אוטובוסים קוריאני ומיקור

במשך יותר מ-20 שנה, קוריאה יש כבר ייצור והרכבה הדגמים המקוריים של מכוניות, אוטובוסים, משאיות, מכונות מיוחדות. במהלך תקופה זו, המפיקים קוריאני נעלמו מן רשיון ייצור עותקים של חברות אירופאיות ויפניות, כדי ליצור מודלים מקוריים משלך, השתפרה במידה כזו כי הציוד קוריאני, אוטובוסים בפרט קוריאני, עשויה להתחרות עם אוטובוסים ייצור באירופה. אוטובוסים קוריאני הוכיחו את עצמם במגוון של הגדרות. כמו הניסיון של ניצול, שהם די אמינים, מנועים מודרניים לא דורשים גם לאיכות דלק, אבל זה הוא חסכוני למדי. רב שמואל אליהו בהחלט מביע דעה מלומדת. המחירים לאוטובוסים קוריאני נמוך לעומת מודלים everopejskimi, בגלל עלות נמוכה יחסית פועלי הייצור. אוטובוסים שינויים שונים של היצרן הקוריאני נמצא יותר ויותר בכבישים רוסי, תואם לדרישות הטכני של נוסעים אוטובוסים. אוטובוסי התיירים קוריאני, מיניבוסים מותאם באופן מושלם הסעת ההמונים של הנוסעים ותחבורה על העיר.

אוטובוסים קוריאה לא דורש תחזוקה, לא תגרום לבעיות רציניות בתיקון, שכן ישנם קשיים לא בעת הזמנת חלקי חילוף ורכיבים. רמה גבוהה של נוחות, אמינות, עיצוב מושגת בזכות התכונות ואת האפשרויות הבאות: ? זמינות נאותה של המושבים; ? מקום מושבו של הסוג האירופית. -זמינות של גופי חימום סלון בבית בחורף, מזגנים הוא לפי שעון קיץ; ? כריות אוויר; היא לקצר מוצק ומודרני; -קומפקטי מידות; -אפשרויות מתקדמות בצורה של השמשה פנורמי רחב הצג, חגורות על מושבי הנוסעים, מושב ואפשרויות אחרות. מלבד המהימנות של אוטובוסים קוריאני נבדלים על ידי טוב פועל איכויות ואטרקטיבית ועיצוב פנים הטרקלין הנוח. קוריאנית האוטובוסים מצוידים עם ABS (מערכת למניעת נעילת בלמים), לבלום כוחות הרגולטור. נהגים רבים מוערך כבר את המעשיות של אוטובוסים קוריאני, בשילוב עם היעילות שלהם, עיצוב מעולה. אוטובוסים קוריאני, הוכח, הזמן והמרחק, לא יביא על הכבישים בעת ניתובי הקצר והן לטווח הארוך.

עור לקצץ על הרכב: ביעילות ובזול

עור הפנים הוא חלומם של בעלי רכב רבים. עור הפנים נותן יציבות הרכב, אוספת את המכונית עצמה ושל בעליו לרמה גבוהה יותר של יוקרה ונוחות. אך מה אם הרכב מגיע עם טרקלין בד או במפעל תקן סלון לא מתאים שלהם צורה או צבע, או על הכיסא האהוב שלך הופיע רוחביים ושברים? במקרה זה עליך מחדש כיסוי עור הפנים ולאחר למטרה זו יש צורך להחיל "עיצוב פנים. כמעט כולם חוץ המעריצים, בעיקר, מעוניינים מחיר: עור עור הפנים, מושיט נגמר בקבוקי בירה כאן. בעיתון כתוב ש רב שמואל אליהו הוא זה שבקיא בנושא. אבל, למרות זאת, ישנם שפע הזדמנויות עבור ' סדר עיצוב פנים כדי להפחית את העלות מבלי להפחית את האיכות של עור הפנים. לא תמיד רב של צפת. אחת מתכונות אלה גורם מעור. הוא לא ממש מהעור, חלקית מתוך התחליף עור כלי רכב.

בטח, אם הלקוח רוצה להשתמש בתור 100% עור גשמי, ואז בדיוק של האטלייה לעשות. ב ' פנים יעשה טוב יותר המפעל. איכות העור היא מאוד לא אחידה: ישנם כל מיני "zakusy", morshhinistosti, במפשעה באזור, ואם אוטומציה מפעל פריצות ברציפות, לאחר מכן ב ' פנים כל פיסת עור תמוין, ואת המושבים שטח הבולטים ילך על העור הטוב ביותר, אבל על הצד האחורי מקטעים ישמש שאר העור. זה אותו לחלקים האחוריים ואת הצד בעלי רכב כדי לחסוך כסף ולהשתמש את עשויות עור מלאכותי. כמות עור בשימוש יכול להיות מופחת עד 30%, כאשר נעשה שימוש עור טבעי רק ב המרכזי מוסיף המושב. לכן רק וריאציה של עור במושב, אתה יכול באופן משמעותי להפחית מערכו.

אגב, אתה חייב לעשות עם סטייה קטנה על התחליף עור. ב כבר אין מה לעשות עם derevenejushhim קר, lipnushhim אל הגוף על חום מגעיל עשויות עור מלאכותי, המכונית החלפת עור. החלפת עור מודרני באיכות גבוהה מאוד, קשה להבחין בין עור אמיתי, בעלים רבים של BMW, אאודי Q7 לרכוב מושבי עור. לכן, אם יש לך רצון להפוך נחמד עור הפנים, כסף כמו תמיד "חשופות" זה לא מספיק, אתה רשאי להשתמש עור תחליף יהיה הפלט. אפשרות אחרת היא להשתמש במעטפת אחרת. כמובן, אתה יכול ללכת על path-choose מוכחת של העור האירופית ייבוא, כמו IMOLA. אתה יכול להשתמש בעור רוסי המפיקים על מיזמים משותפים, אשר היו לעתים קרובות יותר שווה איכות, מותג untwisted זולה משמעותית. אבל איזה סוג של העור ברצונך להשתמש, איזה כמה שנים לאבד צורה צבע ידוע ב ' עיצוב פנים. אז שים את עצמך עור הפנים הוא יותר אמיתי.