חלקי חילוף חוזה

חוזיות חלקים-זה רכב-חלקי חילוף, יד שנייה. אמריקה, יפן ומדינות אירופה ב מיחזור של מכוניות מוסרים פרטים הם לא הסתדר. פרטים אלה משמשים כאשר אוטומטית לתקן את אותם. הסימנים. המכונית אפילו הכי מושלם ואמין, איך הוא נראה הרכישה שלו, מגיע הזמן מתי יהיה צורך לתקן.

אם מינורי נזק או כל רציני בעיה, כל בעל רכב, ללא התחשבות הלאום, רוצה להקטין את העלות של תיקון הרכב. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רב שמואל אליהו . הפתרון עשוי להיות לרכוש חוזה (למשל, חוזית יפנית חלקי חילוף). כזה חלקי חילוף טובים עבור מחיר נמוך (לפעמים ההבדל במחיר בין החוזה וחלקי חילוף חדשים הוא עשרות פעמים). אבל במקביל, חלקים אלה הם החלקים המקוריים עדיין במקור מיועד המכונית שלך. בכל אירופה רמת השירות רוב המשאבים שלהם אינו משמש לעתים קרובות, אופטיקה, סלון, גוף חלקים כמעט זהה כמו חדש. גם לשים לב לעובדה לפעמים להחליף את הצילינדר לחלוטין על החוזה, רשאי לתת | מסוגל לתת | נותן] ובעלות נמוכה יותר מאשר החלפת החדשה ללבוש חלקים. בתור דוגמה לקחת את אניה provjornutyj CA. יהיה עליך לשאת בעלויות ובסיכונים הוצאות כגון: תשלום של מאסטר מוסמך (הרכבה ופירוק של המנוע), התשלום של חלקים חדשים, לרבות מתכלים, גל ארכובה טחינת התשלום תחת תיקון גודל (אם טחינת בדרך כלל ריאלי).

בעלי המכוניות ולפעמים לא יודע באיזו מידה שלהם גל ארכובה. אבל אם אתה לנקוט חוזיות חלקים (למשל חוזיות יפני חלקים), אתה יכול למנוע את כל העלויות שתוארו לעיל. גל ארכובה חוזיות מגיע בגודל סטנדרטי לקוח עם כל ליינרים, נלקח ישירות רכב שנהרסו. כמה בעלי המכוניות לרכוש ההרכבות בלוק גליל בזמן שמירת לעיל המיועד עמדות ולקבל וכתוצאה מכך המנוע זה לא גודל התיקון ואת שאר חלקי מנוע חוזיות נמכרים, תוך כדי להחזיר חלק גדול עלות התיקונים.

כיצד לצייד את המנוע?

סורקים אבחון אבחון סורקים אינם כלי שבאמצעותו באפשרותך למדוד פרמטרים או מפרטים, עבודה זו עוסקת עם יחידת בקרה, סורק קורא רק את הנתונים באמצעות תוכניות תקשורת. סורק הטוב ביותר פותרת את הבעיות שעולות, אבל בטעות במהלך האבחון לא להראות את עצמו, כמו גם באמצעות הסורק מעביר לבדיקת ההשפעות בנושאים שונים מנגנון זה להפעיל ולכבות בזמן. ישנם פונקציות כגון התאמת ההרכב של גזי הפליטה והתאמה של החלקים המוחלפים במקרה של זיהוי תקלות בעבודה איפה ניתן להניח ביצועים בלבד על-גבי הסורק. לאחרונה, בקשר עם התפתחות המדע, הטכנולוגיה, הרחבה, רשימה של פונקציות שיכולה להתמודד בהצלחה עם סורקים אבחון. יחידת הבקרה, זה התיק יכול לבצע ניהול ותפקוד הבקרה של ההתקן, מעגלים חשמליים שלה. עם זאת, יצוין כי בעיות שעלולות להתעורר ב החיווט, וכתוצאה מכך את כל התהליך של אבחון יכול ללכת בדרך הלא נכונה. אז אנחנו צריכים להבין כי בתהליך אבחון אי אפשר לסמוך רק על מכשיר אחד, לא משנה כמה מתוחכמים ואמינים לא נראה. לא תמיד רב שמואל אליהו .

הסדרה mso70000 אוסצילוסקופ היא רגילה מדידות מתח מעגלים, המכונית תוך כדי עבודה על צמתים המאבחן מסוימים, אשר מאפשר לך לקבוע את עבודתו של מערכת ניהול המנוע, לכן, לזהות בעיות המתעוררים באזור זה. עבור מימוש אחריותם אבחון אוסצילוסקופ ישנם מספר מאפיינים טכניים, הידע אשר תשמש בצירוף של עבודה משותפת מוצלחת שלך עם הכלי. טכני כזה המאפיינים הם מאפייני תשומות, דיוק, ההזדמנויות שירות תזמון, תדירות מאפיינים. יש לך מספר אוסצילוסקופ אופקיים ואנכיים הרחבות, אשר ללא הרף הצגת זמן, בהקשר זה, שברי מוצגים על המסך במרווחים מסוימים, יצירת תבנית על קליטת אותות רציפים. המכונית עיקר תפקידם של דלק רכב מנתח, כפי האינטואיציה אומרת לנו בצורה נכונה היא לשלוט את הריכוז של חומרים רעילים הפליטה של הרכב.

