רכישת ספרים אלקטרוניים

אם אתה יזם מחפש מוצר למכור, יש לך בהחלט חשבתי על קניית ספר אלקטרוני עם זכויות יוצרים, או אפילו סדרה של ספרים אלקטרוניים עם זכויות יוצרים. למי שלא מכיר מה eBook הוא פשוט ebook כי מועבר לקובץ קוראים אלקטרוניים ישירות מהמחשב. הרעיון הוא גדול, ויש ספרים אלקטרוניים רבים שם בחוץ, אבל יש יותר מדי ספרים אלקטרוניים חסרי תועלת. אם היית מסתכל על 10 מודעות מציעים ספרים אלקטרוניים עם זכויות יוצרים, סביר להניח כי רוב (כנראה 8 או יותר) של מציע מוצרים אלו הם: 1) מאוד מיושן. בתרחיש זה, המוכר בדרך כלל מציעה מוצר הסברה כי כבר מרחפת באינטרנט זמן רב מדי. כתוצאה מכך, המידע הוא בדרך כלל מיושן וחסר ערך. 2) פרסום מסתיר עם תוכן בפועל מעט מאוד.

תרחיש זה הוא גם פופולרי מאוד, והוא החל להופיע הרבה לעתים קרובות יותר. כאן, המוכר שמוכר מוצר חדש (או חדשה כנראה) המידע הוא פשוט סימן לכך מפנה אותך לעשות עוד הצעות. טקטיקת שיווק טיפוסית המשויך eBooks מסכים למכור אוסף של ספרים אלקטרונים בצורה הטובה ביותר עם זכויות רבייה מלא אשר להתרבות (העתקה) ולמכור את המוצר. המונח "זכות יוצרים" נשמע יקר מאוד יזם מתחיל. עצם הרעיון שיש מספר מוצרים שלא תצטרך להמשיך לקנות הוא מאוד אטרקטיבי. עם זאת, במצבים רבים, זה רק תכסיס כדי לקנות את המוצר. ולמה אתה רוצה זכויות רבייה ומכירות של חומרים מיושנים, או ספר גדול של הפרסום? המטרה האמיתית של שיווק באינטרנט היא להפוך את הלקוחות שלך מאושר. ראשית, משום שהוא מוסרי יותר, ושנית, כי לקוחות מרוצים הם לקוחות חוזרים.

כדי להצליח בשיווק באינטרנט, אתה באמת צריך לחזור על לקוחות אשר ערך השירות ואמון את איכות המוצרים שאתה מציע. אז אין שום סיבה ליצור חשד, להפוך את הלקוחות שלך מאושר ותמשיך לקנות, לעשות אותך מאושר! ואיך אתה יכול למצוא "טוב" ספרים אלקטרוניים? לימוד השוק, המוצר, להיזהר לקנות ספרים אלקטרונים (או כל קורס של מידע) לקבלת מידע או חוזרת. אם אתה חושב על קניית ספר אלקטרוני מיוחד, עבור גוגל להקליד שם של ספר אלקטרוני, יחד עם שמו של המחבר ואת המילה "פורום" ולהפעיל את החיפוש. אתה יכול גם לנסות אלו מחרוזות חיפוש נוספים: "ניסו אי פעם" או "אי פעם נעשה שימוש", או "מישהו מנסה" או "מישהו משתמש" גוגל תציג מודעות התואמות לקריטריונים לעיל. רבים של רשימות אלה יהיו בפורומים (אחד מונחי חיפוש). פורומים אלה מכילים לעיתים קרובות משתמשים בפועל (לא מפרסמים) דנים את המוצר. זוהי דרך מצוינת לקבל משוב פניות מוצר מסוים. אם המוצר הוא מציע את זכויות resale, אתה בדרך כלל למצוא את המשתמשים לדון. אם אתה מכיר את המחבר, להשתמש באותה טכניקה שתוארה לעיל למחקר של המחבר / המוצר. עם זאת, ניתן לפטר מישהו שיש לו חשיפה קטנה, עם מוצר גדול, כך שאי אפשר לגלות הרבה על אותם המחקר שלך. אבל זה עדיין חשוב לדעת כי אין מידע שלילי עליהם מרחפת ברשת. זכור, ספרים אלקטרוניים יכול להיות חלק מן הכלים הטובים ביותר ללמידה אם המידע הנוכחי, מדויק ושימושי. ורבים אלו סוגים של ספרים אלקטרונים בחוץ, פשוט לעשות מחקר קטן כדי למצוא אותם. ברגע שתמצא ebook כי הוכח מועיל לך ייעוץ, יש הסכם שיאפשר לך למכור את ספר אלקטרוני לאחרים. הכותב עלול להיות בעל תוכנית שותפים בו ניתן לפרסם ספר אלקטרוני שלך ולעשות אחוז הרווחים כל מכירה. מחבר: אורלנדו רואיז הבורא: אתר Ganadineronline.com:.