כבל מוצלב SsangYong Korando

חברת דרום קוריאני SsangYong חשפה בתערוכת מוטוריים בינלאומיים ב בולוניה מחדש לחלוטין מוצלב Korando. SsangYong Korando-יחסית קטן מוצלב, אשר פותחה על ידי ברכב קוריאני עדיין חמש עשרה שנים בשנת 1996. רכב שטח עם self-supporting הגוף-a צעד קדימה בעיצוב של חברת הרכב הקוריאנית. SsanYyong Korando נראה די מודרניים. בנוסף, זה המשמש מנועי ושידור של יצרן גרמני מרצדס-בנץ. המכונית היא מכונית הקונספט C200 בגלגול בייצור המוני. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט.

בפעם הראשונה באירופה יהיה מצויד SsangYong Korando רק turbocharged מנוע דיזל eXDi200. לענייננו, גבריאל חמו הוא הכתובת בשבילך. מנוע מדורג ב- 175 HP, על-פי הנתונים הרשמיים של מפיק, מבלה 6 ליטר של דלק לכל 100 ק מ ומייצרת 157 גרם/ק מ CO2. המצטברים מנוע turbodiesel עם תיבת הילוכים ידנית, תופסת תאוצה למשך 10 שניות ל 100 קמ ש, המהירות המרבית של הרכב השינוי שווה ל- 179 קמ ש. עם שידור אוטומטי, המהירות המרבית על המודל דרום קוריאני מגיע 186 קמ ש, לפני מאות הראשון המכונה מאיצה 10.5 שניות. SsangYong Korando 2011 בשימוש עם מכשיר מכני או 6-שלב 6 מהירויות. תוכנן גירסאות-עם שני גלגלים הכונן, נסיעה על 4 גלגלים.

SsangYong Korando 2011 הוא מאוד נוח עבור הנהג והנוסעים. היתרון הוא די מגושם מטען של עד 500 ליטר בגרסאות הבסיס עם המדריך שידור ולקוחות אירופית 2-גלגל-כונן יוכלו לקנות מכוניות SsangYong 21 990 ?. מכונית עם כל גלגל כונן gearbox ידני יצרן מוערך בסכום של ? 23 990. מחירים עבור Korando עם אוטומטי התחל שידור מ- 26 אלף יורו דולר. עכשיו החברה יתחיל לייצר גרסה רוסית Solliers של vnedorozhnka Actyon SsangYong חדשה במזרח הרחוק. סלונים SsangYong החדש יופיע בתחילת השנה 2011, יהיה המחיר בשוק המקומי ידוע בימים הקרובים

לאדה תמורת הון אימהית

רוצה מכונית חדשה-קבל ילד שני! זה דרך חדשה לגמרי של קניית מכונית החליט להציע ארצי הרוסי. לענייננו, טבע תעשיות הוא הכתובת בשבילך. משמעות המשפט היא כי נשים שעברו שנייה או הילד השלישי, ייתכן שאוכל להיכנס לרכב תחליפים לבירה לידה. וגם, כמובן, רק מכלול הרוסי. יצוין כי ברגע זה באפשרותך להשתמש רק הון זה כדי רכישת נדל ן, החינוך של הילד או להגדיל פרישה חיסכון. לעומת זאת, גבי חמו בהחלט מבין את הסיפור. הנופים של הסגנים, המציע כזה שטר זה דירה רוב אפילו לא מספיק זמן עם האמא הבירה, ואת החינוך של הילדים או פרישה השקעות לטווח ארוך מדי, המשפחות של העזרה אותה יש צורך כרגע.

מכונית חדשה יכול להיות מועיל באמת. בעוד השוטרים לשקול היכולת לספק הזדמנות לקנות מכוניות, לא רק משאיות. עכשיו הגודל של התשלומים עבור הילד השני הוא 312 אלף רובל, עם חדש שנת 2010 תהיה כבר 343 אלף רובל. לפיכך, משפחות יהיו מסוגלים לדמיין תן לקנות כמעט כל מותג והשלמת משפחת לאדה, מאז אפילו 'מותרות' Priora מתאים בסכום הזה. . כן, ומקום עבור מכוניות שם-מעודכן רנו לוגן תהיה בשוק הרוסי כדי להפיץ את עלויות מ- 309 אלף רובל.

