שלוש טעויות שעלולות לגרום לטחורים

כמעט 40% מהאוכלוסיה הבוגרת סובלת מטחורים. ?Estas בביצוע כל שגיאות אלה שלושה תורמים למצב זה? . היום, אני רוצה שתודיע לך על משהו שישפיע על 40% של האוכלוסייה (או יותר) בשלב כלשהו בחייהם. הם נקראים טחורים, הם בעצם דרך דלקת של הורידים סביב פי הטבעת התחתונה של האזור. ?Sangre בנייר טואלט? ?comezon באזור של השנה? ?Dolor עושה בשירותים? . אלו סימנים זה שלך יש לך טחורים, זה לא עניין של צחוק עד כי גם אם הם אינם נפוצים, הם יכולים להיות מאוד מביך. בתרחישים חמורות יותר, יכול גם יכול לבלות כמו גוש מתוך האזור האחורי שלך. אז זה כי ?cuales הן הטעויות הנפוצות ביותר, שתורמים להתפתחות מצב זה? גם אם כבר יש לך אותם היום, להימנע מהפעולות הבאות שלוש טעויות ניתן בהדרגה להבהיר את המצב הזה.

שגיאה #1: אכילת מזון מעובד יותר מדי. זה עשוי להיות קשה להאמין כמה אנשים. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. עם זאת, ידוע כי האוכל המעובד יוצר בעיות עיכול. זה יוצר כמה מחלות אחרות, זה יכול להוביל בטחורים ועצירות. המפתח כאן הוא שכאשר אתה סובל ואני מנסה לרפא את הטחורים שלך, כי לרדת את צריכת הסוכר, מעובדים. שגיאה #2: סגנון חיים פעילים.

לבזבז הרבה זמן על ישיבה יכול ליצור לחץ נוסף על האזור האחורי וזה יוצר אווירה מושלמת עבור יופיעו טחורים אם בשילוב עם גורם כגון עצירות, הריון (אצל נשים). הפתרון הוא לעשות. לא בטוח לשבת לתקופות של יותר משעה אחת, ולא אזכור להתמתח לקדם זרימת דם טובה. שגיאה #3: צריכת סמים מעובד וקרמים. פעולה זו יוצרת את אותה בעיה פוטנציאלית זה מזון מעובד. ישנם גם הרבה סיבים תוספי תזונה המכילים מעובד, אלמנטים מלאכותיים זה יכול ליצור תופעות לוואי במקומות אחרים הבדיקות. בסופו של דבר לא לתקוף או אפילו את שורש הבעיה. הצד האפל אחרים של קרמים מזה כלום היתרון הוא מבזבזים את זמנם, טחורים אחד להחמיר עם חלוף הזמן אם שורש הבעיה לא מתהפך. כדי לנסות למנוע שגיאות שלושה אלה ולתרום לפחות לא טחורים מהחמרה. חשוב מאוד להבין את אורח החיים המודרני שלנו של עבודה משרדית בישיבה, דיאטות של מזון מעובד. == הולי היידן הוא מומחה עצמאי לריפוי טחורים 100% טבעי באמצעות מערכת מהירה המכונה \"נס H\". עבור גישה לאתר ו\/או לקבל את הדוח \"מה 95% מהאנשים הסובלים מטחורים לא יודע…\" דו ח מיוחד:.