אבל זו אינה הפונקציה היחידה הגז "מנתח". המכשיר מבצע מגוון רחב של פעולות על ההגדרה של המצב הטכני של המנוע ומערכות שלה. אבחון מנוע מתחיל באמצעות מכשיר זיהוי כימי, אשר מאפשרת כדי למדוד את התוכן של פחמן חד-חמצני, פחמימנים, אוויר עודף הפליטה של הרכב. קבלת מוסכמות או אי-התאמה של אלה דרישות רגולטוריות ואפשרויות הם אחד המאפיינים החשובים התנאי הטכני של המנוע. מנוע תיקונים גם מסתיים עם בדיקת תאימות עם הערכים של דרישות רגולטוריות של פליטת גז רעיל. לפיכך, אין שום ספק הגז האוטו הזה מנתח מתייחס ציוד אבחון בסיסי.

כיצד לשאוב השמן מהמנוע?

זה בעיה שכיחה למדי כי אנשים רבים פשוט לא שם לב. למה משהו נחשב ? הדבר העיקרי הוא כי רמת שמן לא היה מתחת הסימן המינימלי, המקסימלי אינו חושש יותר. . זה לא זה. מתי הוא שפך יש סכנה vydalivanija שמן החותמות. החלפת חותמות די מסובך ויקר. לכן, בעיה זו אינה שווה להאריך את מיזוג מיותר שמן יכול להיות פנייה שהתיקים. עבור כסף, כמובן.

מיזוג יכול להיות כרגיל מיזוגי דרך בור קיבול שמן מסננים את הכנס, אך שיטה זו היא גם לא פשוט מדי. אני מציע דרך שלישית. לדעתי, ואני פשוט ונקי מספיק ' '. מה שאתה צריך:-צינור כגון נכנס לפחות (kapelnytsah ארוך 1 מטר), להשפריץ עוד נפח כי הוא רכוב על הקצה של הצינור; -קיבולת קטנה שמן הממוזג. שימו לב! מובטחת יותר משימות שמן מנוע חם להיות נוזלי יותר וזה יהיה קל יותר השטחת קצה, אבל בטח היזהרו לא לגעת הפרט במצב חם. אם אינך בטוח, לעשות כל מניפולציה על מנוע קר (!). תהליך: להסיר את dipstick (צהוב).

בתוך הבור, אשר היה בעבר dipstick למטה צינור שלנו. כנס כדאי santimertov 80. לאחר מכן, באמצעות מזרק בקצה השני של otkachivaem הכמות המדוייקת של שמן. אם המזרק מלא עם-לנתק אותו מן הרכבת התחתית, ביזה הצמדת שמן vysasyvaem שוב. כל! אל תשכחו לבדוק שמן ברמה!

אני פונה למוסקבה

קוראים יקרים, אני מניח שרבים מכם בסיטואציה כשהמכשיר לא לטייל, או לגמור בתאונה, לאחר אשר לנוע ברכב לא אפשרי. מה ניתן לעשות במקרה זה, יש מספר דרכים פתרון בעיות:-popytytat'sja כדי לתקן את הרכב להישבר. על הקרקע; -אתקשר לחברה, נסה לשאת avutomobil רולר של ' בבית, אזורי חניה או חניה או השירות הקרובה מרכזי; – להתקשר לגרר. מתמודד עם אתגר זה, הקיץ (התרסק, עם אגרוף חזק מאוד בחזית מהמכונית, לאחר מכן את המכונית שלי תקוע הגלגל השמאלי), ורגישות החלטתי אם חושבים על זה להתקשר לגרר. כי הטלפון שירות פינוי באופן טבעי לא היה הדבר הראשון.

שהייתי צריך לעשות החברים הקורא יכול posomtret' טלפונים מקוון. כמו תמיד-מישהי שהיא לא בבית לא, באופן כללי, חבר אחד של אלוהים slavo עזר לי-לומר כמה טלפונים. על-ידי קריאה אחד המספרים הגבתי צינור zaspannyj זכר קול-' שלום, שירות פינוי! . תקשיב! '. כדאי לך לעיין אצל טבע תעשיות כדי לקבל עוד מידע. . אמרתי שאני על הכביש ורשה, 128 . התרסק, תקוע הגלגל…

יש לי תשובה סופית שישאיר עכשיו לא רק אם zavatra. במספר אחר, נאמר כי הפינוי יעלה רובלים 1800, לאחר הסכמה שלי, התבקשתי תתקשר בחזרה דרך 10 דקות כי המפעיל צריך זמן. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. כדי לברר איזה מחשב זמין כעת. להתקשר דרך 10 דקות, נאמר כי עזב את הגרר בקרוב לבוא. לאחר המתנה כשעה הגרר, החלטתי להתקשר שוב במשרד הזה, שבו נאמר כי שברו המכונה ריגש אותי, כי שלח לגרור משאית לי היום הם כבר לא יוכל. אמנם כבר בשיא המתח עצבני התקשרתי בטלפון השלישי שבו קול נשי נעימה ענה לי: 'פינוי שירות 'לחך' שלום!', העצבים שלי קצת רגוע. אני חקרו בהרחבה, על האירוע, משקל המכונה, הנוכחות של תקלות, לאן לשלוח. דיווח מיד את העלות ואת זמן ההגעה של פינוי הרכב לי (בערך 30 דקות); כמובן, שיש כבר ניסיון, אני מייד הזהיר כי אם לאחר 30 דקות, המכונה תהיה לא, משהו מהם אני מסרב, על מה zavrenija את זה גרר של חברת 'לחך' תמיד הגיע בזמן, כי זוהי חלק ממדיניות החברה. אכן, בדיוק 30 דקות גרר כבר היה במקום. הנהג הסביר את זה עם גלגל zaklininym עדיף למשוך את המכונית לתוך השירות מכיוון העמסת פריקה עם מארז משאית הגרר מרגיש, אם אתה לוקח את המכונית אל הבית, הציוד הטעינה הבאה יכול לגרום לנזק נוסף מאשר, והחליט. לאחר נכנס לגרר המונית הגענו הקרוב שירות. ob'snil הנהג בדרך אליי זה חברות גדולות במתן שירותי לפנות מעט מאוד ורוב אותם הן חברות עם 3 המכונית מחרים מאת evacuators כי, פחות מזה או postonno יש עבודה, מחפש הזמנות עם הרווח הגדול ביותר עבור עצמם, אשר הועמד בחברה השנייה, אשר דיווחו כי כל לגרור משאיות עסוק, כמו החברה הראשונה גם להיפך לא עובדים כי החברה מורכב של אדם אחד עבד לשעה 16:00 ליום והלך הביתה לנוח. כמובן הוא אמר ושל החברה ' לחך '-פארק מכונות-8 חתיכות, בתוספת partnesrkie קשרים עם שני משרדים גדולים: "שלך טאג ', 'מוסקבה פינוי שירות' שימשכו ביצוע ההוראה בעצמם אם העסקתם של כל המכונות שמונה. טעינה על המכונית שלי, הנהג נתן לי כרטיס ביקור לחברת שלהם וייעצו שאם בפעם הבאה, אם יש צורך, להתקשר לגרר, אל תיתן את Boh בהחלט יפעל הנחה של 5%.