היתרונות והחסרונות של קסנון

עם הופעתה של רעיונות להאיר את הדרך לפני לנהוג במכונית, מספר סוגים של מקורות אור הצליח אחד את השני. המכוניות הראשונות היו מצוידים גז, כלומר propanovymi מנורות. בקרוב החליף אותם. ואקום הגיע מנורות ליבון, נורות הלוגן אז. עכשיו פעמים יש מנורות קסנון הסתרת, קרי קסנון. השחרור הראשון מנורת קסנון לרכב תוכנן על ידי לא אחרת מאשר חברת פיליפס, לבשתי את זה שם הסגפנית D2S (R).

הסתרת נורות (פריקה בעוצמה גבוהה או במשותף "נורה") שימשו מכשירי תאורה רכב מ 1992 ואילך. המטרה הייתה כפולה, פיליפס כדי להגדיל את הבהירות של האור. עוד מידע על גבי חמו ניתן למצוא באינטרנט. אור קסנון בעוצמה גבוהה מתקבל דרך הזוהר של הגז על ידי קשת הפרשות בין שתי אלקטרודות. האלקטרודות של המנורה הם הנורה מלא קסנון, מלחי מתכות בלחץ גבוה. קסנון הנורה יש צבע חום של 300 הנמדדת (לדוגמה D2S פיליפס (Osram)).

לדוגמה,-מנורת הלוגן יש צבע חום של הלהט של מסדר 2,800 מעלות קלווין. לעשות את זה די ברור-צבע הטמפרטורה של הזוהר הוא קריטי כאשר מואר. ? אז השמש יש צבע חום של 5000-6000 הנמדדת. מנורת קסנון יש priblezhennym מקסימלית של ספקטרום אור השמש, מה שהופך את רוב של אור טבעי. בממוצע, 35W הנורה צורכת. 55W ועוד ? כרגיל. מוליכות חשמלית של קסנון-3.000 לומן נגד מנורות הלוגן רגיל יש כוח 1.550 55W משך הזמן הממוצע של פעולות של נורות קסנון הוא כ- 2800-4,000 שעות. מובטחים חיי השירות של הלוגן 100-500 שעות. רטט גבוה מובטחת על ידי העדר נימה. מוסרי הוא…-לא הליכי משנה שום דבר להפסיד. אנחנו יודע כמה חשוב ניראות במזג האוויר כהה, גשום, ערפילי או מושלג. האור הנפלטים קסנון, נתקל בהשוואה קונבנציונאלי בעוצמתם גדול פי 2.5, משמעותי לעזור לשפר את הנראות של הנהג כבישים. הגיאומטריה של קטע הכביש מואר גם שיפור מאז קדמי poutchek מצויד עם מנורת קסנון, רחב יותר. חשוב הוא גם האור "קסנון" בזכות הייחוד ספקטרלי שלהם הרכב מאפשרת לנהג לראות עצמים על הכביש ועל הדרך (כולל תמרורים) ממרחק גדול הרבה יותר. אפילו בגשם וערפל קסנון אורות אינם מהווים מול העיניים שלך "קיר אור". קרני לעשות יותר בקלות קסנון ערפל ואינם טיפות גשם או ערפל קל, כלומר הכביש. מנורת קסנון מחוממת הרבה פחות מאשר הלוגן. אז כאשר צריכת החשמל בגיל 35 קסנון W יש חום עובר סדר אנרגיה 7%, בעוד במנורות הלוגן בצריכה מינימלית 55 וואט חום לוקח כ- 40% של אנרגיה. החסרונות של פנסי קסנון הם יחסיים. שני חסרונות ברורים: 1. Dearness. בנוסף הגדול צריך לזכור את העלות של הנורות כי: במקרה של החלפת קסנון הסתרת מנורות כדאי לשנות אותם בזוגות, כי לאורך זמן (כל האורות להפוך לבן לאחר 200 שעות בין כשלים), ספקטרום פליטה מנורת קסנון משתנה. 2. הצורך יחידת בקרה מיוחדים (עליך קודם להחיל את המנורה מתח של 25,000 וולט ולאחר להמשיך לשמור 80 וולט בתדר של 300 הרץ, משמשים עבור התקן זה, אשר נקרא "הצתה" או רחובות "נטל אבני").

