המטרות בעסק!

קביעת יעדים היא הבסיס של העסק. מאחר שלא מוגדרים כהלכה מטרות העסק יכול להתקיים. ולא סתם עסק, בחיי היומיום גם צריך להגדיר כהלכה סדרי עדיפויות לגבש מטרות, ואחרי התוכנית העסקית (העסק), או פשוט לתכנן אירוע מסוים. באפשרותך להגדיר מטרה: "אני רוצה להיות עשיר", "המטרה שלי היא להביא את העסק שלי כל כך הרבה כסף, אז קניתי לעצמי הבית מכונית "… ואלו יכולים להיות הרבה יותר שלם.

אבל זה לא מטרות ספציפיות, הם מבולבלים, ואינך יודע מה אתה רוצה. אתה שם על מטרה ברמה התת מודע: "אני רוצה הרבה, אבל אני לא יודע למה". תאמינו התוצאה שלך יהיה עסק בפשיטת רגל לסכל או עבודה קבועה, עבודה, עבודה … כי לחשוב על איך אתה בא לפגישה, אם אתה לא יודע את הדרך. המטרה: "לבוא לפגישה", כגון "המטרה שלי היא בית מכונית" או "הרבה כסף". אתה לא להגיע בפגישה, כי אתה אפילו לא יודע לאן ללכת.

כדי להתחיל להגדיר את מטרותיהם. וזכור כי את המילה "אני" חלשה יותר את המילים "אני אביא" או "אני", כי "אני רוצה" זה הרצון שלך, חלום, החלום שלך עד כה. המטרה שלך היא בית מכונית? מקום שני שערים שלו, כי הם ברי השגה יותר בנפרד. באופן כללי, במילותיו של הרולד Ginn מנכ"ל ITT Corporation «כאשר יש מטרות רבות, זו לא המטרה". האם העסק שלך חייב לעמוד על מטרה ספציפית ביצועים זה צריך להיות מוכן ליישם מטרה חדשה. קח את זה עבור כלל. לעומת זאת, גבריאל חמו בהחלט מבין את הסיפור. עכשיו התכנון בפועל של "קנה בינואר 2012 בן שתי קומות וילה על חוף הים היוני לאיטליה." אתה צריך להגדיר את המטרה. כעת אתה פשוט יהיה לדעת בדיוק מה אתה רוצה בית על חוף הים באיטליה, אתה יכול גם לכתוב את נצב, הסולק המטרה קל ומהיר הוא פועל. וגם בעסקים. אתה צריך להגדיר בדיוק מה אתה רוצה. לדוגמה: המטרה של העסק: להיות אחד 5 סוכנויות הנדל"ן הגדולות במוסקבה בשנת 2013. תוכנית פיננסית (finn.tsel): עלייה סוכנויות המחזור ב -50% והרווח הנקי ב -18% מן השירותים הניתנים בשנה שלאחר מכן. יעדי השיווק: זה הוא הכרחי עבור כל אחד השנה להגדיל את נתח השוק עבור השכרת למטרה אישית 5.5% (בנוסף העסק שלהם) בשנת 2013 כדי להפוך למשרד התפעול של Sberbank ? 2899 (משרד מותנה) של העיר מוסקבה. תוכנית לבנות תוכניות, אני ממליץ לך ללמוד את החומרים על הזמן – ניהול כדי ללמוד כיצד לתכנן, לתעדף מטרות הזכות לבנות עץ ולעבור את זה!

יש לכם גוגל RSS

גוגל סוף סוף חיבק RSS XML עם תוכנית Sitemaps מופעל החדשה שלך? טוב, יותר, אבל נראה יותר כמו חיבוק חיבוק לוהט! עושה שימוש בטכנולוגיית XML המאפשר את המעקב ועדכון של דפי אינטרנט באתר שלך. באפשרותך גם לכלול כל האתר (כל כתובות Url) עם תוכנית זו יצירת אינדקס. תוכנית זו (עדיין בגרסת ביתא) היא חובה עבור כל כיוון של מנועי החיפוש, גוגל במיוחד. אם דרוש לך בזמן עדכון דפי הפופולאריים של חדשות Google Sitemaps יכול להיות הכרחית. שזה קצת מוקדם מדי להעריך את החשיבות או את ההשפעה של תוכנית חדשה מ- Google, אבל לכל מי שרוצה להעניק לאתר יתרון תחרותי צריך הכנה. איך זה עובד: קיימות מספר דרכים לקביעת התצורה של XML Sitemap, אולי הדרך הקלה ביותר היא להשתמש פתח מחולל קוד שהורדו מ- Google. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. זהו קובץ script תוכל להעלות לשרת האינטרנט שלך, מחולל זה ליצור מפה של שלך ' רשימות כתובת URL, ספריות של שרת אינטרנט או יומני הגישה שלך.