כפי שקניתי את האוטו

מבחינה היסטורית, הנהג אני שבע שנים, המכונית שלו עדיין לא היה. והנה הוא -שילוב חיובית בנסיבות: ביכולת הכלכלית, והיה חופשה. אז, ההחלטה התקבלה: לקנות מכונית. לשים את עצמך בר-6000 8000 $, מזוהה עם המותגים (אאודי A4, פולקסווגן גולף 4 או בורה) והתחלתי לחפש. כפי שאני לא היה כרוך נסיעה חסכונית על סולר, הרעיון של רכישת רכב מנוע דיזל זרקתי הצידה . מיד.

ראשית, אני חושבת בין מכוניות משומשות חיפוש יחידת דיזל הגון זה קשה מאוד; שנית, בהנחה שאני אהיה 20 אלף לשנה; שלישית, בעוד יאנג הנשמה דורשת אדרנלין ולנסוע דינמי. הטיפוס באינטרנט (av.by, ab-daily.by), הסתכל על תעשיית הרכב "ob'javki" בחרה עשרות אפשרויות, החל לצלצל. המכשיר הראשון בו צפיתי היה גולף 4 בנזין 2.0 הוא, 1999. נותרה לו מכה 7900. נוף מוסכם. המראה של המכונה . לחץ כאן רב שמואל אליהו ומצא עוד .