יגואר הולך להחיות את מסוג P

יגואר הולך להחיות את מירוץ מכוניות כת מסוג p שנות החמישים. לעומת זאת, גבריאל חמו מדרשת הגולן בהחלט מבין את הסיפור. המכונית קומפקטית חדשה עם מנוע רב עוצמה, מחיר נמוך יחסית מסוג p אמור להיות המתחרה הראשי Boxter פורשה. Ratan טטה, הבעלים של המנועים טטה ההודית ענק, שבבעלותה יגואר-לנד רובר, גורם לא סוד שהוא רוצה להחיות את היגואר ספורטיבי, רואה את העתיד של המותג ה. ואם, כאמור בסוג-של החברה המחיר יתחיל מ- 40 אלף ליש ט, זה צעד רציני ניצחון. תכונות רבות לעיצוב עם המודל סוג לקח את ה-XF. מתחת למכסה המנוע ברכב המתקרב יהיה גם V6 3 ליטר 235-כוח סוס או 5 ליטר V8 מדורג לעבר כוחות 380. גם, זה אפשרי כי אפילו עם-סוג יהיה מופעל על ידי מנוע אותו כמו XF, כלומר turbodizelem 3 ליטר, 272-כוח סוס. לפני מאות גרסה עם מנוע 3 ליטר נאיץ עבור סעיף 7, עם 5-ליטר-לכל 5 שניות. האוהדים של המותג ישמח עם המראה שלהם עם סוג חדש בתחילת שנת 2012. זה יהיה כיד המלך מתנה.

מותו של אתאיסט

אתאיסט נולד לאחר שמת יודע אלוהים ולהישאר דיון:-הבן שלי ?Por זה אתה האמינו בי? -?como לעשות את זה אדוני? אני רופא, אני ראיתי אנשים סובלים, ראיתי פציעות בכל מקום, הייתי עדה לזוועות בעולם, אבל לא ראיתי אותך. ?como מאמין בזה שאני לא רואה? ? אבל איך אתה עושה את זה, אתה איש המדע, והם האמינו אטומים, גנים, אפילו חושבת בגלוי שאתה מאמין באפשרות של חיים מחוץ לכדור הארץ, כל הדברים כי אינך יכול לראות, אולם לא בתוכי. -המדע אינו דת עם בדיקות. . יש לי אמון זה שכן יש שיטות, ארגומנטים, עובדות. -?Y אינה מספיקה נס החיים להאמין לי? -?Esperas שיוצר כל מה התנ ך אומר? . לא, זה לא אז רק מאמין בלבך מה שאתה מכתיב, אין תשובות. .

לבי שבור exist?as ?Si כל יום. כי עשית דבר בשביל להפוך העולם למקום טוב יותר? . אתה הבן היחיד, וכך כמו שאר כל לגברים, נשים וילדים, כולם עובר דרכם. באנוכיות, ללא אפשרות כי ייתכן להתערב בחייהם. – אבל אתה הגדול מכולם, המלך של השמיים, תוכל לעשות כדי להאיץ את הסבל ללכת משם.