זה כנראה יהיה מומלץ להתייעץ עם ספק אירוח כדי לראות אם הם יכולים להסתגל זה מחולל בשרת האינטרנט שלך. יש לך אתר קטן צריך להיות שום בעיה, אבל אם האתר זה מופעל ב- 1, בראשית של כתובות Url ' או ' עמודים אימות ' כדי לראות את כמות רוחב הפס של מערכת ייקח. מניעה עדיפה התרופה! לאחר זאת, אז יש לך להציג את XML Sitemap החדש שנוצר עבור גוגל, מנוע החיפוש, השתמש באתר זה XML כדי לעדכן אינדקס האתר שלך אתה תמיד לבצע שינויים באתר שלך. יידרש לך חשבון גוגל. באפשרותך גם לשלוח קבצי טקסט המכיל כתובת URL של אתר האינטרנט שלך כדי להיכלל ב- Google Sitemaps, אך אלה קבצי טקסט יהיה או תינתן עדיפות נמוכה באותו הרגע. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של גבי חמו מדרשת הגולן.

כדי להתחיל לעבוד על חשבון משלו של Google Sitemaps, ללחוץ כאן: מה גדול עליו: בנוסף ראה גוגל סוף סוף להרים את ה-RSS, כי כלליים? מאפשר שליטה טובה יותר כיצד ומתי מנועי החיפוש לעדכן את דפי האינטרנט שלהם. אולי ההיבט החשוב ביותר של שיווק באינטרנט, כעת באפשרותך להקצות את החשיבות שניתנת לכל העמודים שלהם בפרט. כידוע רוב המוכרים, עמודים מסוימים של אתר האינטרנט שלך חשובים יותר מאחרים; דפים אלה לעשות כסף, לבנות הרשימה של אנשי קשר, או ישירה למבקרים באתר שלך בכיוון הנכון. במילים אחרות, עכשיו יותר דגש ניתן לשים על לחם שלך באתר וחמאה ' עמודים. יתרון גדול! עם Google Sitemaps אשר יכול להחליט את חשיבותו בעמודים אלה על-ידי שימוש העדיפות של XML תגים. מערכת הסיווג הוא יחסי, מתייחס רק הדפים באתר שלך. כמו כן, באפשרותך גם לציין את התדירות שבה הדפים שלהם באמצעות התווית משתנה changefreq XML. פחות או יותר להורות גוגל בעת רענון או שינוי של הדף. זהו מצב win-win עבור כולם, גוגל מקבל תוכן רב יותר עבור המשתמשים שלך, להשיג שליטה רבה יותר על תדירות העדכונים לעשות עם אתר האינטרנט או דפי האינטרנט שלך. זה יכול להיות בעל השפעה ישירה על הרווחיות של אתר האינטרנט שלך. עבור מי שמנסה לשווק דרך מנועי חיפוש מילות מפתח סנטה שאולי יגיעו קצת מוקדם יותר השנה. כמובן, המושבעים יהיה בחוץ במשך זמן מה, אך Google Sitemaps תהיה קרוב לוודאי השפעה חיובית על השורה התחתונה שלך. מה זה אומר עבור גוגל: עבור אלו מאיתנו כי אנו כבר בעקבות התבוננות כלליים RSS עבור השנתיים האחרונות, היא חלק מהתסכול מעט למבוכה של גוגל התעלמות מוחלטת כנראה של RSS. RSS הוא לא גחמה, לא מגמה, לא הולך משם. במקום זאת, חשיבותו הוא גדל. הוא הופך במהירות "" בצורה של העברת נתונים ב- web. אחת אפילו היתה לשער כי בעתיד הקרוב מאוד כל דפי האינטרנט יש מרכיב ה-RSS, אולי היברידית של ' XML / HTML ' או קוד XML משולב זה עובד עם כל הדפדפנים, מנועי חיפוש, שרתי. כך גוגל יכול להתעלם את החשיבות ההולכת וגדלה של RSS, בלוגים, פודקסטינג, Broadcatching, ה-RSS המובילים של הדפדפן פיירפוקס, MyYahoo, שלא לדבר על כל תפוז XML הסמלים המופיעים מרבית האתרים הגדולים ברשת היא מעבר בהבנת הנקרא. למה גוגל אין מנוע חיפוש חיפוש RSS של דף הבית שלה עדיין התמחור. לבצע בדף אינטרנט, אינם כוללים פונקציה של RSS הוא חדים (באפשרותך להזין תכונה זו מאוחר יותר). להתבונן לאלו אשר היטב בפינה של RSS, זלזול מתמשך של גוגל עבור RSS הפך יותר מאשר קצת מתסכל. הוא גס בכנות! אולי גוגל מחכה לשלב RSS בתוכנית כמו זה-XML Sitemaps חדש? זה אומר גוגל סוף סוף קיבל את החשיבות של ה-RSS וכי הם מתחילים לעשות שלום? לעשות Masimportante, יכול עוד להיות קצת יותר ממתקים RSS ב- Google צנצנת חדלה להיות הודיע? יכולים רק לשער, אבל כשמדובר RSS ו- Google, מאפשר שרק אני מקווה שזוהי תחילתה של ידידות יפה. כדי להוסיף ש-RSS לאתר האינטרנט שלך בתוך דקות להוריד זה 2005 זכויות יוצרים פשוט e טיטוס הוסקינס במאמר זה עשויות להיות מופצות בחופשיות, אם תיבת משאב זה נשאר ביחד. ————————————————– —

