תכנון מחדש חלה על משאבי אנוש

הדינמיקה של תרחישים כלכליים המדגם הנוכחי לחברות שהוכנו, לא רק כדי ביעילות להשתתף בהם, אך ליצור אותם, בזכות התחרותיות שלה, להנהלה כי כבר מסוגל לבחור, ניהול ההון האנושי של הארגון שבו הוא מספק את השירותים שלו. זוהו עם הנדסה מחדש זה נותן לך כל הפעולות שעליך לבצע כדי להשיג תוצאות טובות. זה מזמין כדי לנתח את חשיבות התפקיד של תכנון מחדש לקראת משאבי אנוש, שהן בטווח הארוך מוטיבציה, עבודתם ולהבטיח פרודוקטיביות טוב. מה הוא תכנון מחדש, מה כרוך? על-פי יעקב רודריגס רפאל: תכנון מחדש של לה מורכב עיצוב או בהשקעה מחדש, מבנים, תהליכים עסקיים, ואמונות, עיצוב, התנהגות ארגונית, ספורט. תכנון מחדש מפיק שיפורים משמעותיים באיכות של הארגון. לדידו, כדי Champy ג'יימס, מייקל המר: ותוצאה הוא הגרסה הבסיסית מתימטיים תהליכים רדיקלי כדי להשיג שיפורים משמעותיים אמצעים קריטיים עכשווי של ביצועים, כגון עלות, איכות, שירות ומהירות. הגדרה זו מכילה ארבע מילות מפתח: 1.

יסוד: לבצע הנדסה מחדש יש צורך לבצע את שאלות יסוד של החברה, איך זה עובד. מדוע אנו עושים מה אנחנו עושים? מדוע אנו עושים זאת בדרך זו? שאלות אלה דורשות לבחון את הכללים טקטי ואת ההנחות אשר מניח את הפעולה של העסק. רדיקלי 2: קיצוני לעצב מחדש אמצעי להגיע לשורש הדברים, לא בצורה שטחית; היא אינה לשנות או לשפר, אבל שינוי הבסיס לתהליך. החיזיון 3: תכנון מחדש אינו אודות שיפורים שוליים או להגדיל אותן אבל כדי לתת בקפיצות ענק בביצועים, לתת מהדורות 360 °, לא של 10 ° או 20 °. 4. לעניות דעתי טבע יכול לקבוע . תהליך: היא מילת המפתח, ארגונים רבים הם שכיוונו משימות, עסקאות, אנשים, מבנים, אבל הם לא בכיוון לתהליכים.

תהליכים הם קבוצה של פעילויות לקבל קלט אחד או יותר, ולא ליצור מוצר בעל ערך עבור הלקוח. לזכור, כי המשאב האנושי הוא גורם מרכזי להצלחה של כל ארגון, עם הביצועים של כל אחד מהעובדים שלהם מה חשוב כך מוסד זה מקבל את מטרותיה תחרותי בשוק; מצב זה עלולה להיות מוגבלת על ידי ביצועים ירודים של עובדים, הבאת כתוצאה מכך הביצועים נמוכה של הקבוצה, הדורשים פתרונות באופן מיידי. בדיוק, ולכן יש תכנון מחדש המבקשת כדי לשפר את הביצועים של כל העובדים, כלומר נפרדות ביצועי הוא היסוד לביצועים קולקטיבית, מאז כל הגישות המציע תכנון מחדש כדי לשפר את ארגוני צריך צוות של ביצועים גבוהים בביצועים שלהם כך אשר מתעוררות מטרות הצפוי על ידי כל התהליכים מיושמים. אל מול הצורך מוסמכים הפרוייקט reengineering מבקש לשלוט: הצורך קישור להכשיר את מיקום מחדש של כוח אדם שהועברו occupationally מחדש חלקים של הארגון למשוך או לייעץ החשיבות של משאבי אנוש עבור עושה את ההצלחה של תכנון מחדש של הפרוייקט, אזור זה חייב לקבל תשומת לב מן ההתחלה של זה. ההשתתפות של אנשי המחלקה שיכול לסייע בזיהוי בעיות בעוד זמן כדי לתקן אותן, מבלי לעכב את הפרויקט, מספק גם מידע הקשור תבנית אנשי ולעזור לעצב מחדש של תהליכים עסקיים. %d7%a7%d7%99%d7%a2%d7%94-%d7%91%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%a2-%d7%a6%d7%9e%d7%99%d7%97%d7%94-%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a7/ar-BB17fX0e#image=7'>בזן. רצוי כמובן מאוד כי תהליכים חדשים תואמים מדיניות חברות כוח אדם. אם בתוך מחלקת משאבי אנוש לחברה התמחות בפיתוח ארגוני, אלה עשויים להיות שימושיים בעיצוב של התהליך העסקי, בכיוון של היבטים של יישום. כאשר תהליך reengineering מתחילה לטפל את ההיבטים של כוח אדם, הערך של ההון האנושי ייקח משמעות חדשה; יתעוררו המצפון כי המפתח עבור מאמץ reengineering מוצלח הוא כוח העבודה אשר יהיה כוח אדם יהיה אחראי על הפעילות של ביצוע העבודה של הפעולה החדש. מסיבה זו אין עיצוב לא ניתן ליישם אם יש התנגשויות עם העובדים. פרוייקט reengineering לקישור צוות תהליך חדש צריך לטפל. התוצאה צריכה להיות עובדים בעלי הכישורים המתאימים עבור המשימה החדשה שהוגדרה. הטלחה, צריך לתרץ גם כמות המציע, כי לפעמים יש צורך לצמצם אותו. כל זה מוביל אל מחלקת משאבי אנוש חייב לבצע את הפעילויות הבאות: 1. הגדרת תפקידים ומיומנויות 2. הגדרת ארגון חדש 3. מיקום מחדש של צוות 4. הדרכה, הסבה 5. לסווג מחדש 6. יישום השינויים המצב שהוצבו על-ידי מחלקת משאבי אנוש חייבים לשלב את כל שלהם אזורים (גיוס, בחירה, אינדוקציה, פיצויים, הטבות, אספקת בטיחות העבודה בתעשייה ואחרים) כדי להשיג הצלחה פרוייקט זה. * מקור: כסא של נושאי ניהול, פונה האזור לתואר שני. תוכנית ניהול עבור בעיות איכות ויעילות כיסא המינהל ונצואלה, בית-הספר ניהול, פרצופים, UC.