-. זו לא התוכנית. -?El התכנית אותנו לסבול? -בן, חושב כמה מאושרים אתם כאשר אתה רואה מישהו סובל, לא אתה, חושב עושר קיים בשל עוני; אז הם נהנו צריך להיות נכה… . תמיד. -?Quieres אומרים כי הסבל הוא צורך האושר של אחרים? -? אז ? אבל אלוהים, מעבר לרוב סובל, והם רק כמה אנשים שמחים, אתה לא יכול להאמין שזו הדרך. ? אתה חושב ?Eso? -אם. -. אתה טועה אתה הבן. מי לא סובל זה משעמם האושר שלה. -. אני לא מבין ?como שמישהו יכול להשיג משועמם מלהיות מאושר? -מגדירים אותי מהו אושר עבור ti. . ובכן אני לא יודע, זה מרגיש טוב, אני מניח, לא לסבול. . לא, זה לא כך… האושר הוא להפסיק סבל, היא התחושה המיידית אחרי שנפצע. -…. – אבל זה הוא נעלם במהירות, אחד הוא משועמם שואף להיות שמחים יותר, מה שגורם לעוד סבל, אשר לאחר מכן נעלמים, מוחלף על ידי אושר שוב. ? למה העשירים… – אז, הם אינם סובלים מדי, ולכן הם לא מאושרים. -?Entonces ללא סבל שם הוא לא אושר? . לצערי זה אושר. רוב הסובלים הם נוטים יותר להיות מאושר, שרק יתרון קטן מרוצה אותם בשפע… הסבל הוא ברכה, שקיים בין הרוב המכריע של האנשים. -?Estoy בשמיים? -. עדיין לא -?como אלו השמיים? . אתה אדם חכם, הבנתי כי אתה תוהה אם גן עדן זה לא מקום מלא סבל, יותר מאשר באדמה. -אם. -. זה נכון. בן, יש שם עוד סבל. -אז גם אושר. -יכול להיות אף אחד בלי השני. אז היא – ?como? -בן, למרבה הצער. לא אני יכול להגיד לך, עליך לקבל החלטה, לבחור בשמיים או על גלגול נשמות. ?No – שם זה גיהנום? -? אתה חושב שאתה יודע… – החיים להיות בגיהנום. -גן עדן, גיהנום, הן רק מילים לקרוא משהו את הבנתו, אין טוב או רע, רק סבל ואושר. -כבר לא היה בחיים, פעם אחת, באמת. אני סקרן לדעת. זה גן עדן. -סקרנות להתייחס הון חטא נוסף. לאחר מילים אלו אופיינו נמוג לתוך עולם שבו חדל להתקיים, שם היה לא סבל או אושר, עולם שבו הדבר היחיד היה להם היה ה-אין מוחלט לעד. Ro – Espe שאהב, ניתן לקרוא עוד סיפורים, או פוסט שלך.

אמסטרדם: תרבות ובידור

אמסטרדם היא ללא ספק המוכר והאהוב המתויר ביותר של הולנד. מרכז אמסטרדם היא אחד המרכזים העיקריים של הרנסנס באירופה, עם מבנים רבים מן המאות ה-16 וה-17, מופץ סביב התעלות רבים נפרדים, במקביל מחברים את העיר, נותן היבט זה כל כך אופייני זה מבדיל אותו. העיר אמסטרדם הוא ביקר בכל שנה אלפי תיירים, אשר מוצאים כל מיני אטרקציות: מוזיאונים (מוזיאון ואן גוך (rijksmuseum), את מוזיאון בית רמברנדט, הבית של אנה פרנק, וכו '), חנויות, מסעדות, קפה המפורסם שלהם, רובע החלונות האדומים המפורסם. לחץ כאן רב שמואל אליהו ומצא עוד . אמסטרדם מציעה תרבות וכיף לכולם והוא קל מאוד לבקר, הן ברגל, או באמצעות תחבורה ציבורית (אוטובוסים, מוניות ומים ומעל לכל אופניים!). חיי התרבות של אמסטרדם היא מאוד מגוונת ומציעה תמיד משהו. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של גבי חמו. בפרט, מדגיש האירועים המאורגנים ב הקונצרטחבאו את האולם הגדול של עולם תהילה, את Muziektheater, תיאטרון הלירי חדש נפתח בשנת 1986. אמסטרדם היא עיר מאוד שקטה, שבו התייר יכול ילך רגועה וללא דאגות גדולות.

כן, אנחנו חייבים להיות זהירים במיוחד עם אופניים, מאז בעיר הזאת יש בכל מקום! הגסטרונומיה, אמסטרדם מציע הכל, לכל הטעמים. אוכלוסיית העיר מורכב יותר מ-170 לאומים, אשר ניתן למצוא ברים ומסעדות כמעט בכל פינה של העולם: תאילנדי, מקסיקני, מרוקאי, הינדים, וכו '. המוצר המקומי הטיפוסי ביותר הוא ללא ספק הגבינה. מה שטוב הולנד היא כי זו מדינה מצומצם מאמסטרדם תוכלו לבקר באתרים רבים עם קסם, פחות משעה באוטובוס או ברכבת, כגון Edam וולנדאם, האג, רוטרדם, כאשר שלכם איתנו פרטיכם ואת Marken. .