התקציבים המוקצים SEO לעלייה.

התקציבים המוקצים SEO לעלייה (SEO) חיפוש מנוע אופטימיזציה תקציבים להגדיל כאשר מנהלי השיווק לצבור את הידע של איך SEO יכולים להפיק תועלת שיווק ופרסום קמפיינים. הדו חות eMarketer צפוי כי SEO הקצאות תקציב את עליית בשנים הקרובות לעומת אחרים חיפוש אסטרטגיות שיווק. עם הירידה של הכלכלה, הרכישה של הלקוח הופך חיוני אף יותר. כמו הפוקוס על העלאות רכישת לקוח, SEO הופך להיות חלק חיוני יותר האסטרטגיה השיווקית הכוללת. כמו קידום אתרים מספקת לטווח ארוך עבור נוכחות מוגברת של הצרכן אסטרטגיה, יש לזה ערך מוסף לעומת שיווק במנועי חיפוש. חיפוש מגמות השיווק: חזרה אל המקורות מתייחס SEO לגדול מ- 17.7% 20.3% ואילו במנועי חיפוש יקטן כ- 15.9% בשנת 2009 ל- 11.3% בשנת 2013. מחפש מידע, הצרכנים נמצאו ערך רב יותר תוצאות חיפוש אורגני לשלם לכל לחץ על פרסום (PPC).

הערך שבוצעה על-ידי צרכנים בתוצאות החיפוש האורגני מכיל יותר לחיצות על תוצאות אלו לעשות קידום אתרים חלק העריכו תוכנית השיווק. הצמיחה בשוק של SEO השילוב של אופטימיזציה למנועי חיפוש מאמצי השיווק יכול לגרום תוצאות החיפוש גבוה יותר במנועי. מנוע חיפוש בתשלום יותר תוצאות מיידיות, אבל לראות תוצאות מחיפוש זה מנוע פרסום חייב להיות עקבי. עוד מידע על גבי חמו מדרשת הגולן ניתן למצוא באינטרנט. התוצאות של SEO שיווק מתפרסים על מסגרת זמן ארוך יותר, אבל לגרום תוצאות החיפוש האורגני יותר מוערכת על ידי הצרכנים. על מנת לקבל יותר מידע ומודעות של התוצאות שלהם, נדרש ניתוח ווב. יש לך תגובה מוצק כמו עבור SEO, PPC מאמצי השיווק שלך תאפשר לך במידה מצליח הוא מסע הבחירות שלו. יותר תנועה הוא רק חיובי אם העלות של חיפוש ביחס ההמרה המודעה אינה גורעת נקודת שלה היסוד. SEO נראה קצת כמו אסטרטגיה של יחסי ציבור טובים; פעולה זו מסייעת להביא את פסגת ההכרה של המוח לאתר שלך. SEO נכנס להם הדלת, ואז אתה יכול להשלים את העסקה.

אופטימיזציה של מנוע חיפוש (SEO) או תשלומים לוחץ (PPC)?

הקהילה המקוונת הוא בהחלט שוק גדול זה אתה לא יכול להתעלם, במיוחד אם יש לך עסק באינטרנט. ישנם אלפי אם לא מליוני צרכנים אשר ניתן להגיע, לשכנע באינטרנט. במקביל, האינטרנט מציע לכם אתגר שונה לגמרי. הגישה הקלה המספק, גם נותן לך הרבה תחרות, כפי שאתה יכול לדמיין. היא יותר מדי צפוף, דחוס. אתר האינטרנט אינה מספיקה להשיג את פעולת מסחרי טוב כי הוא מסוגל להתחרות. שעליכם להציע חלופות אחרות כדי לתת את ההזדמנות של הקהילה המקוונת גישה לאתר שלה של כל מצבי והזדמנויות אפשרי. אתה צריך לחשוף את אתר האינטרנט שלך.

