תרופות טבעיות – מעיין הנעורים לעור

בעוד אין אפשרות לשלוט בתהליך הזדקנות פנימית של העור המתרחשת כתוצאה לשים בוגרים, באפשרותך לשלוט על האופן הזדקנות העור שלך! משמעות הדבר היא הסוג של ההזדקנות כתוצאה של חשיפה לגורמים סביבתיים כגון השמש, זיהום יכול להיות נשלט! קמטים עמוקים במצח, קמטוטים סביב העיניים ואת הקווים סביב הפה, שינויים בפיגמנט העור, שבור נימים וורידים עכביש כל תוצאה של הזדקנות, ניתן להימנע. הדרך הטבעית אותם שימשו ברפואה המסורתית במשך אלפי שנים לתמיכה עור בריא, גמיש ומוצק. יש הרבה מה שאפשר לעשות כדי לתמוך עור בריא. להימנע אזורים של זיהום אוויר, עשן סיגריות יכול לעזור למנוע הפירוק של הקולגן בעור. לענייננו, חברת טבע הוא הכתובת בשבילך. חשיפה לשמש הוא מספר אחד האויב – וגורם יומי ללבוש (גם כאשר אתה לא הולך לחוף הים!). אלכוהול במתינות באפשרותך לצמצם קמטים המינימלי והפנים טבעי שוטף עדין יכול לעזור לנקות את העור של תאים מתים משטח. צמחי מרפא גם הוכחו כדי לתמוך את העור עם יכולות של גורף רדיקלים חופשיים ובעל תכונות נוגדות חמצון. שקול.

זה משפר את הביצועים צליל של רקמת האפידרמיס והעור, ובכך מעודד עור בריא צעיר. תרופה זו מכילה ריכוז גבוה של מזון צמחיות כדי לשפר את גוון העור, לבהירות מראה טרי, בריא. החומרים המשמשים זה. * ספירולינה מכילה חומצות, tocopherols ו- phenolics בטא קרוטן, אשר ידועים שהפגינו תכונות נוגדות חמצון * שן האריה היה נפוץ בשימוש הרפואה האינדיאנית, והוא נמצא בחלקים רבים של העולם היום. הוא מכיל עקרונות מרה, הוא מקור עשיר מאוד של ויטמינים ומינרלים, לרבות ויטמינים A, D, C, B, ברזל, סיליקון, מגנזיום, אבץ, מנגן. הוא ידוע גם עבור תמיכה טבעית מאזן נוזלים בגוף. שן האריה הראו גם על-ידי נספח תכונות נוגדות חמצון * ספיראאה שימש מאז ימיו של היוונים הקדמונים. הוא עשיר במינרלים, במיוחד סיליקון, אשר היא חלק חשוב של כל רקמות החיבור בגוף, כמו גם את העור.

מחקר גילה שכי ספיראאה יש היכולת לטאטא רדיקלים חופשיים ידוע להשפיע לרעה על בריאות העור. * רוזמרין ידועה המודרני טוניק ו נכרי למפעיל מלא. מחקרים הראו גם כי הרוזמרין יכול להיות מועיל עבור תכונות תאי הגוף לגבי החמצון של תאים. * קאלי sulph 6 X הוא ביוכימיה מלח תומך חלוקת חמצן דרך הגוף, כל תא בודד ועוזר לשמור על בריאות כל קרום התא, תמיכה לתהליכי הרגנרציה הטבעית של העור. קאלי. Sulph הוא גם יתרון גדול בהתחזוקה של עור בריא. * אבקת 6 X משמש לטיפול העור, כמו עור ירודים.