אופס. ערכת הגוף במפעל, גלגלי סגסוגת, וכו '. המוכר הוא סמוך ובטוח כי כל Chiqui דודלי, המכונה היא במצב מושלם. הסכימה להסיע אותה לשירות לחבר'ה מוכר. סאם ישב ליד ההגה. שוב, כמו כל דבר טוב. חוויה נעימה הסתיים כאשר נסעתי מאה. במרחק של 15 דקות סיפרו לי המכונה לאחר תאונה קשה (אולי יש שינוי הצורה הגיאומטרית של הגוף), מנוע בעיות מדי (חשף את ההשפעות של התחממות יתר וקירור נוזל הנפט). בקיצור התקוות שלי נמס באופן מיידי. המוכר הציע הנחות, אבל הרצון לקנות את המכונה הזו. כבר אותו בעת נסיעה חזרה לנקודת ההתחלה של משהו ljapat' במתלה. Uff… פישל על שלה רשומות, משו, גולף 1.6 בנזין 4, 1999 עבור 8900. חשבתי שאם skinet את המוכר כמה מאות, להתאים את הכסף והלכתי לראות. התגלגל עוד otshamanenuju לי את המכונה, אשר מראה כמעט אין prikopat'sja לכל דבר. נסענו לתחנה…. על הבדיקה ועל המלצות שליליות צריך שוב בעוד 15 דקות. אם על ההשעיה, שלדת הערות היו מעט בפעם האחרונה פחות, ואז שוב המארב. ב- rabodajushhem מנוע על-ידי מערכת קירור מאגר התחיל לראות וכל קצף, ואם gazanut'… המוכר הבין שיש סיבה להתנגד, ולאחר שככו. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. בדרך חזרה הוא גילה לי את הסוד הנורא שהוא היה זיקוק מכונות מאירופה זמן רב, במיוחד לא עושה טוב. סיבה אחת היא כי הם יקרים. אם הוא כזה prigonit, תמכור 6-7 חודשים והשנה אפילו שלה, ובכך יהיה להקפיא נכסיה הנוכחי. (א) אז זה לוקח מכונת גרוע, podkrutit podmazhet, otmotaet טכומטר, קדימה. והכי חשוב, לקנות… מאה בחורים נזפה בי מול זה לוקח זמן על כל פיסה, אז הרוח יש לי מעט priupalo. בקרון הבא: אאודי A4, בנזין 1.8, 1997. המחיר ההתחלתי של 7200 ומיד אמר שזה אפשרי להתמקח. שנתיים חלפו רכב לאישה. אפשרות זו לא הרשים אותי. אמנם החלק הטכני הובטח לי כי הכל בסדר, אבל איכשהו כללי הופעות של נסיעת המבחן, פנים וחוץ לא היו יפות. אמר זה חושב, ונסע בכביש. עוד אאודי A4. המנוע 1.8 אותו, באותה השנה, 1997, זהה פקס 7200. אפילו באותו הצבע, הבעלים של אישה. אבל ורשמים מכונות מעט שונים. מתקנים טובים, מטופח המראה, ניקוי מנוע. באי-רצון לקרוא על מאה. הסכים… למחרת בא מוקדם בבוקר לצורך בדיקה. הפעם נראה ארוך יותר. מצאתי כמה דברים אבל סה ' כ אמר כי המכונית היא סבירה, נתן כמה קלפי (כגון הצורך דיסקי בלימה שינוי, וכו ') מאפשר להזמין כאשר דנים את המחיר הסופי, איחל מזל טוב. כי הנערה היה איפשהו על עניינים אישיים, הסכים לדון כל הניואנסים למחרת. . ובכן, אני מניח שזהו זה. בקרוב… נשאר חשוף. אבל לא, לא-chjol אני הלוגיקה של נשים לא צפוי. למחרת בבוקר הילדה התקשר בפראות התנצל ואמר שינתה את דעתה כדי למכור את המכונית שלהם, הם אומרים, כפי שזה יהיה על הרגל. אז הלב שלי ירד, אבל ניתן לעשות דבר… התלוצץ עם אותה סוף סוף, אבל עדיין חמוד ילדה, והחליט לקחת את מעבר יום… בקיצור, לקחתי יום אחד עוד ביום ראשון, ויצא לשוק מכונית Zhdanovichi. אז, ללא מטרה ספציפית, על הסיור. תכננתי ללכת מחסני חינם (איפה קנינו הרכב לפני חצי שנה שותפינו צ'כי). אחוז שם ב- 15-20 יותר, אבל פרנק cruft מס הבטתי לאחור . אהבתי את המוקד פורד 1999, בנזין 2.0… אני לא זוכר את המחיר. אבל אם היה על ניהול מחסן אתר, אז אולי הייתי יצאה המוקד. אבל הגורל נגמר אחרת. הלכתי שרק סדרת כביש. אלפי ואלפי מכוניות. הפעל את העיניים. כמו שעה או משהו כזה, שום דבר לא באמת לא אוהב… כאן השיחה. כל מאה ובמקרה פגשתי חבר ברחוב. החברה התברר להיות אחרת מכר, מכר את המכונית, בדיוק כמו היום היה כאן בשוק zhdanovichy. אבל היה הבדל קטן. המכונית הוא נמכר BMW 323, בנזין 1998, טיולים, ורצה זה 8200 (מחיר אחרון). . והחבר שלי עם מאה חובב BMW כאן הוא עם jumorcoj, שאל אם לא היית נראה להעיף מבט. אני חשבתי על הדרישה לא הוכה, והלכתי לצפות. מכונת ליהנות: מכשור, מנוע. דיברנו, המוכר לקח את המחיר 8100. מריר חוויות מומלצות ללכת לשירות שני. הוא הסכים. . אבל התברר כי החבר'ה שלי יש שני עם מאה ימים… נפגש עם הרוח של צעיר-אבחון תחנת BMW (Viltehservis). אבחון מנוע ומתלים עולה 60 אלף. שפשף. איזה נס! תחנת אמר כי המכונה במצב טוב אינו דורש השקעות גדול, רק חומרים מתכלים. השראה מאלו של ארועים שכנע המוכר 8000, נסע הבקיע אישור-חשבון (70 מישו. רובלים), ביטוח ו… ערב לחתוך ברכב! החיוך על פניו, לפגוש את הבחירה הנכונה, הרצון לחיות בעוצמה מלאה!

בשל המשבר הכלכלי, חברות הביטוח "לזרוק" מנהלי התקנים

לאחרונה קניית ביטוח הפך עבור מנהלי התקנים של הלוטו: לקבל החזר לאחר התאונה רבים הם לא יוצאים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רב של צפת. איסוף מסמכים, ביקורים המבטחים ושיחות מנהלי לשדוד מספר אנשים שעות עבודה בשבוע, אבל אפילו הכי פעיל הלקוח לא תמיד כבר הכניסו כסף בבוא הזמן. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. יותר ויותר מנהלי חשיבה, אם בכלל יש בעיות מיותרות, במיוחד אם זה כבר לא דורש בנק… ששת החודשים הבטיח מחכה אפילו היום רוב הלקוחות של חברות הביטוח יצרו מדיניות מחזיקי אשראי קסקו המכונית היו. היום, כאשר הבנקים כמעט חדלה להנפיק הלוואות ומכירה במכוני נפלו חמש פעמים, הורעב המבטחים. . יש לי בתאונה אשתקד, באמצע אוקטובר, אומר kievlyanin SHILOV מקסים. ולכן, יש קרדיט, קסקו פוליסת ביטוח היא קווה נון ההסכם, .

אני לא מודאג, בתקווה כי במהלך השנים החברה לתקן את המכונה. אבל המשבר עשה את העבודה. לפני השנה החדשה אני שולל עם הראש שלו, בדרישה להביא פיסת נייר אחת, ואז אחרת. דלק נוסף האש, לפקחים, הוציא אישור של התאונה. לאחר מכן החלו החגים- ומי במדינה שלנו בתקופה זו של עבודה? השלב הפעיל של תקשורת החלה עם 14 בינואר.