? הם יודעים על זה. זה חייב להיות גלוי. יש שניתן לבקר בהם לעתים קרובות על ידי הצרכנים אנשים גלישה נטו. להשקיע בשיווק של אתר האינטרנט שלך. . ישנן שתי אפשרויות: אופטימיזציה למנועי חיפוש.

שני אלה הם כנראה החלופות המבוקשות ביותר הכי טוב שאתה יכול לקבל עבור העסק שלך באינטרנט כמו האסטרטגיה אידיאלי עבור מנועי של חיפוש. 1 קידום אתרים SEO פירושו: אופטימיזציה של מערכת חיפוש. מספר מחקרים הראו כי 60% – 70% של אנשים גלישה באינטרנט ומשתמשים, כעת להשתמש מערכת החיפוש גוגל כדי למצוא ולאתר אתרים ודפי אינטרנט, כל נושא אליהן הם רוצים לחקור. קידום אתרים הוא תהליך אידיאלי כדי להבטיח כי באינטרנט ימצא את האתר שלך בין התוצאות העליון של חיפוש. בדרך זו תוכל להבטיח כי זה יהיה גלוי, אתה יכול לעמוד בבירור מן השאר. כדי להשיג מערכת קידום אתרים חיפוש, יהיה עליך לבנות לעתים קרובות על אתרי אינטרנט אחרים, קישורים המובילים לדפים מהאתר שלך. התהליך יהיה כרוך IBLN, אשר הם ראשי התיבות של קישור חזרה עצמאי ברשת, מה שאומר: מליטה עצמאית הרשת, בה מאות או אפילו אלפי דפי תשמש כדי לקדם את אתר האינטרנט מסוים מלקוח. ב- SEO, שאין צורך לשלם לחיצות, למרות זה ידרוש את זה מחקר כדי להשיג שילוב חיובית של המודעות וקהל מקוטע. תהליך קידום אתרים היא לטווח ארוך. זה דורש חודשים 6 חודשים לפחות, עד התוצאה המתאימה מושגת לגמרי; אבל ברגע המטרה התממשה, אתם תקבלו בהחלט מקור רווח המשרד. 2 אמצעי PPC PPC לשלם עבור קליק. זוהי דרך נוספת לפרסם במנועי חיפוש. אלה נותן החסות כתובות אתה רואה בכל פעם תעשה חיפוש. יהיו שם מטען בכל פעם מבקר, או אשר אתר ברשת, לחץ על כל אחד את המודעות שלך. לראשונה יתקיים תהליך המכירה הפומבית. הסכום הגבוה ביותר עבור המחיר לכל הזדמנות לחץ, בהחלט, הראשון במערכת החיפוש. עם סוג זה של ad, בעקרון ניתן לשלוט הקמפיין שלך ואתה יכול ליצור את מודעת הפרסום שלכם. הוא יטפל גם הקהל מקוטע, תישאר בגבולות התקציב שלה. רוב המודעות לספקי PPC יאפשר לך לציין את השוק מקוטע, או לפי נושא, תעשייה או מיקום גיאוגרפי. גם תקבל צ'ק טוב אם המודעה שלך מקבל יוצג טוב, ואם זה תחרותי עם כל השאר. ישנם כמה ערבויות של יתרונות כאשר אתה מקבל למקסם את אסטרטגיית PPC. -PPC מאפשר לך לפרסם באינטרנט לקהילה. . זה גם יחסית קלה להכנה. במבט ראשון -at, מודעות PPC אולי נראה יקר מאוד. האם זה אפשרי שמישהו שם ולחצת על המודעה שלך? זה ייתן לך מספיק, יעלה עד שתקבל את הרווח הצפוי על ידי החלק שלך. אם זה נותן לך חששות רבים, ובטוח שהחברה קיימת הגנה עבורך. רשתות ניתן לזהות אם יש לחץ על הונאה. -ניתן גם לקבוע תקציב עבור תקופה מסוימת. בזמנו כי התקציב שלה מיצה על ידי מספר לחיצות, המיועד המודעות שלך לא תופיע כעת עד הבא תודה. -באופן דומה, ניתן להתאים גם לשינויים הדרישות של השוק, מגמות. כדי להחליט איזו מבין שתי אסטרטגיות יעבוד הכי טוב בשבילך, שקול את מטרות ומשאבים. שתי מערכות מציעים הטבות ויתרונות זה בטוח יעבוד טוב. הדרך הטובה ביותר של התקרבות השניים מחושבת על פי תנאיו, בתוכניות לטווח ארוך וקצר. קח את PPC על יעדיה בטווח הקצר ובחרו ש-SEO אם אתה מעדיף. משהו בטווח הארוך בעולם הוא עכשיו בחוץ בשבילך. רק תוודא כי מה לעשות שישתלבו בצורה הטובה ביותר את החברה שלך ואת הציפיות. הסוד להצלחה הוא בידיים שלך. פשוט לחקור את האפשרויות שלך. ובכן, אתם תקבלו בדיוק מה שאתם רוצים. האם ברצונך ללמוד עוד אודות ככל שתגדיל את תעבורת האינטרנט שלך? ואז לבקר אותנו.

