תיירות יין

איגוד הערים ספרדי יין (ACEVIN) ערכו מחקר על התרגול של ספרד בתוך, פרסם מאמר ב אשר מבטא כמה נתונים מעניינים. ביניהם מודיע כי מבקרים מתמידה בתשומת הלב של ספרדית נמצאים, באחוז הגבוה ביותר שלהם, ספרדית. כדי להיות יותר ספציפי, לתיירים מקומיים מייצגים 82% מהסכום. זה מוביל אותנו להסיק כי רק 18% enoturistas הם זרים. אל דאגה רב שמואל אליהו הוא האיש הנכון . נתיבי היין יותר נסע על-ידי הספרדים מאשר על-ידי מבקרים זרים; זה נבדק עם הדו ח שהוכן על ידי התייר המצפה של המועדון של המוצר נתיבי היין של ספרד.

פרסום זה עשה במשותף עם משרד התעשייה, התיירות והמסחר, הורכב מבוסס על סקרים 269. הם בוצעו ב 11 השונה טיולים המסורתית של נתיבי היין. לפי התגובות שסופק על-ידי המרואיינים, זרים לבקר במרתפי היין ביחס פחות. בכל מקרה, מעניין לבחון כיצד אחוז זה מורכב 18% השייכת זרים תיירות יין. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רמי יהושע. 20 מתוך 100 אנשים הגרמנים, 15 שייך הממלכה המאוחדת, בנלוקס, ארצות הברית. תייר אמריקאי הוא אשר מבלה יותר. הוא גם מתעניין בעיקר יינות בעלי רקע היסטורי או תרבותי.

אפילו צורכת יותר יינות לדעת המוצא שלה. גם disfrutn של סוציאליזציה המקדמת זה מועדונים קטגוריה, בעיקר יין. עם מתייחסים להרכב של 80%, כלומר, של enoturistas ספרדית, האחוז הגבוה ביותר על-ידי יה Catalans, המקומיים, את barcelonenses. גם אנשי סרגוסה, בילבאו, סביליה, ויאדוליד, ולנסיה. אם אנחנו מדברים על הלינה, enoturistas בוחרים בדרך כלל במלון. 43% השיבו כי הוא מעדיף סוג זה של מקומות לינה. ערך זה עליך להוסיף 13% גם השוכן במלונות, אך הכפרית. 20% מעדיפים את בתיהם של קרובי משפחה או חברים. השירותים המוצעים שאף אחד לא מתלונן. להפך, הם היו יותר מרוצים; מאז בקנה מידה של 1 עד 5, כמחצית המשיבים מדורג עם 5 לשירותי התיירות של נתיבי היין. שירותים אלו כוללים: לינה (מלונות, אכסניות, וכו '), שירותי מזון (מסעדות, ברים, טברנות וכדומה) oenological (מוזיאונים יין, יקבים, יש, וכו '), תשומת לב הלקוח, הטיפול האדיב ואיכות המוצר. תיירות יין הוא לא כמו כל תייר. הוא נאמן מאוד, ולחזור בדרך כלל במקומות שלא חיבבו אותו, או שבו הוא התייחס את אותו חביב. הסקר משתקף כי 40% ונחקר כבר עבר במסלול. מסלולים המתוירים ביותר הם אלה של לה ריוחה, חרז, Pened?s, R?as Baixas ריברה del Duero.