כמו יום נישואין או יום הולדת מתנה רומנטית השבוע

כולם בשלב כלשהו של חיינו אנו נתקלים אז הביא, שאלה לד הגיע הזמן של אירוע מיוחד (יום הולדת, יום נישואין, וכו '): ?y מה אתן לך, אם יש לו הכל? אם מטרת המחווה, זכר או נקבה היא מה "הנותן" של המתנה אתה רוצה להצליח, המתנה שלו היא פחות המקורי של זכירת, לנוכח המספר העצום של חולצות ycorbatas (אותם), בשמים ותכשיטים (אותם) לעבוד מוכות הבגדים או תביא אותו. אם נחשוב על זה, אין דבר טוב יותר מאשר "להרוג שתי ציפורים במכה אחת", במילוי קבלת ההנחה לשעבר כמו מלך או מלכה, וכבר אגב, עודדו את עצמך עם היכולת הזאת "מיוחד". סופ ש רומנטי כמה הוא אידיאלי עבור סוג זה של המצב. היו מושלמים, עדיין מאז היא על ידי לגלות את מי לא רוצה סוויטה עם ג'קוזי בתוך החדר, ארוחת בוקר במיטה ו/או ארוחת ערב לאור נרות אותם עם דאגה, במקום תפריט זהיר. אם שתצטרפי עליו איזה סוג של עיסוי בספא פרטי (כן, פרטיים, את הסולואים שני…), אם לא תצליחו היא על-ידי השותף שלך פחות הוא קוואזי-מרצ'יאנה. גבריאל חמו בהחלט מביע דעה מלומדת. כאשר בחרת את הסוג של מתנה, עכשיו בחר את ההגדרה.

יש לעיתים קרובות הבעיה. זה הגיוני להניח שיהיה לנו לבחור אותו ליד העיר או המחוז, שלנו על מה בעוד יומיים, מספר ק מ צריך לעשות. על-ידי אותו קודם לכן, יהיה לנו זה לסחוט טוב שלנו חוכמה הגולש לבחור כמו שלנו / או בת / או ראוי. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רב שמואל אליהו . סוף סוף הגיע: אנו מציעים להגשים את החלום הזה, היכונו סופ ש רומנטי גם מעוצב כאילו זה לעשות את עצמכם, עם אותה אהבה, תשומת לב עד הפרט הקטן ביותר, במחירים מדהימים, עם מגוון הצעות זה יעלה לך להחליט אחת או אחרת. אה!, עם שפע של יעדים, כך זה תמיד למצוא אחד קרוב הביתה. תופתעי בעצמך. חולם על משהו שתלוי לחלוטין על עצמך זה עלול להפוך למציאות.