המעי הגס – אזור חופשי פנמה

נוצר ב-1948, אזור חופשי המעי הגס הוא מעל 2500 חברות הסיטונאי; מדי שנה מקבלים הקונים בלמעלה מ-300,000 מכל חלקי העולם, בעיקר ממדינות כגון: האיטי, ג'מייקה, קוסטה ריקה, ונצואלה, קולומביה, ארצות הברית, אקוודור ואחרים. האזור החופשי נקודתיים יוצר 14 מיליארד $ USD ביבוא וייצוא מחדש בכל שנה. ההצלחה של האזור החופשי המעי הגס נובעת משילוב של גורמים כגון: המיקום הגיאוגרפי של פנמה בצומת של העולם, תעלת פנמה; העובדה כי הדולר האמריקאי הוא מטבע של הילך חוקי; מרכז בנקאות ענק; ביטוח מפותחת והתעשייה וביטוח משנה; רמות גבוהות של התפתחות היציאות עבור מכולות ודרישות לא מאוד קשות ורבות של העסק. דמויות מפתח: * השני אזור חופשי בעולם. * יותר מ 2500 בסיטונאות לחברות. * 450 דונם. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. * 300,000 הקונים השנתי. * 27,000 עובדים.

* USD 14 מיליארד דולר ב ייבוא וייצוא מחדש בכל שנה. באילו מדינות לכבוש האם האזור החופשי המעי הגס? רוב הסחורה מן האזור החופשי אשר הוא transhipped מפנמה לחלקים אחרים של בחצי הכדור המערבי ואירופה. המעי הגס אזור חינם יבוא באים בעיקר במזרח הרחוק. הספק הגדול ביותר יחיד של האזור החופשי קולון בשנת 2004 היה קונג Hong (סין) ואחריו טייוואן, ארצות הברית, יפן, קוריאה, צרפת, מקסיקו, איטליה, פוארטו ריקו, שוויץ, בריטניה, מלזיה ו גרמניה. מדינות אלו סיפקו כמעט 87 אחוז כל יבוא של האזור החופשי בשנת 2004.

קולומביה היא הקונה הסחורות הגדול, קונה כמעט 16 אחוז כל היצוא מן האזור. ושאר ראשי הקונים ונצואלה, פנמה (שוק מקומי), גואטמלה, אקוודור, בקוסטה ריקה, הרפובליקה הדומיניקנית, ארצות הברית, צ'ילה, קובה, הונדורס, פרו, ברזיל, ניקרגואה, אל סלבדור. מדינות אלה לקנות כ- 83% יצוא כל האזור החופשי המעי הגס. האזור החופשי ערוץ של פנמה והלוגיסטיקה של המעי הגס יתרונות ממיקום יוצא דופן שלו ליד תעלת פנמה. * כל שנה, על ספינות משא 12,700 חציית תעלת פנמה. זו תנועה יגדל עם הפרויקט הרחבה, אשר יאפשר פוסט פנמקס כלי יכול לחצות את התעלה. * עם מרתפי מרווחים, פתרונות לוגיסטיים, לחברות באזור הסחר החופשי גם, מציעים מגוון רחב של שירותים לוגיסטיים ומטענים התומכים את פעילות מסחרית אינטנסיבית של אזור סחר חופשי. פרויקטים חדשים של מחסנים ומתקנים לוגיסטיקה תתרחש בתוך 5 שנים, לפיכך, הפיכת הצמיחה העסקית יעיל באזור החופשי. אנשי קשר של האזור החופשי של המעי הגס MercTrade.com פיתח את הכלים השימושיים ביותר של קידום, חיפוש למצוא קונים או מוכרים את free zone של המעי הגס ו אזורי של אמריקה הלטינית והאיים הקריביים עם רק כמה קליקים…