10 רעיונות כדי למשוך מבקרים לאתר האינטרנט שלך

הרעיון Nro. 1. על האפשרות כי אנשים להירשם בחינם לעלון האלקטרוני שלהם באמצעות מנוי מרצון. תוכלו לראות כי כל יום מספר גדל והולך של ידיעונים אלקטרוניים, ולכן תצטרך לתת תמריצים נוספים כדי לגרום לאנשים מנוי זה. על ספר דיגיטלי? דו ח? או תוכנה אולי? צור-עלון אלקטרוני על-ידי הפול מנוי יאפשר לך להיות בקשר קבוע עם קהל היעד שלך.

עלות ההפקה אחד מינימלי, מכל הוא כי זה מאוד קל להפעיל אחת. בכל פעם אתה מתקשר עם המנויים שלך, יש לך פוטנציאל לשלוח אותם באתר האינטרנט שלך, להגדיל את התנועה לעמודים של המוצרים או השירותים שאתה רוצה לקדם. בנוסף, לאור העובדה תהיה בקשר קבוע עם אותם, להיות מזכירה לו של הקיום שלך בסופו של דבר יפיק אמון ואת האמינות הדרושה שאתה קונה. הרעיון Nro. 2 של התוכן מבקרים חינם. התוכן שלה (מאמרים, ספרים, וכו '.) הם יהיו יותר אטרקטיביות למבקרים, אם הוא מציע להם חומר עדכני ומקורי. אפשר גם לתת האפשרות לאשר כי אנשים לפרסם אותם באתרי אינטרנט בהתאמה שלהם או בידיעונים שלהם. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. אל תשכח, למרגלות המשרד, איפה זה מציב את פרטי היוצרים שלך, באפשרותך למקם את כתובת אתר האינטרנט שלך.

אסטרטגיה זו תאפשר, מקורות התנועה תזרים קבוע באתר שלך. ההמלצה שלי: מאפשרת לאחרים להפיץ את המאמרים שלהם, בתנאי שלא לשנות אותו לכבד זכויות יוצרים לבין לתת קישור \"חי\" לדף שלך. הרעיון Nro. 3. ליצור ספריה משאב בתוך אתר האינטרנט שלך. יש באפשרותך לכלול הדעת או קישורים ספרים אלקטרוניים, ידיעונים, אתרי אינטרנט, וכו '. אם האנשים שמוצאים את מדריך הכתובות שלך למצוא ערך, יש אבטחה זה יחזור שוב ושוב לאתר האינטרנט שלך. הרעיון Nro. 4 לתת למבקרים ספר דיגיטלי. באפשרותך לכלול הפנים של פרסום אותו לכיוון אתר האינטרנט שלך. . תן לאחרים למסור את הספר שלה אתרי אינטרנט. אם אתה לא רוצה לקחת את הזמן כדי לכתוב ספר בעצמו, לאסוף מאמרים של מחברים אחרים, מבקש רשות לשחזר אותם וליצור ספר דיגיטלי משלך כדי לתת למבקרים שלך. זה יש הפוטנציאל להתפשט כמו וירוס, מאז בבטחה את הספר יותר מאשר אחד מציעים של אתרי האינטרנט שלהם לרשימה של מנויים מהמצגת. ספרים דיגיטליים או הידוע גם בשם ספרים אלקטרוניים, הם כלי מצוין להפצת. הרעיון Nro. 5. לארגן שיעורים או סמינרים באינטרנט \"חי\". הרצאות אותם יכול להתבצע בקול צ'אט חדר או להשתמש באחת הוועידות מערכות שמע זה מתחיל ללבלב ברשת. עצם הרעיון של מתן מידע \"חי\" בהחלט יגרום לאנשים ללכת לאתר האינטרנט שלהם, ויסייע לך כדי למקם אותו לך ולחברה שלך כמומחה בנושא. אל תשכחו להזמין אותם כדי להירשם לידיעון שלך. זכור: כסף באינטרנט ברשימות, אם זה עדיין לא התחיל לבנות אותם, אתה מאבד זמן וכסף. הרעיון Nro. 6 לארגן תחרות. בטקס פרסי חייב להיות משהו של עניין וערך למבקרים. אנשים הנרשמים כמנויים על המתחרים שלו יחזור לאתר האינטרנט שלך כדי לראות את התוצאות. הרעיון Nro. 7. לאפשר למבקרים שלך להוריד את התוכנה (או משהו דומה) ללא תשלום. אפילו אתה יכול להפוך חלק באתר האינטרנט שלהם, ספרייה של משאבים פנויים. אל תשכח את התוכנה או חומר אחר אשר תיתן עם פרסום משלך. הרעיון Nro. 8. מציעים שירותים ללא תשלום מאתר האינטרנט שלך. דוגמאות: הכללת שירות במנועי חיפוש, פרסום תיקון טקסט. השירות -. כמובן – להיות שימושיים לקהל היעד שלך. הרעיון Nro. 9 מציעים ייעוץ חינם למי לבקר באתר האינטרנט. זוהי אסטרטגיית מעולה כדי ללכוד לקוחות פוטנציאליים \"חם\". באפשרותך להציע ייעוץ זה באמצעות דואר אלקטרוני, באמצעות הטלפון או בכל האמצעים. משהו כמו \"15 דקות ייעוץ חינם\". אנשים תשקול את ההצעה הזו כמו משהו בעל ערך, במיוחד אם זה לוקח בחשבון כמה מומחים ייעוץ המחירים גבוהים מדי. הרעיון Nro. 10 ההצעה שלהם המבקרים חברות חינם במועדון וירטואלי. לרתק אנשים מרגישים כי הם משתייכים משהו. מי מנוי למועדון שלו גם לקבל ידיעון מיוחד עבור חברים בלבד. האם ברצונך ללמוד עוד אודות כמו יצירת יותר תנועה לאתר האינטרנט שלך? ואז לבקר אותנו.