הדבר הראשון הפתיע אותי: כישלון חרוץ של חברת הביטוח כדי לפצות על תיקון ב- 100. למרות פריט זה הופיע בחוזה! ראוי לציין כי דברים כאלה קרה בעבר. מחירים על התחנות הרשמי הם לעתים קרובות 1.5 – 2 פעמים גבוה מהרגיל, אבל עם איכות העבודה הוא לא שונה. כמאה, לא נתקל מצייר מצלמות משלהם, שלח מכונות שירותים אחרים וקבעו את המחירים שלהם. כאן אפשר להבין המבטחים: אנשים לא רוצים לבזבז את הכסף הנוסף. נהגים רבים מסכימים. ? אז החברה החלה להציע לי מוזר ימשיך פתרונות מקסים. . לדוגמה, לשלם את הפרש השעות בין את market value של המכונית את סכום הביטוח. או לתקן את הרכב ולא למכור את זה על ידי משלם לי את האיזון. מתי SC אפילו לא ogovarivala תקופות של תיקון ומכירה, למרות שזה יכול לקרות. חודש ושנה אחת. באופן טבעי, סירבתי להציע. נותן את הסימן לתקן מאה חברות, קיוויתי כי הכסף שאשלם המונח. אבל ההכנסות הביטוח בחודש מרץ, והסביר כי הדולר משתנה כל הזמן יש להם אין עלים חישוב. . הנה אני, מנהלי הודו כי פשוט לחברה כסף. בסופו של דבר פג תוקפו של חמישה חודשים, ו- שבור את המכונה שלי עד כה שאף אחד לא השאיל.

כיצד לחסוך בדלק?

מחירי הדלק ברוסיה לגדל משתי סיבות: המחיר על שוק זר הוא גדל-זה יש צורך להעלות הביתי לעולם אם המחיר עבור חיצוני נפל שוב העלאה הביתי כדי להחזיר את ההפסד. סובלים כל כך מחיר פשוט טיולים בעלי המכוניות. . זה יהיה פחות תלויים במחירי הדלק, עלינו ללמוד להציל. להגדיל את צריכת הדלק, גורמים חיצוניים ופנימיים רבים. החל משמן מנוע כיתה, מילוי במנוע, ו מסיים עם מזג האוויר. 1) אווירודינמיקה רע של המכונית.

מתלה גג Maloispol'zuemyj, ספוילר לגג, צריכת דלק גלגלים רחב-עלייה. על mashinye לא אמור דבר מיותר, מתנגד הזרם . לעניות דעתי אבי קושניר יכול לקבוע . אוויר. 2) מסנן אוויר סתומות. תודות שלו לחץ ואקום חזק צריכת קרבורטור סעפת מכין עשיר מדי תערובת. נרות ישולמו על ידי בלום שחור. צמיגים Drooping 3) להגדיל את צריכת הדלק. 4) המזגן שימוש מגביר צריכת דלק ב- 5-15%.

החלונות הפתוחים גם להגדיל, שכן צריכת להחמיר אווירודינמיקה. 5) המכונה דברים שאינם בשימוש משקל משקר המטען ובמקומות אחרים. אבל אם אתה נוהג הרבה יותר טוב עם סט של כלים. 6) הוא לא נאותה שימון-שמן צמיגות גבוהה מגביר אנרגיה, פסולת חום מנוע. 7) חד, לסירוגין למה לבזבז אנרגיה על הסנקציות חדה זה ישלמו אז שלה הבלמים? החד הפעלה והפסקה של האצה פשוט לבזבז דלק. 8) לקוי מוסדר מנוע ללבישה מהירה יותר החוצה, חום למעלה ועושה לא ביעילות והדלק. 9) כללו אנרגיה הצרכנים: רדיו, חלונות, אורות, תאורה, פנים, וכו '. ציוד לא בזמן 10)-11) רכיבה במהירויות גבוהות או נמוכות מדי, את המהירות האופטימלית עבור צריכת הדלק: 60-80 km/h מומנטום חייב לשקר באזור של מומנט הגבוה ביותר נקודות: 2000-3000. 12) לא צריך לחכות על החימום מנוע שלם. מספיק לו קצת חמה / יכול לרכוב הקורס במהירות גבוהה. תוך כדי נסיעה המנוע מתחמם מהר יותר, אתה לא מבזבז את עצביהם של השכנים. רוב דרך יעילה כדי לחסוך דלק-לעשות לא לנהוג במכונית. אחרי הכל, זה הרבה יותר בריא כדי להעביר כמה מאות מטרים החנות ברגל.

איך לבחור מכונית

על השווקים שלנו-רכב זה רק אתה לא יפגשו. . נראה מחיר סביר, עם הופעתו של "שום דבר", אבל בתור אחד… בוא ננסה לעשות מדריך מכונית מיני-כאשר בחרת את המכונית שלך מה אתה משלם תשומת לב? מה הוא לא הבחין מיד, כי "יש" לאחר הרכישה? 15 אחוז של oproshenyh הם:-"לב כשקניתי, רק על מה אהבתי (כמו אהבה ממבט ראשון). מיוחד מלבד לדפוק על הדלת לאחר הרכישה אינה שם. '-' אני אחרי בעדינות אמרתי מאוד חוויות קנייה אוטומטית (כסף היה מצומצם, ממש כמו המכונית)-קנית שוקת באופן כללי ואת הכסף מושקע מהר, עכשיו נראה ביסודיות ' וכן הלאה, אנחנו לצייר מיקוד: מתקרב את הרכב הראשון, רבים פשוט לא רואים מוסווה 'מניות' של הבעלים של הרכב. זה יכול להיות daubed דנט, חלק povedennaja הגוף או אפילו חלודה המפלגה תקוע עם מדבקה.

