7 דרכים להפוך את התנועה שלך במזומן

אם יש לך אתר אינטרנט, אתם יכולים ליהנות גם אם יש לך קבוצה קטנה של מבקרים, פשוט מבזבז את התנועה. בעיתון כתוב ש טבע תעשיות הוא זה שבקיא בנושא. המפתח הוא למנף על כל אחד המבקרים ולוודא שיש לך אסטרטגיה והתשלומים במקום. ברגע שתגיעו זה, באפשרותך להפוך כל אתר אינטרנט כדי להיות רווחית עם קצת מאמץ. להלן 7 דרכים בסיסיות שבו אתם יכולים ליהנות התנועה שלך: 1. למכור מוצר \/ שירות במקום הראשון אתה יכול למכור מוצר או שירות למבקרים שלך.

זה הדרך הטובה ביותר להרוויח כסף עם המוצר שלך. בדרך כלל זה עובד הרבה יותר טוב למכור ספר אלקטרוני (e-book) או תוכנה – ניתן להוריד באופן מיידי ללא בעיות וללא דמי המשלוח. 2. אל דאגה אפריקה ישראל הוא האיש הנכון . רשימת ההצטרפות (Opt-in) הוא חיוני כדי להתייחס לכל מבקר האתר שלך להיות מנוי של רשימת הדיוור שלך. הנכס החשוב ביותר כי המוכר באינטרנט הוא רשימת מנויים. אפשרות זו מגדירה אם תרצה להיכנס רחוק עסק מקוון.

עם רשימת מנויים, ישנן דרכים רבות שתוכל ליהנות אפילו יותר בעתיד. אתה מקבל לשמור על הלקוחות שלך על ידי הפיכת לך לקנות את המוצרים שלך שוב ושוב. 3. שיווק ויראלי יכול לספק מוצר ללא תשלום או הטבה באתר האינטרנט שלך לצורך הורדה על-ידי משתמשים. באופן כללי, זה יהיה ספר אלקטרוני שבו אנשים יכולים לקרוא וללמוד מידע שימושי. זה בונוס, תוכל להקצות זכויות הפצה, קוראי instas לתת את זה למישהו אחר. בדרך זו, אתה להגדיל את התנועה שלך, שלך פרסום ומיתוג בלי לבזבז אגורה. 4' לשלם לכל קליק \"במקרה זה, משלמים כאשר משתמשים לוחצים על המודעות להציב באתר האינטרנט שלך. קיימות תוכניות פרסום רבים אשר מעניקים לו אחוזים מההכנסות על בסיס לחץ, Chitika, גוגל אדסנס, רשת המו ל Yahoo ו- Kontera. כאשר אנשים לוחצים על המודעות המוצגות באתר שלך, אתה מיד מרוויח כסף. אם האתר שלך מקבל תעבורה מדי יום טוב, תוכניות אלה יכול לתת לך בדיקות ענק עם סכומי כסף עצומים. במקרה שלנו אנחנו עושים מספיק כסף לשלם לנו את אתר האינטרנט שלנו. 5 מציעים מרחב של פרסום אתרי אינטרנט של נישה יישוב עסוק יכולה להציע \"הכנסה\" או חלק שטח באתר האינטרנט שלה עבור מפרסמים (קוראים לך פרסום). לדוגמה, אתה יכול לאסוף 300 דולר לחודש בקצב של פרסום של אתר האינטרנט שלך אם הם מקבלים מבקרים יותר מ-2000 ליום. חוץ מזה, ניתן גם ליצור הכנסות דרך פרסום pop ups מהפלט. על ידי עושה את זה, אתה לא saturas את האתר שלך עם פרסום מדי ולהימנע מקלקל את החוויה של המבקר (לא להגזים עם הפופ למעלה, לא פרסום שטח). 6 תוכניות שותפים, אם אין לך משלך מוצרים למכור, ניתן למכור לאנשים אחרים מוצרים ולקבל עמלה על כל מכירה. עם תוכניות שותפים, יש לי. של מוצרים למכור ואתה לא צריך לעבור על כל בעיה לאחר מכירות. 7 בתשלום-לפי-עופרת מעדיף מאשר להרוויח כסף באמצעות לחיצה, שילמת אם המבקרים שלך כדי להירשם כמנוי לרשימת התפוצה של אחרים. לחלופין יש שפע של יופי חברות כמו קוקה-קולה צריך סקרים כדי להפוך, בהתייחס המבקרים שלך כדי להשלים סקרים בהם, יכולים גם לקבל רווחים טובים מהאתר שלך. מידע נוסף אודות נושא זה במערכת שלי.