10 שלב בעבודתנו הוא יעיל יותר

במקום העבודה, מאורגן ונקי, 1-10: כל דבר על האתר שלך, ומקום לכל דבר. זה קל מאוד. מדבר ראשון בבוקר, הכל אמור להיות מוכן לתפקד כראוי. אולי יש לקוח מתקשר מוקדם ולהיות מוכנים ליידע אותך כראוי. העבודה סדר וארגון הם הקדמה יעילות רבה יותר. תארו לעצמכם כאשר העבודה הפנים לציבור, כל מי שנכנס חנות ולראות שהוא מלוכלך אוהב, נותן תמונה גרועה של המקום והאדם לשרת אותנו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. לנו זה הוצג כדאי ככל האפשר, כי זה מעורר את הרצון לרכישה של הלקוח שלנו.

2 אכפת מצגת אישית: במיוחד אם אתה עובד על פניה לציבור. אתה חושב שאתה רואה. אתה כמו נציג של החברה, אתה? חייב להתאים לתמונה שאתה מצפה ממך את מורו. לאחרונה מצאתי אצל רב של צפת אוזן קשבת . מצגת טובה של עצמנו בפנים צריך לזנוח לעמיתים. 3. לבצע כל דבר הזמנתך: זאת אומרת, מה קודם למה. פעמים רבות החל לעבוד עם מה שאתה רוצה יותר שכן הוא לא יותר נעימה, להשאיר את הסוף מסובך יותר, אנחנו חייבים לקחת בחשבון כי מוקדם אנו יהיה רענן כדי לפתור קשיים, בשעות אחר הצהריים.

לא אכנע עם היעילות זהה. 4 – לוקח תכנון בדיוק על סדר היום יומית שלך: לרשום את כל מה שיש לך לפתור, את הביאורים שעשויות להתעורר במהלך היום. טכניקה טובה היא ליצור רשימת משימות כדי לבצע וכן פעם ואן עושה ללכת אותם ומבטל את סדר היום. באפשרותך גם להגדיר צו לפי החשיבות הפעילויות לפתח. 5 – זו המילה שניתן ללקוח: אנחנו תמיד צריכים לתת ללקוח מה הם באמת מציעים. אם מתעוררת בעיה כלשהי, הדבר אינו אפשרי, עדיף לתת להם הסבר, למרות שהם לא ביקשו זאת. 6. לארגן את עצמנו סביב הטלפון ברובם נעשה לנו חסר כאשר זה בא להתייעץ עם הלקוחות שלנו. מאוד מעצבן עבור הלקוח והוא נותן את הרושם של להיות מאורגן העובדה להיות לקטוע את השיחה כדי למצוא מידע ספציפי. מומלץ שיהיה בהישג יד, מחירון, מציין משלוח, היום הכי טוב להיות ממוחשב ולהתייעץ זה עם מסוף שלנו. יש נייר שימושי עבור ביאורים. 7 -. חייבים להקשיב ללקוח כדי שניתן יהיה למכור את המוצרים שלנו. להקשיב מה שאנחנו אומרים, אנו מגלים את צרכי הרכש שלהם, לייעץ לכם איזה מאמר שהכי מתאים לזה. אם מרוצים העזרה שלנו בפעם הבאה שיש לך צורך לעשות שימוש אותנו או יותר טוב. 8 להיות בעל ידע של המוצרים שלנו. כאשר אנחנו יודעים טוב יותר המוצרים שלנו, אנו יכולים כדאי ליידע את הלקוחות שלנו, יהיה יותר קל למכור אותם. ידע נאותה של המוצר משדר ביטחון ואמינות ללקוח. 9 הופך ביאורים כשאתה מדבר עם לקוח, ספק או מתי שאילתה. זה דרך של הימנעות בלבול, שכחה. כשאתה מתקשר כדי ליצור שאילתה, בעת הזנת כל השאלה נתונים את השם של מי נותן לך מידע. זה יהיה טוב לאמץ את ההרגל את ההערות להיקשר עם בעיות שבהן אנו עוסקים. 10 לוחות עופרת של שליטה של לקוחות או אנשים שלא ביקשו לך מידע: להיות מערכת טובה של ייעוץ. נוכל להשתמש בזה. בתור מסד נתונים, אנחנו יכולים לפלח זה לפי גיל, מין, מקום מגוריו תמיד שאנחנו יכולים לעיין בהם. כשאנחנו צריכים אותם, כדאי לשים לב לתאריך האחרון היה להם קשר והסיבה על היעוץ.