תעשיית חוץ

לאלו המכירים מקרוב בכלל אני ממליץ להוריד מדריך קצר מיקור חוץ לדיון על כמה מונחים ספציפיים להכיר מספר מאמרים תחת מידע "עם כותרת מיקור חוץ או לא מוכר מיקור חוץ "תעשיית מיקור חוץ – עובד ליישם פונקציות עסקיות (ניהול תהליכים, אחזקת ציוד, וכו ') על חוזים ארוכי טווח (יותר משנה). זה סוג של מיקור חוץ הוא לעתים קרובות בביקוש מפעלי תעשייה גדולים, כגון נפט וגז. ככלל, מיקור חוץ היא המתעוררים תכנית תקן תעשייתי (פשוטה מאוד): החברה תמריץ התפוקה של כל שירות הייצור למיקור חוץ של המכרז על עובדי חוזה מתפטר להעביר התעשייה ספק (ה) של תהליכים עסקיים (כתובות) בוצע על פי חוזה עם על היתרונות והחסרונות של מיקור חוץ מיקור חוץ כבר נכתב הרבה, זה לא הגיוני לחזור על עצמה, אז בואו ישר ללב העניין. מאמר זה ייחשב כלי המסייע לבנות כהלכה מערכת היחסים בין הלקוח לקבלן מיקור חוץ. אחד הנושאים המרכזיים ראש ברמה המבנית מכונאי אמן או יחידת הכוח העיקרי הוא לקבוע את התקציב הכרחי לשמירה על ציוד כפוף לארגן תיקונים ותחזוקה בהתאם לדרישות רגולטוריות. לצפות את התקציב במהירות ובדרך כלל עם נתון דיוק, ואם על מיקור חוץ בדרך כלל זה היה מספיק כדי לחשב איש שעות וחומרים, וכל דבר אחר עשה את הכלכלנים, אז למיקור חוץ על מנת לקבוע את התקציב הכולל של רובל על פי המאמר "מיקור חוץ". כדי לחשב את התקציב הדרוש ציוד אמין תחזוקה הזמנים (BPD או אנלוגים שלו).

כדי לקבל לוח זמנים אמין של BPD דורש כי התהליך היה, לכידת מידע אודות המצב הנוכחי של ציוד בוצע עם תדר זה הכרחי. ככלל, במפעלים גדולים, כגון נוהל מחייב הזנה יומיומי של מידע שוב ושוב. לכל היותר חברות גדולות עכשיו התקינו ERP ו EAM מערכות, אשר מספקים הזדמנות כזו, אבל זה לא מיושם. למה זה קורה? כי יוזמי התקנה של מערכות אלה לא חנונים, וכלכלנים. בנוסף, כאשר הנהגת התוכנית היא לתקן אותם רמה, אז זה לא, זה משאבים וכסף זה צריך להיות מוצדק. לכן, כאשר באופק מופיעה ספק, ואיתו מגיעה התקווה להביא את מערכת שירות רגיל תקציב הערכות עם דיוק מספיק. רק למטרה זו, ספק התקיים בשוק כמוסד מוסמך עתירי משאבים אשר נוכחותה התוכנה הנדרשת, ומוכנים להזיע לבנות מערכת. ארגונים מעטים, אבל הם.

ועוד נקודה חשובה נוספת. הופעתו של מיקור חוץ כזה זה לא אומר שהעובדים של המכונאי הראשי של מחלקת כוח הראשי יעבוד קל ופשוט. להיפך, המערכת צריכה ליצור את המשאבים המכריע של הלקוח, כפי שהם יוצרי והמחוקקים של מדיניות טכני בחברה. והם צריכים להניח את היסודות של המערכת בבנייה מאוד בקפידה במסירות. וזו עבודה גדולה מאוד. הפונקציונליות של המינימום חייב להיות מוצר לדעתי היא: מרובת משתמשים ברשת המוצר, אשר יעבדו את הקבלנים מכיל הלקוח מעודכן כל הזמן לשמור על הציוד באתר מקובצים לפי חנויות, משרדים, סניפים של תהליכי ייצור, וכו 'ustavnokam האם אלגוריתמים מקוננות לתכנון זה תיקון ציוד ושירות, המאפשר תיקונים לתוכנית לכל תקופה יש בסיס מסמכים הנורמטיבי שבו מבוצעת תחזוקה שוטפת, תוך פירוט: אספקה חומר המחיקה כללים, במינוח והעלות המעודכנת, תקני עבודה, רצף של פעולות טכנולוגיים, תנאי המבצע בטוח יש tsennobrazovaniya הליך מקוננות בה אתה יכול למצוא תוכניות לכל תקופת זמן יש את כל הממשקים הדרושים לייבא ולייצא רק את המינימום. מקסימלי נקבע לפי מידת מיקור חוץ מיומנות הטיסה קבלן דמיונו. תכנית המוצר יכול לשמש את הלקוח כמו חופשי כערבה של מערכת יחסים טובה וארוכת טווח עם קבלן ו המשתלם. בדרך כלל זה את המוצרים של החברה שנועד siami עצמו מאפס, או מודולים שנרכשו והותאמו של תכנות מונחה עצמים.