9 דרכים למשוך יותר ביקורים באתר שלך מדהים

העומס תעבורת האינטרנט הוא מתרבים unstoppably. אנחנו רוצים תנועה. בזה אין שום ספק. אבל איך להשיג אותו? A_continuacion 9 טיפים שיעזרו לך: 1) לתת למבקרים שלך מנוי חינם באזור פרטי של אתר האינטרנט שלך. כדי לעשות אותו יעיל, שואפת לספק כמה אטרקטיבי במקטע פרטי.

אנשים המעוניינים שייך למשהו. למה לא מועדון מקוון פרטי? אתה יכול גם להציע ידיעון רק למי שאינם חברים. (2) נותן ייעוץ חינם למי לבקר באתר האינטרנט, או באמצעות דואר אלקטרוני, על-ידי בפורום או בבלוג שלך. הרואים ערך גבוה זה כי זה בנסיבות אחרות המחירים של יועצים עלול להיות גבוה. (3) מציעים שירותים או כלי שירות חינם מאתר האינטרנט שלך. אלה עשויים להיות שירותים, ההגשה חיפוש מנועי, מזהי מילת מפתח או אחרים שעשויים להיות עניין לקהל שלך. (4) זה מאפשר לאנשים להוריד איזה תוכנה מאתר האינטרנט שלך.

זה עשוי להיות הדגמה, freeware, shareware, וכו '. אם זה היית אתה שיצר את התוכנה או יש לך זכויות על, להוסיף כתובת url או הפרסום שלך ותן לאחרים להפיץ אותו. (5) לעשות תחרות באתר האינטרנט שלך. לדוגמה, זה מומלץ יותר אנשים, יוענק שי. לחץ כאן שרי אריסון ומצא עוד . זה הופך את המתנה הזו של הריבית גבוהה לקהל שלך. אנשים יבקרו את האתר שלך באופן רציף כדי להיות מודע התוצאות. (6) לפתוח קישורים מדריך והמקום שהם מעניינים, אם ספרים אלקטרוניים, ללא משאבים, אתרי אינטרנט, וכו '. אם המבקרים שלך לא מעניין, הם שוב נסקור את הספריה בכל פעם. (7) מתן תוכן חופשי למבקרים שלך. אם התוכן הוא הריבית גבוהה ושימושי עבור המבקרים שלך, הם יהיו עדכונים ממתינים. באפשרותך לאפשר מאמרים או תוכן כי דוגמיות, עלוני שידור חינם או דפים של המבקרים. . אז אתה מקבל השפעה ויראלי. (8) מציע מנוי חינם לידיעון שלך. זה משהו שמתרבים יותר ויותר. אמנם חשוב ללכוד מיילים המבקרים שלך, צריך לזכור כי לפעמים היא זה דורש תמריץ חזק להשיג מטרה זו. נסה מציע משהו נוסף כאשר חלק המנוי. (9) מציע של E-book או דוח חינם למבקרים שלך ומאפשרת לחלק אותו. זה מבקש להציב בתוך הפרסום שלך. אם אתה לא רוצה לכתוב אחד, אתה יכול לשאול אחרים אם אני יכול לתת לך אישור להפצת ספרים אלקטרוניים, דוחות או מאמרים שלו, על ידי הצבת קישור לאתר שלך בהם. רנזו מדינה הוא היוצר של MarketingIlimitado.com, אתר המוקדש ומספק מידע אודות קידום אתרים במנועי חיפוש, דואר אלקטרוני טכניקות שיווק, אלטרנטיבית של קידום האינטרנט ועם אסטרטגיות שיווק באינטרנט. בקר.