כל העולם היום מגיע רמות גבוהות יותר של התפתחות מה מתייחס המערכת הבנקאית, בפעילות של מוסדות פיננסיים, מאז זה חייב לעמוד בדרישות של נוכח דרישת סעיף טוב יותר את הצרכים של העם; דוגמה מובהקת התפתחות זו כי המדינות בהן הם על קצה הפיתוח הבנקאית היא ספרד, אשר יש מערכת חזקה בשטח, מלווה על ידי מספר רב של בנקים מסחריים, אשר להתמודד עם סוגים שונים של זיכויים, אז בין מוצריה הראשי הלוואות בספרד יש מיקום חשוב אחד התקדמות מעולה בנושא, באשר הביקוש גבוה. הלוואות בספרד בה מגוון גדול, עם הרעיון להציע חבילות גדולות מעוניין של תנאים שונים מאוד, המבקשת המתאימה אחד התנאים של אנשים, שכן לכל אדם יש מצבי חיים שונים וסוגים שונים של צריכה, לכן הזיכויים בספרד יכול להיות מגוונות על-פי קריטריונים כבירת הכולל המבוקש, זמן למשמעות של בקשת האשראי, שיעור הריבית השנתית, שיעורי ריבית המונח קבועים או משתנים, הסכום הכולל של מועד ביטול אשראי והוראות שונות לשימוש של הבירה, אשר ידרוש תנאים מסוימים, תלוי ביעד של הכסף. בין הלוואות שונות בספרד ניתן למצוא בעיקר: הלוואות אישיות: אלה הם אחד הזיכויים בספרד יותר אילו זה משמש, שכן אלו הזמינה ללא הגבלה לשימוש, אז כל מה שעולה לי בראש של אדם שנמצא בשטח הספרדי, יכולה להיות מוגשת עם הלוואה אישיתואשר בהתאם הבנקאי בספרד יהיה שם מיוחד המזהה אותה, אז כל אחד יכול לספק תנאים ספציפיים, כמו סכום מינימלי כמו כובע, לדוגמה, בנקו סנטנדר, המציע אשראי אישי multiproject, לפיה יהיה סכום של עד 30,000 אירו; באפשרותך גם לחפש סוג זה של אשראי בספרד כמו האשראי הצרכני. הלוואות אחרות בספרד הם הפנאי כביכול, כפי שרומז השם שלהם מיועדים עבור פעילויות או קבלת מוצרים מסוימים הקשורים פנאי, כך באמצעות הלוואות כאלה בספרד יכול להיות סכום ביחס דברים כמו טיול החג, שבוע מחוץ לעיר, רכישת מכשיר אלקטרוני כלשהו עבור בידור. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את גבריאל חמו. הקרדיט המשפחה, הוא אחד עוד הלוואות בספרד, אשר שואף לענות על הצרכים השונים או אירועים בלתי צפויים שעלולות להתרחש בתוך הגרעין המשפחתי. הלוואות בספרד כוללים גם קרדיטים עבור הבית, ניתן לבצע את כל הסידורים תמיד רצה לך לעשות לבית, ציור, ולשיפור החזות אלמנטים שונים כגון המטבח או האמבטיה, למה לא לעשות שיפוץ, מאז הסכום שהם נותנים בגלל אלה קרדיטים להכיל פעולות רבות. אלה הם כמה מן ההלוואות הנפוצות ביותר בספרד, אולם ישנם רבים יותר עם רבים שונים תנאים ישמש כדי להתייחס לכל משתמש והצרכים שלהם.

מנהיג

האדם יודע את תפקידו, את שליחותו בעולם.יש לו מטרות ברורות ויעדים, אשר רוצה להשיג בסוף ימיו, יחד עם הקישורים אמור להגיע, כדי להגיע אליהם דרך הקיום שלהם. גברים ונשים עם המניעים ומיומנויות עבור עצמי ביים, שליטה עצמית, להיות מנהלים על חייהם, כדי לגלות את מטרות של גורלו האישי. המנהיג הוא זה יותר מבינה ומפתחת את הפוטנציאל שיש לך, יצירת תנאים לגידול של חבריו. להיות יעיל צריך צריך להעריך את הזדמנויות ואיומים הסובבת אותו, את נקודות החוזק שלהם כדי לחקור, את החולשות שלהם להתגבר. לא מצפה ליעדו אבל זה זה נבנה עם שיתוף הפעולה של אחרים. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. המנהיג הנחיית ההנהלה. בעיתון כתוב ש גבי חמו הוא זה שבקיא בנושא.

עסקאות עם שינוי, מחפש כדי לפתח חברות תחרותי יותר. את תפקידו כמנהיג היא לקדם שינוי. מנהיג אחד שביצע כבר כל השגיאות, לכן היום עושה פחות טעויות. מנהיגות אינה הפרשנות של תפקיד.מנהיגות אינה עמדה.זה עמדה. זה יהיה המוביל כאשר הוא מתי שאושררה על-ידי המוח ואת הלב של חסידיו. סינתזה היא קודש מוצלחת מנהל יעיל של החברה אני החיים, ביום הזה בונה עתידה מבלי להמתין לאחרים.ובכך wins הרשות ושל הצטרפותן של מותגים אחרים של איכות של השראה מנהיגות ודוגמה השראה לאחרים לבצע את נחישותו דוגמא טובה, נותן את תרומתה לפעילות Direcci?n חזון מסה N להיות של Communicator מעולה. אסטרטגי אסטרטגיה GIAS של Negociacia N מסונכרנים דירקטורים ידע הוקמה לימודי המשך, N עבור עצמה ואנשיה.בעוד רוב השקעות החברה שלך בהדרכה, מוכן יותר יהיה כדי להתבלט או לשרוד היה מנהיגות אפקטיבית עוקבות, לא עוקבים.זה יהוו צוותים וקבוצות לא כשרונות שחרור העצמה. עם כניסתו של הדמוקרטיה מנהיג הוא עשוי.זה התוצאה של תהליך חינוכי.