אם אנחנו מסתכלים על הצבע הטרי מורגש מיד, זה שונה בצל, vkraplenijam בסדר, במיוחד אם mettalik צבע. תיקון לפעמים המיוצר היתה כל כך פגומה המוכר למחוק אפילו neudosuzhilsja שאריות הצבע חלקי פלסטיק (הפגוש, רירית). הטיט הישן סביר יהיה לפצח לאורך זמן, ואני גרוע okrashhenye במקומות מכוסים בקורוזיה. . הנה מה עונה על השאלה ' מה שתבדוק קודם בעת בחירת מכונית? ' 25 אחוז מהנסקרים:-' ממליץ לגדל כל poliks, בתא המטען להסיר מגן מעטפת-טי אי הצורך להגיע ישירות אל המתכת של שלדת כדי לקבוע אם קורוזיה עדיין לא התחיל, נרקב, ו עמ' טי. '-' חושבת על האלקטרוניקה שווה מבט זה כל ההתקנים: אור התנור מידות קונדאר טעינה מצבר, לפתע sdyhaet גנרטור, וכך לא יעשה לך לבדוק כל החיישנים.

אבל, זה יכול להיעשות עצמית בדיקות, זמין על מכוניות מודרניות כמעט את כל. '-' מאמינים שרוכבים צריכים להיות, להרגיש המומנטום, בלימה חלקה, ההגה, מושך לי איפה זורק לי, חלקה לעבור תיבות (במיוחד אם KPA), רעש, מתפצחות מסילות טיסה כמובן צורך לא מאט (אם המוכר מוכן). '-' נסיעה על מעלית או צפייה חור, podjorgat', לראות ויזואלית כל קלע, רק לשים לב למצב של גוף (סילס), משתיק את. ' מנוע כדי לבדוק בקפידה את הסוס העתידי שלך. המנוע לפעול ללא נקישות ורעשים. זה חייב להיות מלא עם שמן מנוע נקי. עם חלקו התחתון של המנוע לא יכול להיות כתמי מים שמנוני. לעומת זאת, גבריאל חמו בהחלט מבין את הסיפור. כל צינורות מערכת קירור יהיה יבש. להפעיל את המנוע, אתן לו להתחמם. הטמפרטורה להפסיק מארק כ 90 מעלות. באפשרותך גם לבדוק את הלחץ שמן מנוע. בלחץ מעידה על שחיקה מוגזמת של חלקים פנימיים של המנוע (טלטלים מיסבים, מסבים, וכו '.). כדי לשחזר את מכונה כזו אינה מומלצת. תיקון 'לצאת' ב סכום מאוד עגול, כן ולא זה לוקח די הרבה זמן. כדאי לנסות למצוא אפשרות אחרת. הסיפור של אחד המשיבים:-' ראה ב מרצדס, מפני העלאת דחיסה שפכו שמן דיזל. זה מתגלה כאשר מסתכלים על מד הלחץ, אני ראה רע הערכתי את לחץ השמן. משך שופ, masleco שם מוזר, עבה קצת… ובכן אני מיד הכל הפך ברור. Prodavany ללכת על זה פשוט לא ללכת נתיך מכונת מת. ' הוא גם המשתתף הפעיל ביותר של שלנו סקר משתף מנסיונו: "ברגע בפעם הראשונה התקרב התצוגות רכב חיצונית:-בזהירות, בלי חיפזון (מהר? אתה בשוק) מסביב. אם המכונה כבר רכב טיולים תיקונים, כנראה במקום השאיר עקבות הצבע. (הפגוש, פיתוחים)-בזהירות prismatrivajsja הצבע, ציפויים 'עומק' (במיוחד צבע "מתכתי". הוא כתמים קטנים יהיו שונים. "מתכתי" נבחרה). . אני אוהב 15 דקות בשוק, הסתובבתי מכונות. אזעקה לא קטנה צ'יפס על מכסה המנוע, בתחילתו של הגג (היכן מסתיים השמשה הקדמית). ב- jetoge עדיין ראה שאותו האגף יהיה שונה מעט בטון. הבא: הצידה, אז שב, להעיף מבט מקרוב snosnost' גלגלים. מי ראה את raskorjaki מה למכור, אני אבין את מה שאני אומר. ' טוב, אם אתה לא כל-כך הרבה שבקיאים כלי רכב, יכול אתה מייעץ vospol'zavatsja בשירותים של שירותים מיוחדים, איפה אתה יכול לבוא על ידי המכונית, אבחנה מלאה.

איך לצבוע רכב

ציור איכותי לרכב אינה קלה, דורש, מינימום, טובה בשנה הראשונה, וכתוצאה מכך, ניסיון מקצועי. האם ניתן לצבוע את הרכב ללא ניסיון? הכל אפשרי, המסע הראשי, להתמקד תוצאות, ליעילות רבה יותר של הפעולות שלך אומר לך מכונית צביעה בטכנולוגיה. קודם לאמוד את הנזקים למכונית שלך, עקב תאונה או בשל השפעת קורוזיה על המכונית שלך, או כתוצאה מכל כוחות יותר בלתי הפיך. עליך להבין, אתה יכול לשנות את המכונית שלך. מוטב או כדאי לחפש עזרה של אנשי מקצוע. ישנם שני יותר נפלא אפשרויות: ניתן לעצב מחדש את המכונית שלך על "נס טרקטור" לתת או רק מוסרת פיסת. אם בחרת באחת "שתי האפשרויות נפלא", כלומר להמשיך לקרוא מאמר זה אין לך. ובכן, בנוגע לשאר, לפנות ציור טכנולוגיה.

