313 יותר יהיה האנליסטים אשר יהיה נכון עם תחזיותיהם. גם אחרי עשר שנים, השווקים הפיננסיים לנצח כמעט, זה יהיה 10 מנהלים, אשר לפי חוקי סטטיסטיקה מתמטית היו לעשות תחזיות נכונות. לכן, הדבר העיקרי עבור אנליסט פיננסי – הוא להגיע לעבודה בחברת פיננסיים גדולים, ולפחות כמה שנים לנחש את "לתקן" התחזיות. זיקנה, במקרה זה מסופק. בהצלחה להשקיע את הכסף שלהם!