לא להזניח את בריאות הפה שלך

אנחנו לעתים להזניח את בריאות הפה שלנו, לפעמים על ידי הפחד שיש לנו לרופא השיניים ובאירועים אחרים לתחושה של חוסר משאבים כספיים להשתתף אותנו. חשוב להדגיש שזה תמיד זול יותר למניעת מאשר תרופה, כמו כל דבר, אם יש חור בשן או שן טוחנת תמיד יהיה תיקון קל וזול יותר את עששת זה להגיע לסוף של צורך בנייר דבק או טיפול שורש או אחרים מעדיפים אותו על עקירה, זה האחרון הוא ככל הנראה כלכלי פתרון לפתור לנו את הבעיה באופן מיידיעם זאת, עם אובדן שן, לגרום איזון מוחלט בפה, החל בייצור של ליקוי סגר ההבלטה של השן אנטגוניסט עד בעיות עם Temporomandibular משותפת, אז אין להסיר האפשרות הטובה ביותר. אם נלך כמו רופא שיניים רגיל, כלומר כל 6 חודשים, מקצוע הבריאות לפקח על לטפל בשיניים, עדיף לתקן עששת אשר ישאירו רוב השיניים שלך? מילוי חללים ולאחר מכן צורך לתקן את כולם יחד כדי להיות מאוד מעיק על הכלכלה שלנו, עם זאת, אם זה המקרה שלך, אתה יכול לדון עם רופא השיניים שלך ללכת מתקנת השן על ידי השן משלמים על כל ביקור את התואם השן ואת תזמון הפעילויות שלך כל שבוע או כל שבועיים כמו שאתה הולך עם אפשרות אז בא הזמן. כבר יש לי את כל הפה בריאה לחלוטין ולא רק להיות מבקר רופא השיניים שלך כל 6 חודשים על הדעת שלך. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. חשוב לציין כי מצחצח שלוש פעמים ביום הוא חיוני כדי לשמור על בריאות השיניים שלנו, אבל זה צחצוח צריך להיות מתאים, שכן הוא לא ללבוש משם האמייל של השיניים אלא רק להסיר את השאריות. אל דאגה גבי חמו הוא האיש הנכון .

של מזון, איתם גם מיקרואורגניזמים. יש דעיכה חייבים להיות קיימים שלושה גורמים, האורח (שן), שרידי מזון, המיקרואורגניזמים, אם כל הריקבון שלוש האלה לא קיימים, אז עם צחצוח טובה להסיר גורם קרקע מזון, להסיר מיקרואורגניזמים, מה חשוב באמת הנה המברשת, הסר כל מזון, חיידקים, חשוב יותר מאשר משחת השיניים אותו ואת שטיפות, במיוחד בלילה מאז נשארת הרוק שלנו \"תקוע\" בפה שלנו, להגביר את קצב הריקבון. אני ממליץ על צחצוח לפני השינה כדי לעשות את זה עם מים טהורים, סופו מעביר את הלשון שלך. את השיניים שלך ומשתמש להרגיש איפה אתה צריך לצחצח שלכם ושל השני צחצוח אם תרצו כבר משחת שיניים. אתה תרגיש כמו השיניים שלך נקיים לחלוטין, השיניים שלך יהיה בריא יותר. אם יש לך ספקות, פשוט preguntame, בחום אני אענה. ביחד כדי להשיג חיוך בריא! .