ציור המכונית ניתן לחלק לשלושה שלבים. הכנה. השלב הראשון ", השני" ציור ","לסיים"את השלישי. עכשיו בואו נסתכל על כל אחד מהם בפירוט רב יותר. . לעניות דעתי גבריאל חמו יכול לקבוע . בוא נתחיל עם "שלב הכנה. קודם כל עליכם ביסודיות לרחוץ את המכונית שלך עם המכונית שמפו לשטוף את כל הלכלוך מהמכונה. אם לאחר הכביסה על קרקע נוספת ההכתמה נשארו כל כתם, סוג של ביטומן, שלהם מחק עם vajspirita או הממס.

יותר משטח תהליך נוסף מכתים נייר שיוף או כמה אנשים אומרים עור. אם אין לך עמוק שריטה יהיה מספיק להתמודד עם משטח מכתימים נייר גדול naminala (גרעין קטן), פריימר עבור אדהזיה טובה יותר עם השטח. אם זו שריטה או דנט, למרות זאת, ייתכן שיהיה עליך לתקן, אבל הצורך לכתוב מאמר נפרד. בואו לומר כי הכל הוא לא כל כך ברצינות או גוף התיקונים שבוצעו כבר. לאחר תיקון כזה, או שריטה עמוקה צריך להשתמש בנייר שיוף, קטנים יותר (naminala עם גרגר גדול) הסרה מהירה של אולד פיינט וקורוזיה. אין צורך להגזים, לא חול. אז אם shpakljuem הכרחי לפני השטח פוטי, על מנת להשוות את פני השטח. לאחר ייבוש PuTTY shkurim שוב, נייר שיוף הראשונה אינה naminala גדול (עם גרגר בינוני), אז תתייחס השטח עם נייר שיוף יותר naminala (גרעין קטן) על מנת להפוך את פני השטח חלקה, הסרת שריטות קטנות שנעשו על ידי נייר שיוף הקודם. לאחר מכן להחיל תחל עם kraskopulta עזרה, אתה צריך "cabines", אך נרחיב על כך בהמשך. . תן לו יבש. לאחר מכן שוב, התייחס השטח עם נייר שיוף naminala יותר (עם גרגרים קטנים אפילו יותר) כדי להשיג משטח חלק. הכנה שלב "היא להשלים, להמשיך"הציור". עבור "ציור" גם בשבילך ציור של הקרקע זה יהיה טוב להיות מצויד צביעת המצלמה. מצלמה זו הינו מצויד עם אוורור טוב ומתוחזק נקי. קודם אתה צריך פשוט לא כדי להרוס את הבריאות שלך שאיפת אידוי מזיקים מתוך הצבע, והשני, לציור המכונית לא היכיתי את הלכלוך, אשר בעתיד תהרוס את המראה של הרכב שלך צבוע. יכול להיות לשכור את המצלמה הזו. אם אינך מצליח למצוא את המצלמה, צביעת זה הכרחי להבטיח את האוויר בחדר שבו אתם מתכננים לצבוע, המכונית ולדאוג לניקיון. טיפ: לפני צביעה, אתה יכול להרטיב מעט את הרצפה ביסודיות, לא יעלו לאבק, אבל לא pereuserdstvuj, לא pereuvlazhni האוויר בחדר, אחרת טיפות אוויר נופלים תחת הצבע, צבע יהיה פוצצו, אשר גם לא צריך השפעה מיטיבה על המראה של הרכב. הצבע צריך להיות מיושם עם kraskopulta עזרה הציר תנועות ימינה שמאלה, לעבוד עם מכחול ביד. תחילה עליך מעט zatonirovat' צבע בשלה מקומות כך שכן לא "כתמים בהירים. לאחר צביעה progruntovannyh מושבים צריך להיות רכב צבועים בצורה אחידה. המכונית צביעה דורש פעולה מתחשב וברור. ציור "שלב נגמר, להמשיך לשלב הסופי, המסומן"הסופי". "לסיים" שלב כולל ייבוש, וזה ביצעו מצלמה מצוידים במכוון. תנור ייבוש מצויד עם חימום רכיבים התומכים הטמפרטורה האידיאלית עבור ציור ואוורור טוב כדי להסיר אדים מ צבע. ניתן גם לשכור את החדר הייבוש בזמנו. אם לא נמצא את החדר הייבוש, באפשרותך להשתמש מוסך מצויד מתנורים והתקני חימום, אבל שטח תדירות שוב חשוב מאוד כאן. זה סוג של כל. רוצה מייעצים לך להשתמש א תחל שמשות של המותג אותו לא לקבל דחייה אחת אחרים. בהצלחה לך את העשייה ואת התקווה כי החומר שלי יהיה שימושי עבורך

איך לא לטעות בחישוב מחיר בעת בחירת הצמיגים?

מסתכל חלונות ראווה, סוכנויות רכב המגישה קיץ ולא חורף צמיגים, העיניים שמח. מאות יצרנים מייצגים הקונים עשרות דגמים שונים של צמיגים. באפשרותך לבחור כאופציה יקר, צמיגים המקומי או קוריאניים זולים מאוד. עם זאת, נהג לא מנוסה יכול להתבלבל כאשר תבחר. כיצד לקנות איכות "גומי", לא משלמים יותר מדי כאשר סכומים הנפלאה הזו? יש לציין פעם אחת בזה צמיגים יקרים מציע היום מספר גדול של יצרנים. הטיעון העיקרי להיווצרות של ערך מותג ואיכות.

