רישום של חברות בעיר

רשימת Ppolny של המסמכים הדרושים למתן למשרד מיסוי לרשום בע"מ: הצהרת מגילת, (פרוטוקול) קבלת ההחלטה להעביר את הנכס (או אישור מהבנק על פתיחת חשבון) אחריות קבלת מכתב תשלום מס מדינה אחת LLC מתחיל עם מציאת כתובת משפטי שבו תהיה החברה בעתיד. זה יכול להיות נדל"ן למגורים, שלא למגורים אמיתי. אם תבחר ליב נדל"ן, זה עשוי להיות כתובת אחת בלבד של המייסד. אם תבחר הנדל"ן שלא למגורים אמיתי, אז הבעלים אתה רוצה לקחת עותק של כתב ערבות ותעודת הבעלות. במכתב הערבות בעל ערבויות החכירה של החנות לאחר רישום המדינה של החברה שלך. השלב הבא – הוא לשלם את ההון הרשום של LLC. ההון מורשה ניתן לשלם במזומן או רכוש.

אם לשלם את הון המניות של הנכס, אז אתה חייב לספק קבלות להכין מעשה של העברת רכוש-לבירת מורשה. ההון מורשה ניתן לשלם ב 50%, עם ערבות שזה יהיה עד גרם עד 100% במהלך השנה. ואז להיות מוכנים המסמך המכונן – מגילת. אם מייסד צ'ארטר לקבל החלטה על הקמתה של חברת האם. אם המייסדים של שניים או יותר, אז במקום לפתור פרוטוקול יהיה המייסדים. הצעד האחרון הוא טופס בקשה השלימה P11001 תשלום, חובת המדינה.

נקודה חשובה מאוד להצלחת נוספת של החברה שלך – היא הבחירה של מערכת המס. לא כל חברות רווחי לעבוד עם מע"מ (בעצם חברה משלמת מס עסקו במסחר סיטונאי או ייצור, כמו גם הבנייה). מערכת משותף אלטרנטיבית המיסוי (מע"מ) – זו מערכת פשוטה. הצהרה יישום מערכת מס פשוטה צריך להיות מוגש בבית 5 ימים לאחר רישום של חברה מס. אם אינך להגיש הצהרה זו, החברה באופן אוטומטי postavyatsya על מערכת משותף של מע"מ. יוצאת דופן היא חברות כפופים למס נוסף זקופים. זהו המסחר הקמעונאי, השירותים האישיים כדי לתקן את הציבור ובתי הגמר קייטרינג, אנשים והשכרה.