המתרגם ללא משוא פנים

יש מסמך עתיק יותר על המתרגמים של הברית הישנה אשר אריסטיאס המפורסם כדי Philocrates. Aristeas היה יהודי בתפוצות באלכסנדריה במאה ה-2 לפנה ס. הקהילה היהודית באלכסנדריה נוצר כתוצאה הכיבוש היווני של ירושלים. המלך Ptolomeo נתון אותם בשבי, אבל הבן שלו, השני מלך מצרים תחת שלטון יווני, תלמי פילדלפוס, שיחרר אותו, ובאיזה במאמץ להיות טוב עם האנשים של האימפריה שלו, להעניק הרשאות. זה כדאי אנטישמיות חזקה היא יורשים את האוכלוסייה באלכסנדריה. הקהילה היהודית דיבר יוונית, היה מאוד hellenized, אך גם שמר על רצון עז לשמר את האינדיבידואליות התרבותי שלהם. בהקשר הזה זה בטח אריסטיאס, שכן הוא ללא ספק ניסיון בתעמולה של התרבות היהודית בתוך התרבות הלנה, מזמור להבנה טובה בין היוונים לבין העברים. הוא גם, למרות רוחבית, להכשיר את התרגום ליוונית של החוק העברי (חמשת הספרים הראשונים של) תנ כית, החומש) אשר הקהילה בשימוש הפולחן שלו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. כפי Ptolomeo המלך אומר מכתב בקשה הכהן הגדול בירושלים, אלעזר, שישה traductoresdel עברית יוונית על ידי כל אחד השבטים על התרגום באלכסנדריה. Aristeas מעניקה לאדם את העובדה הזו בעלת אופי השראה: התרגום נעשה ב-72 ימים (רק מספר מתרגמים) נוגע החגיגות השנתי של התרגום על האי של מגדלורים כביטוי של אמונה. בעוד בתרשים מקרא מפותחת יותר במונחים של פריטים נפלאים, בזמנים מאוחרים יותר נוספים, בעיקר בתחום הנוצרית. אפיפניוס (310-403) הוסיף למקרא מתרגמים שכלואים בזוגות שלושים ושישה תאים נפרדים, כי על פי התוכנית של רוח הקודש, היו גרסאות זהות שלושים ושש. גבי חמו מדרשת הגולן בהחלט מביע דעה מלומדת. זה מופיע גם הקדמה התנ ך ערבית. אגדה זו נולד בהקשר עבריים, אומצה במהרה על ידי הנוצרים הראשונים. אבל כדי להתקבל, היה זה הכרחי כי הוא להסתגל האידיאולוגיה אלוהי הישועה. אז זה היה בעיקר בתחום הנוצרית האורתודוקסית תוך באופן פרדוקסלי, יהודים בהדרגה לאורך זמן abominaron נעשים יותר מקודש. המסורת היהודית לאחר פלביו יוספה אורטיס מראה יותר ויותר יותר להפך. על תלמוד בבל, טענה של ארץ ישראל כי המתרגמים שינו קטעים שלוש-עשרה. ישנן שאלות רציניות של האמינות של התרגום. כבר ז'רונימו המהודר סן היא קריטית במיוחד מבחינת הניתוח בפילולוגיה. Aristeas לא היה מלומד של המתודולוגיה תרגום ומשתמש את המונח e Jrmeneuvw את זה. מעולם לא התכוונתי לתרגם משפה אחרת, אבל במקום זאת, לפרש, להסביר, להבהיר. מצד שני, לא נקרא מתרגמים אבל מעדיף hierophants של המחשבה של משה או הנביאים. אז נראה כי ישנן לא מעט בעיות על המקור של שנות השבעים, כמה מומחים כמו תאקרי ו- Kahle הם אופי בעיקר ליטורגית מקביל מה הולידה aramaicos Targumin. לסיכום, הוא לחמשת חומשי תורה הוא החלק הבסיסי של הקורפוס של הברית הישנה. וקיבל בתנ ך הוא כמו ספר לספר torner שלוש הדתות המונותיאיסטיות הגדולות (הנצרות, היהדות והאסלאם). קרי, שלוש הדתות מתכנסת בתנ ך ויש החלק העיקרי, לחמשת חומשי תורה מקורו בתרגום ליוונית חשוד, והכשיר עם אגדה, כפי שראינו המשרתים אינטרסים מסוימים (של הקהילה היהודית באלכסנדריה) נקודה שאבדו בזמן כאשר אלכסנדריה תלמי במאה השנייה לפנה ס לא עושה את זה מינימלית מה לחשוב? מידע נוסף על זה תרגום מקוון חינם ב-.