צמיגים נבחנים בתנאים קיצוניים ביותר, וכן אפילו מירוץ עוקב אחר. זה בשביל כזאת מכונית באיכות גבוהה, ייצוגי מחזיקי לשים סכומים ניכרים. ואם צמיגים פירלי, גודייר, ברידג'סטון, מישלן או קונטיננטלית יעלה ב מאות, ואף אלפי דולרים, הקוריאני היצרנים מציעים את המוצרים שלהם במחיר נמוך יותר. במקרה הזה אנחנו לא מדברים על מוצרים סוג ב'. פשוט הכיבוש של המקטעים מחיר האמצעי והתחתון אינם מחייבים השתתפות מירוצים ואירועים אחרים. המובילים בשוק המאורגן למען תמונה. כל הצמיגים הקוריאני יש איכות טובה. אותו Kumho Hankook, קופר, ההצעה הרבה דגמים במחירים דומה עם המחירים של צמיגים המקומי מדדי איכות שלהם לפעול טוב יותר יצרני רוסיים רבים. כתוצאה מכך, עבור מכונות זולות ניתן לבחור הרבה דגמים צמיג המקטעים מחיר האמצעי והתחתון. כמובן, יוקרה אוטומטי מוצרי איכות דומה לא יעבוד. עם זאת, בעלי המכוניות, העלות של רכבי שאת הסכומים נפלאים סביר להניח להרות על דברים של מה בכך כמחיר על הצמיגים.

כיצד לבחור צמיגים ב סנקט פטרבורג ו גלגלי המכונית שלך

איך לבחור צמיגים ב סנקט פטרבורג ו גלגלי המכונית שלך?. יש הרבה אמונות-זה התחיל עם הוראות היצרן, איפה בדיוק הממדים המותר לפי מרשם של גלגלים, צמיגים, נסיעה, הסוף על השכן רקוב פרספקטיבה "קבוצה", אשר עשויים להכריז כי לאחר התקנת "אבטיחים" עם טיסה העצום המכונית שלו "נעלמו". בואו נסתכל על הבעיה עם ראש פתוח. לאן הוא נלקח לרשימת הוראות היצרן של מומלצים צמיגים וגלגלים? לוקח אותו מ חישובים הנדסיים, ישירות בתיקו עם קינמטיקה של ההשעיה של המכונית. הכל נלקח לתוך חשבון את העומס על האלמנטים שידור, מאפייני נוחות מקובל, הכוח הכידון, וכו ', ואת כל זה מגובה על ידי בדיקות. מסיבה זו, לא בוטח derogations דעה כלשהי של צד שלישי מן ההוראות תמיד אסון, כי התיק נוגע לא מזיק "התנפחות" בסלון, ואת הבסיסי ביותר -יכולת ניהול.

טוב, אם חירום גלגלים וצמיגים יהיו הרסניות על המכונית, לא בשבילך. לאחרונה מצאתי אצל גבריאל חמו אוזן קשבת . אז לפני שאתה קונה צמיגים וגלגלים פטרסבורג, מחדש לקרוא את ההוראות, לקבוע את האפשרויות. ב מקרה קיצון, בחנות המקוונת שלנו של צמיגים ודיסקים תעזור סלרס-יועצים. ניתן לרכוש צמיגים גלגלים פטרבורג במחירים נמוכים המחירים ב- PoKolesam. Ru. נסתכל על האפשרויות הסבירות. הראשון הוא הגודל המינימלי גלגלים וצמיגים המכונית שלך, בתצורה זו קביל. במקרה זה, יכול לחסוך כסף, וכן במקרים מסוימים לשפר את הנוחות על-ידי התקנת צמיגים גלגלים עם פרופיל גבוה עם להבטיח כי הם לא יהיו דבקים האלמנטים קשת ומתלים.

זה עשוי להיות אופציה אם הרכב מופעל בדרכים המשובשות. רס ן במדויק רק לוודא להתאים אותם צמיגים וגלגלים לבחירת שלך, כמה שיותר מכוניות זרות מידות ברקסים שונים בהתאם המנוע. זה יכול לקרות כי הקוטר של הדיסק הוא פשוט לא מספיק כדי להתאים את מחוגה. האפשרות השנייה היא לבטל אקסטרים-מקסימום גלגלים גדולים, פרופיל נמוך קוצים. בהחלט אסתטיקה כאן על אוויר-המכונית בבירור יהיה "מוצק". אבל לעתים קרובות על חשבון משאבים כמו צמיגים ודיסקים. פירס נמוך גומי על הכביש-צמד רעים קלי קלות. עלולים לסבול דיסק-המדרכה, להיט, ו…. כתוצאה מכך לקבל גלגל חדש. ומגבירה המחיר, כפי שאתה יכול לדמיין, זה בפרופורציה הקוטר. בנוסף, ייתכן כי סטפני לא להיכנס. הקצאתי המקום שלה, ואת הצורך שלה לתת "dokatke". גם לא מאוד פתרון מעשי, inimitably מן צמיגים נקודות. אפשרות שלישית היא הקלה ביותר. שימוש זה גודל גלגלים וצמיגים, אז הוא היה רוב נפוץ עבור דגם הרכב שלך. במקרה זה, בהחלט לא יהיה שום בעיות עם הבחירה של דיסקים, לא עם מבחר של צמיגים. יתר על כן, אפשר לומר כך אופן הפעולה של מכונות (נוחות, טיפול, מרחק הבלימה) האם את האיזון הטוב ביותר של כל התכונות.