שלוש סיבות לשימוש בבלוג כדי שפר את העסק שלך

הקמת עסק יכול להיות משימה קשה. אתה יכול לשים מאות שעות של מאמץ להיכנס לעסקי, אבל אם אין לך נוכחות משמעותית, לא תצליח. בעלי העסקים של היום (עבודה פיזית) הם מבינים הבלוגים לנהיגה עסקים. בלוגים נחשבים בדרך כלל מקומות כדי לבטא את עצמם ולתת דעות אישיות. האמת היא כי בלוגים הם גם מקומות טובים להגיע ולשלוח הודעות חברה, אתר אינטרנט, מוצרים או שירותים. ישנן מספר דרכים לעשות הסוג כזה של בלוגים. הדרך הטובה ביותר לפרסם את החברה, אתר אינטרנט או עסקים באינטרנט הוא חלק הבלוג של אחרים. את יכולה לכתוב מאמרים איכותיים (post) את העסק שלך ללא הצורך של בעל הבלוג.

מנסה למצוא בלוגים השייכים לעסק באזורך שוק. זה יעזור לך להתחיל. עם מיליוני בלוגים שם בחוץ, תוכל למצוא אחד בלי שום בעיה. בחר לפרסם את כולן, או בחירת המעטים שיש פעילות רבה יותר. ואז להתחיל בפרסום בהם קבלת הרשאה של מנהל האתר או בלוגר. כאשר אתה עושה, תוכל לראות תוצאות חיוביות.

אם אתה מרגיש סקרן לגבי איך ניתן להגדיל את העסק שלך, אלה שלוש סיבות: שם מהיר והכרה הדרך המהירה ביותר כדי להפוך את העסק באינטרנט, חברה או אתר אינטרנט שם לידיעת הציבור היא לבחור קבוצת (שוק). אם ברצונך לקבל את שם החברה שלך כדי להיות מוכר על ידי גברים כמו דיג, ואז אתה יכול למצוא בלוג העוסק בנושא זה. כאשר אתה מוצא שייכות לקבוצה שלך שיווק הבלוגים, לכתוב מידע שימושי ונבון בנושאים השייכים החברה, שירותים או מוצרים. ייתכן כי אתה לא רוצה להישמע כמו פרסומת. חושבים אותך לענות על תגובה פשוט לשים בחתימה שלך באתר החברה. זה צורה עדינה של תשומת לב. לך יש הרבה יותר פוסט על בלוגים, כדאי יידעו את שם החברה שלך בקבוצה שבחרת. כאשר הקוראים לספר לכם חברים ובני משפחה על האתר שלך, אז הקבוצה של שלך הצרכנים יגדל עוד יותר. . זה דרך מהירה להתחיל… יהיה עליך להשקיע קצת זמן. עם זאת, לפחות אתה יכול לבלות שעה ביום. אם ברצונך להשתמש באסטרטגיה זו מיקום פיזי יהיה טוב לבחור בלוג השייכים נושא ספציפי אזוריות במדינה שלך לדוגמה: הבלוג של ארגנטינה שמדברים על גסטרונומיה נהדר עבור מסעדות הם בארגנטינה אך לא עבור מסעדות מקסיקו. דוגמה נוספת היא אם דיג הבלוג מדבר אגם מישיגן ארה ב, זה נהדר עבור דיג מקומי ליד האגם. אין טעם בקידום פיצריה אשר ה ברונקס בניו יורק ואתה לכתוב מאמרים עבור הבלוג פיצה איטלקית, הלקוחות שלך נמצאים בניו יורק לא באיטליה. המלצות של צרכנים, החברה שלך יכולה אפילו לחשוב על שכירת אנשי מקצוע בבלוג החברה שלך. לשלם לאנשים (בלוגרים לנסות את המוצר, ואז שבחו אותו בתוך בלוגים שונים (עשוי להיות בעלי בלוג)). משלם להם לבצע את המשימה, הם יעשו את העבודה שאתה צריך מבלי לבזבז זמן רב. המלצות מן הצרכנים לעבור דרך ארוכה עם צרכנים אחרים. אם אלה בלוגרים מספיק פרודוקטיבית, תוכל לראות עלייה בגלל אסטרטגיה זו (formula). בניית מערכות יחסים חכם עסקים בעלי יודע כי הם יכולים ללכת רחוק עם העזרה של אחרים. דרך נהדרת להתחבר, ליצור קשרים עם חברות אחרות היא דרך הבלוג (לעצמם או לאחרים). אם אתה כותב קבוע בבלוגים זה יהיה להגדיל את הערך של העסק המקוון שלך אם הם רואים כי אתה נותן עצות, הם מעריכים יותר עבודה איתך… עובדים יחד לספירה, זה רעיון נהדר. ניתן להחליף את שטח פרסום עם בלוג נוסף ללא עלות, אם תרצו, החלפת קישורים זה נקרא גם. אלה הדברים הגדולים יכולים לעשות עסקים פיזים או בעלי עסקים באינטרנט, קל להגיע בבלוג או באתר שלך. כפי שאתה יכול לראות, בלוגים יכול להיות דרך מצוינת לעשות עסקים. הם אולי נראה כמו פרסום, מטעות ו זה במובנים מסוימים. עם זאת, זה פרסום חינם זה בדיוק כמו פרסומת בטלוויזיה. זה הופך קבוצת השיווק מאפשר להם לדעת את שם החברה, המוצרים או השירותים ואני מדי פעם מספק תמיכה. באופן כללי, זה דרך יעילה כדי לחשוף את העסק שלך. כאשר לאנשים יש מושג מי אתה, לא תרגיש בנוח לעבוד איתך. איך מרגיש הרבה יותר טוב את המוניטין שלך, זה ככל הנראה את האמון בך. כאשר אין אחד את המוניטין של כל, הם לא יאמינו לך גם. אז, אפילו אם אתה רק רוצה להשתמש בלוגים כדי לבנות את המוניטין של החברה או באתר האינטרנט שלך, זה יהיה שווה את הזמן שלך. אתה צריך לנסות ולראות איזה סוג של תוצאות אתה מקבל עם הטיפים.