קורסי צרפתית בפריז

העיר פריז, יעד תיירותי הפופולרי ביותר בעולם, עם למעלה מ-30 מיליון מבקרים זרים בשנה, נחשב העיר הכי יפה וזוהרת בעולם. יש לו את המספר הגדול ביותר של מונומנטים ברחבי העולם, כגון מגדל אייפל, קתדרלת נוטר – דאם, אליזה, הניצחון, הבזיליקה Sacr? Coeur ועוד רבים. היעד אידילי להכנת מיקום בית הספר בית הספר: מרכז פריז ליד השאנז אליזה פארק מונסו. קורס צרפתית כללי סוג: קורס בצרפתית כללית התמקדו בעיקר על תקשורת בעל-פה, אך מבלי להזניח את שאר הכישורים. אירוח משפחתי: צרפתית משפחות, יחיד, ארוחת בוקר.

מגורים: המגורים של הסטודנטים, חדר ליחיד, אין ארוחות. לקבלת מידע נוסף, המחירים האחרונה הקורס, בקר Newlink לדעת שפה שאינה משלהם חיוני להיווצרות של אנשים צעירים. לימוד ותרגול אנגלית מהווה חלק חיוני של מי הם בגיל של הכנת להיכנס לשוק העבודה. זה נוח להוציא פרק זמן מסוים במדינות השונות. הוא משיג שליטה רבה יותר השימוש בשפה כאשר היא באה במגע עם תרבויות אחרות.

עם מטרה זו, משרד החינוך והמדע החוצה יותר מ- 50,000 איידס לצעירים בין דרישות לגיל 18-30: שנולדו בין 1 בינואר 1979 ו- 31 בדצמבר 1991 קיבלו בשנת 2007/08 הלימודים אחת המלגות הבאים כללי השיחה מלגה לסטודנטים באוניברסיטאות. שיחה כללית מלגה לסטודנטים של רמה גבוהה יותר אימון מחזורי. הענקת גישה ללימודים. ניידות ללימודים מחוץ שלך מלגה הקהילה (מענקים ארסמוס אינם ניידות) מלגה לביצוע מאסטרים הרשמי.