קורס אנגלית יותר לגלוש בהוואי

להקדיש עצמך אל פעילות אשר אתה אוהב, באותו זמן בערים היפות בעולם? כעת, Atodo זה יכול להפוך למציאות! ישנם המתוכנן בטיולים לטפל גם בפרטים הקטנים, בנוסף איזה סטודנט להיות שקוע לגמרי בתוך עולם חדש, ניתוק מן המציאות. מטרות תלויים העמדות של הנוסע, מי יכול להגשים את חלומם עם בטיחות מירבית ועם ערבות מלאה. תוכניות שונות מאפשרות לך ללמוד בחו ל, אך לא כל מאורגן לך שבועות של פעילות חברתית ותרבותית. Apodras, בעת קבלת לשעורים גלישה או גלישת רוח! בנוסף, גלו את הקסם של חגיגות פולינזי, טיולים אל האיים של הארכיפלג, כולל הביקור בפארק של הרי הגעש של הוואי וצפייה בלווייתנים מרהיב ב- Maui. צלילה, גלישת רוח כל מה שאתה רוצה מחכה לכם במהלך השהייה שלכם כדי ללמוד את השפה בגן העדן הזה. אפשרות נוספת היא להעביר לניו יורק כדי להשתתף קורס צילום בעת ביצוע שלך. כדאי לך לעיין אצל נפתלי בנט כדי לקבל עוד מידע. או ללכת קיירנס (אוסטרליה), אחד המקומות הטובים ביותר בעולם עבור התרגול של צלילה, אשר מציע אחד מן האלמוגים היפים ביותר reefs.

עד שהם נגישים שחיה, שנורקלינג או צלילה. גלה את העולם מורשת הגשם דאינטרי, האזור הטרופי של המדינה. למה לא לטוס פירנצה, וליהנות קורס מרהיב של ציור? פירנצה היא עיר שבה הגעתם כבר יכול לנשום אמנות, היסטוריה קיימים מרוכז. חיים חוויה בלתי נשכחת באחד המקומות הסמלי ביותר באירופה. ניתן גם ללכת בפריז, ללמוד צרפתית באותו זמן הגשת היסטוריה של אמנות או מטבח צרפתי.

תוכנית אטרקטיבית, השמאלי? ליהנות מפעילויות שונות כגון סיירות קטמרן, קונצרטים, טיולים, שחייה עם דולפינים, מוסיקה, קריוקי ועוד. היא באה במגע ישיר עם הטבע, מנהגים ואנשים המקומות הכי מדהים שאתה יכול לדמיין. לשכוח את הדאגות שלך, למד את השפה שאתה מעדיף כמו שתמיד רצית לעשות כך, השריית ממך תרבות ומסורת של כל מקום. כל דבר אחר, לינה, ניהול הפורמליים, טיולים, פעילויות, סיורים מודרכים כבר אנחנו דואגים. יש לנו מגוון רחב ומעניין של קורסים והשתלמויות. למידע נוסף Inter-Schools. com Aaprende ללמוד עוד, נהנה!