קוסמטיקה טיפים לנשים עם פנים עם אקנה

מורשת 1 2. הורמונים 3. רגשות 4. מוצרים מקיף על העור שיש לשקול: לא comedogenico (אשר אינו גורם espinitas) חינם איפור גריז או מים מבוססי מימית נזכר כי רוב הטיפול והכי חשוב… לא תמיד אינטל. איפור תופס את המקום השני! אנו ממליצים על שימוש משחות המכילות צבע או לבסס להסתיר אקנה ומוצרים מיוחדים. ארה ב מול רכים, רצוי המבוסס על נוזלי, על-בסיס מים. החל בחסכנות מאז עודפי מודגש אקנה יותר. מוחק את האבק כי זה נותן מראה מאט על הפנים, אשר מדגיש גם את הסימנים.

הדבר הטוב ביותר הוא מרקם טבעי ולהסיר נעליים על העור. סומק ארה ב לחייה של גוונים ורודים לשם יצירת איזון צבע של העור. מומלץ שמגיעים מבוסס על ג'ל-מים או שמן נמוך. יש לך כמה אירוע מיוחד, להשתמש Correctors ירוק רך כדי לנטרל את העור אדמדם, ואז לשים את בסיס רך. המצח ועל הסנטר כדי להסוות את גוון אדמדם להשתמש מוצרים רפואיים מיוחדים. עיניים עיניים הם צריכים תמיד להיות ניטרלי, מעולם לא להשתמש בצבעים חזקים או אדמדם כי הם מסומנים באדום שאר האקנה בפנים.

במרכז תשומת הלב את האיפור שלך יהיה בעיניים, במיוחד את הכרטיסיות. להאריך אותם כמו שאתה יכול. השפתיים נושאת תמיד בצבעים רכים, רצוי 'בהירות' (מבריק). הגבות תמיד נקי, עדין ונקה כך הם מתרככים הפלגים של הפנים. המימד של אלה ייעשה עפ י המרחק בין העיניים. שיער מעולם לא משתמש בגווני אדום, כהה, שחור או נחושת. בחר צבעי אור בינוני לרכך את הפלגים ובסיסים כתום זה. אם אתה אוהב את בלונדינית, אשר לא נראה צהוב, אך טבעי. הימנע כמויות גדולות של ג'ל, מחברים מכיוון שהם מכילים שמנים. אם תשתמש בהם עודף, שומן מצח נמוך והוא פועל על הצד החיצוני של העיניים; מה מחמיר את המצב. אל תשתמש 'pollina' או הלמות לשיער מתולתל. (הם לקידום אקנה על המצח).